Lijst van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Niet met een C maar met een K.) |
||
(9 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio. | Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! '''Naam''' || '''Van ''' || '''Tot''' | ! '''Naam''' || '''Van ''' || '''Tot''' | ||
|- | |- | ||
| | | [[Alex Oosterveen]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[André Koolen]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Ad Hazewinkel]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Arend Langenberg]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Bas van Halderen]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Bob Kurpershoek]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Dick ter Hark]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Donald de Marcas]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Ed Lautenslager]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Fons Jansen]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Frans van der Beek]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Freek Simon]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Gert van Drimmelen]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Hans Blankesteijn]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Hans Molenaar]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Hans van Zijl]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Harry van der Heijden]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Henk Kamperman]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Herbert Visser]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Jan Schippers]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Jan van der Putte]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Jeroen Hazenwinkel]] || || | ||
|- | |- | ||
| | | [[Jeroen Pauw]] || 1979 || 1988 | ||
|- | |- | ||
| | | [[Job Boot]] || || | ||
|- | |- | ||
| Trudy Vendrig || || | | [[Joop Reinboud]] || || | ||
|- | |||
| [[Jos van Ginkel]] || || | |||
|- | |||
| [[Karel Prior]] || || | |||
|- | |||
| [[Maaike Snoeijer]] || || | |||
|- | |||
| [[Marc Bercht]] || || | |||
|- | |||
| [[Marc van Amstel]] || || | |||
|- | |||
| [[Maria Punch]] || || | |||
|- | |||
| [[Nanette Weijl]] || || | |||
|- | |||
| [[Nicolas Ruis]] || || | |||
|- | |||
| [[Patrick Crooijmans]] || || | |||
|- | |||
| [[Paul van der Lugt]] || || | |||
|- | |||
| [[Peter Leemeijer]] || || | |||
|- | |||
| [[Peter van Oudheusden]] || || | |||
|- | |||
| [[Raymond Serré]] || || | |||
|- | |||
| [[Renee Postma]] || || | |||
|- | |||
| [[Renny Pereira]] || || | |||
|- | |||
| [[Rien Huizing]] || || | |||
|- | |||
| [[Rob Hessing]] || || | |||
|- | |||
| [[Trudy Vendrig]] || || | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
[https://www.internetradiocafe.nl/topic/48895-anp-nieuwslezers/ ANP nieuwslezers], internetradiocafe.nl (20 maart | [https://www.internetradiocafe.nl/topic/48895-anp-nieuwslezers/ ANP nieuwslezers], internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018 | ||
[[Categorie:ANP]] | |||
[[Categorie:Nieuwslezer]] |
Huidige versie van 6 jun 2022 om 15:14
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio.
Referenties[bewerken]
ANP nieuwslezers, internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018