Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2024: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 487: | Regel 487: | ||
08.00-09.00 uur: | 08.00-09.00 uur: | ||
Dit is de herhaling van Episode: #244<ref>[https://www.facebook.com/BenLiebrandDJ/posts/pfbid02K7JaRhPbvUH6Jm5YNRR99J9aJibnrfbWsCUGk1dmeor1U37PGTaMnoyGJtaR7q4gl Facebook.com] ''Ben Liebrand In The House #244'' | Publicatie: 18 mei 2024 15.14 uur | Gevonden: 18 mei 2024</ref>, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(SAM_Ibiza_Radio)_Draailijsten_/_Playlist_2024#18_mei_2024|18 mei 2024]] op [[SAM Ibiza Radio] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Barbara Tucker & The BCrew || Promised Land (Mickey More & Andy Tee Main Mix) | |||
|- | |||
|02||Mike Newman || Into My Place (Original Mix) | |||
|- | |||
|03||Arty || Sunshine (CHANEY Remix) | |||
|- | |||
|04||Reza & Kroose || All Again (Extended Mix) | |||
|- | |||
|05||Dylan C. Greene || Fool Me (Extended Mix) | |||
|- | |||
|06||Fond8 || Blow Up (Extended Mix) | |||
|- | |||
|07||Jame Starck & Gabry Sangineto || John's House (Original Mix) | |||
|- | |||
|08||Mirko & Meex || Break It Down (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||Ryan Truman || Connected (Original Mix) | |||
|- | |||
|10||Demarkus Lewis || Who Dat? (Main Mix) | |||
|- | |||
|11||The Shapeshifters || Body Music (Extended Mix) | |||
|- | |||
|12||Revival, Mary Pearce, Lovely Laura & GeO Gospel Choir || Take Me To The River (Extended Mix) | |||
|- | |||
|13|| Nishant Bardoloi & Geeduvella || The World Ain't Like That (Extended Mix) | |||
|} | |||
===1 juni 2024=== | ===1 juni 2024=== |
Versie van 25 mei 2024 17:24
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2024
Met ingang van zaterdag 23 maart 2024 is In The House weer te horen op Sunshine Live in de ochtend tussen 8.00 en 9.00 uur! De uitzending wordt wel meerdere keren onderbroken voor commercials!
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #235[1], zoals uitgezonden op 16 maart 2024 op SAM Ibiza Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sudi | These Dayz (Original Mix) |
02 | Doug Gomez | Baby Powda (Tedd Patterson Edit) |
03 | War | Baby Face (Acapella) |
04 | Mo'Cream | Luv For D (Main Vocal Mix) |
05 | Cassiopeia | Distribute Style (Original Mix) |
06 | Nicolas Lacaille & Fein Cerra | Woodford Tempo (Sebb Junior Remix) |
07 | Funkadelic | One Nation Under A Groove (Acapella) |
08 | Danism + Train(UK) Feat. Heidi Vogel | Right For You (Moplen Extended Remix) |
09 | Toolate Groove | Can You Understand My Groove (Original Mix) |
10 | Mydoz & Jean-Marie K | Reality (Extended Mix) |
11 | Eric & The Good Good Feeling | Good Good Feeling (Acapella) |
12 | Don Swing | Whatever Man (Extended Mix) |
13 | Soul II Soul | A Dreams A Dream (Acapella) |
14 | Bond | Bringing It Down (Original Mix) |
15 | Osner | House African World (Original Mix) |
16 | Glenn Jones | Set The Night On Fire (Acapella) |
17 | Krewcial | Elaboritz (Original Mix) |
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #236[2], zoals uitgezonden op 23 maart 2024 op SAM Ibiza Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fred Dope | I Need You (Instrumental) |
02 | Adeva | I'm The One For You (Acapella) |
03 | BRS With Venessa Jackson | Keeps Me Coming Back (Scott Diaz Dub) |
04 | Alexander O'Neal Feat. Cherrelle | Never Knew Love Like This (Acapella) |
05 | Santos | Higher (Original Mix) |
06 | Warp 9 | Master Of The Mix (Acapella) |
07 | Qwestlife Feat. Teni Tinks | Hit It Off (Babert Remix) |
08 | Kyle Watson | The Afterhours (Extended Mix) |
09 | Richard Earnshaw & Mr. V | This House Is Yours (Extended Mix) |
10 | Hatiras vs. Junior | Mama Used To Say (Hatiras Remix) |
11 | Simon Hinter | Breakout (Original Mix) |
12 | Simply Red | Money's Too Tight To Mention (Acapella) |
13 | Abel Feat. Rona Ray | Can't Let You Go (Instrumental) |
14 | Sister Sledge | All American Girls (Acapella) |
15 | Dilby | Sight Unseen (Leeni & Danilo Kupfernagel Remix) |
16 | Stuart Feat. Maxine | Free (Let It Be) (Acapella) |
17 | Ive Lovers | Painful Love (Original Mix) |
18 | Sebb Junior | To My Rhythm (Extended Mix) |
6 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #237[3], zoals uitgezonden op 30 maart 2024 op SAM Ibiza Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reza & Kroose Feat. Sheena | Surrender To The Night (Extended Mix) |
02 | Javi Bora & Matheo Velez | Funky Sister Girl (Original Mix) |
03 | Miguel Migs | The Bump Joint (Deep Feels Dub) |
04 | Nathan G Feat. Gerry Nelson | Heart Is Where The Home Is (Original Mix) |
05 | Kevin McKay | In The Air Tonight (Extended Mix) |
06 | Punky Wash | Spinning Your Mind (Original Mix) |
07 | BBG | Snappiness (Acapella) |
08 | Patrick Wayne, DJ Threejay | Stompin' (Original Mix) |
09 | Da Soul Minerz | Faith (DJ Spen Extended Edit) |
10 | B.B. & Q. Band | Genie (Acapella) |
11 | Barbara Tucker presents The BCrew | Promised Land (DJ Spen, Thommy Davis & Greg Lewis Remix) |
12 | Wh0, Mark Night, James Hurr Feat. Kathy Brown | Turn Me Deeper (Extended Mix) |
13 | C.Zens | Everything (Sebb Junior Extended Remix) |
14 | G.Q. | Disco Nights (Rock Freak) (Acapella) |
15 | Doche | Pick Up The Pieces (Extended Mix) |
13 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #238[4], zoals uitgezonden op 6 april 2024 op SAM Ibiza Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Orson Welsh | Spacewalk (Extended Mix) |
02 | Pedro Costa | Get Down (Original Mix) |
03 | Turbojazz | Star Chaser (Original Mix) |
04 | Chocolate Milk | Who's Getting It Now (Acapella) |
05 | Jon Yutani | Marry Go Round (Original Mix) |
06 | Rose Royce | Best Love (Acapella) |
07 | Ian Carrera | Just Cruisin' (Extended Mix) |
08 | Lionel Richie | Hello (Acapella) |
09 | Simon Ricci | I Say (Original Mix) |
10 | Melé | And 1 (Extended Mix) |
11 | James Curd & Winkar | U Me (Extended Mix) |
12 | Manuel Kane | God's People (Original Mix) |
13 | M.A. | Boom Bap (Original Mix) |
14 | Leon Haywood | Don't Push It Don't Force It (Acapella) |
15 | RyanEXOE, Pat Lok, Life On Planets | City Boi (Dub Mix) |
20 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #239[5], zoals uitgezonden op 13 april 2024 op SAM Ibiza Radio
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Michelle Chiavarini Presents The Jazzcodes | Jazz Was Dancing | #226 |
02 | The Whispers | It's A Love Thing (Acapella) | #226 |
03 | DiscoSteps | With You (Original Mix) | #230 |
04 | Xena | On The Upside (Acapella) | #230 |
05 | Marcus Soulbynight | Riddimanbump (Original Mix) | #226 |
06 | Shakatak | Watching You (Acapella) | #226 |
07 | Kry (IT) | This Is Our House (Extended Mix) | #226 |
08 | Wham! | Young Guns (Go For It) (Acapella) | #226 |
09 | Pedro Gariani & Ignacio | Brisa (Original Mix) | #225 |
10 | Weeks & Co. | Rock Your World (Acapella) | #225 |
11 | Lubelski | Synth City (Original Mix) | #229 |
12 | Vaughan Mason | Bounce, Rock, Skate, Roll (Acapella) | #229 |
13 | Cadisco | Love Is Strings (Original Mix) | #228 |
14 | Cameo | Word Up! (Acapella) | #228 |
15 | Gingerblack Feat. Robert Owens | Feeling The Way (Original Mix) | #225 |
16 | The Strikers | Body Music (Acapella) | #225 |
17 | Fond8 | Deeper (Extended Mix) | #227 |
18 | Carleen Anderson | Apparently Nothin' (Acapella) | #227 |
19 | Delistic | Whan Op (Original Mix) | #228 |
20 | Bobby Thurston | You Got What It Takes (Acapella) | #228 |
21 | Panik Pop & Dario (De) | Exit (Mac Kee Remix) | #227 |
22 | Inner City Feat. Kevin Saunderson Vocals By Paris | Big Fun (Acapella) | #227 |
23 | Felipe Gordon | No Words (Original Mix) | #227 |
24 | B.B. & Q. Band | Starlette (Acapella) | #227 |
25 | Wave Point & The Dropout | Now Or Never (Criss Korey Instrumental Remix) | #228 |
26 | Aretha Franklin | Get It Right (Acapella) | #228 |
27 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #240, zoals uitgezonden op 20 april 2024 op SAM Ibiza Radio
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Deepmore | Oui (Original Mix) | #227 |
02 | Sammy Davis Jr. | Baretta's Theme (Acapella) | #227 |
03 | CEV's | Mercury (Original Mix) | #225 |
04 | Tom Tom Club | Wordy Rappinghood (Acapella) | #225 |
05 | FloorForce | 400 Blows (Version) (Original Mix) | #230 |
06 | Vicki Sue Robinson | Don't Try To Win Me Back Again (Acapella) | #230 |
07 | Matthias Hoffman | Shake Your Ass (Extended Mix) | #226 |
08 | Patrice Rushen | Forget Me Nots (Acapella) | #226 |
09 | Khubos | Be Patient (Original Mix) | #230 |
10 | Yazoo | Situation (Acapella) | #230 |
11 | Jorn Johansen | Sweet Love (Original Mix) | #230 |
12 | Grace Jones | Victor Should Have Been A Jazz Musician (Acapella) | #230 |
13 | Foley (UK) | Can You Feel It (Original Mix) | #225 |
14 | The Fog | Been A Long Time (Acapella) | #225 |
15 | Steve Bug & Huxley | L.O.V.E. (Original Mix) | #227 |
16 | Dan Hartman | We Are The Young (Acapella) | #227 |
17 | Paco Caniza | That Simple (Original Mix) | #229 |
18 | Sugarhill Gang | In The Fast Lane (Acapella) | #229 |
19 | DJ Spen Presents Kahnti | My boo thang (Dubstrumental) | #227 |
20 | Answering Service | Call Me Mr. Telephone (Acapella) | #227 |
21 | Angelo Ferreri & Carlo Caldareri | Jack 'Em Up (Gregorio Pillitteri Remix) | #228 |
22 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love (Acapella) | #228 |
23 | B&S Concept | I'm All About The Music (Original Mix) | #229 |
24 | Zapp | It Doesn't Really Matter (Acapella) | #229 |
25 | Deepmore | Can Do (Original Mix) | #226 |
26 | Tim Deluxe | It Just Won't Do (Acapella | #226 |
4 mei 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #241[6], zoals uitgezonden op 27 april 2024 op SAM Ibiza Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jack District | All You Want (Original Mix) |
02 | The KLF | What Time Is Love? (Acapella) |
03 | Offaiah | Hands (Extended Mix) |
04 | Block & Crown | GLXY (Nudisco 2024 Dubb) |
05 | Lubelski | Synth City (Minx Remix) |
06 | Boys Town Gang | Cruisin' The Streets (Acapella) |
07 | Wayne Soul Avengerz, Odyssey Inc. Feat. Joa (UK) | Running Away (Extended Mix) |
08 | Souldynamic | Hyperspace (Original Mix) |
09 | Clubland Feat. King Bee | Let's Get Busy (Acapella) |
10 | The Coney Island Rhythm Band, Jerk Boy | Dancing Down The Path (Original Mix) |
11 | Gary's Gang | Keep On Dancing (Acapella) |
12 | Seamus Haji Feat. Mike Dunn | Serious (Extended Mix) |
13 | Johnny Deep | Deep Spring (Original Mix) |
14 | Gap Band | Burn Rubber (Why You Wanna Hurt Me) (Acapella) |
15 | Flaroll | Dance Here (Original Mix) |
16 | Lalo Leyy & Chanknous | 6PM (Sebb Junior Remix) |
11 mei 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #242[7], zoals uitgezonden op 4 mei 2024 op SAM Ibiza Radio
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Bruno Bar | Let's Have A Good Time (Crackazat Remix) | #231 |
02 | The Art Of Noise Feat. Tom Jones | Kiss (Acapella) | #231 |
03 | Cup & String | Running Back (Original Mix) | #234 |
04 | Aretha Franklin | Freeway Of Love (Acapella) | #234 |
05 | Tony Touch | Apaga La Luz (David Morales Remix Alt Instrumental) | #231 |
06 | Bar-Kays | Sexomatic (Acapella) | #231 |
07 | Gaston Lopez & F. Galdi | Believe Yourself (Original Mix) | #230 |
08 | Zinc | Street Level (Acapella) | #230 |
08 | Geebstone | Walk Away (Instrumental Mix) | #232 |
09 | Alison Limerick | Where Love Lives (Acapella) | #232 |
10 | Leko On Pluto | Within The Sound (Original Mix) | #232 |
11 | Dina Carroll | Express (Acapella) | #232 |
11 | Adam Nyquist | Musical Instinct (Original Mix) | #231 |
12 | Evelyn "Champagne" King | Take A Chance (Acapella) | #231 |
13 | Da Soul Minerz | Shine (Original Mix) | #232 |
14 | Loose Ends | Hangin' On A String (Contemplating) (Acapella) | #232 |
16 | Atari Safari | He's So (Extended) | #234 |
17 | Tom Jones & Mousse T | Sex Bomb (Acapella) | #234 |
18 | Angelo Ferreri & Seph Martin | Sax Stuff (Jay Vegas Classic Disco Mix) | #231 |
19 | James Brown | Hot Pants (Acapella) | #231 |
20 | Deepmore | Full Of Madness (Original Mix) | #228 |
21 | Earth, Wind & Fire | Can't Let Go (Acapella) | #228 |
22 | DJ Steaw | In My Body's House (Original Mix) | #233 |
23 | Black Magic | Freedom (Make It Funky) (Acapella) | #233 |
24 | FloorForce | We Ain't Finished Yet (Original Mix) | #232 |
25 | Bohannon | Let's Start The Dance (Acapella) | #232 |
18 mei 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #243[8], zoals uitgezonden op 11 mei 2024 op [[SAM Ibiza Radio]
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Filip Grönlund | Lazy Summer (Sebb Junior Extended Remix) | #234 |
02 | Tina Turner | Goldeneye (Acapella) | #234 |
03 | Discosteps | All For You (Original Mix) | #231 |
04 | The Beatmasters | Who's In The House (Acapella) | #231 |
05 | True2Life & Nicky Louise | Let The Rhythm (Instrumental Mix) | #229 |
06 | Stargard | Wear It Out (Acapella) | #229 |
07 | Discosteps | Walk Together (Original Mix) | #234 |
08 | B.T. Express | This Must Be The Night For Love (Acapella) | #234 |
09 | Don Swing | Whatever Man (Extended Mix) | #235 |
10 | Soul II Soul | A Dream's A Dream (Acapella) | #235 |
11 | Osner | House African World (Original Mix) | #235 |
12 | Glenn Jones | Set The Night On Fire (Acapella) | #235 |
13 | Black Loops | I'm Not Crying, You Are (Original Mix) | #228 |
14 | Crystal Waters | Makin' Happy (Acapella) | #228 |
15 | DJ Steaw | Get Back To The Phonk (Original Mix) | #231 |
16 | Jeff Lorber Feat. Karyn White | Facts Of Love (Acapella) | #231 |
17 | John Ciafone | Movement (Original Mix)(ITH#233) | #233 |
18 | Johnny "Guitar" Watson | Going Up In Smoke (Acapella) | #233 |
19 | Barbara Tucker Presents The BCrew | Promised Land (Micky More & Andy Tee Dubstrumental) | #233 |
20 | Billy Ocean | Are You Ready (Acapella) | #233 |
21 | Todd Terry Presents SAX | Jazz Anthem (Hatiras Remix) | #234 |
22 | Bizarre Inc. | Playing With Knives (Acapella) | #234 |
23 | Blue Pearl | Naked In The Rain (Acapella) | #234 |
24 | Doug Gomez | Baby Powda (Tedd Patterson Edit) | #235 |
25 | War | Baby Face (Acapella) | #235 |
26 | Flaze | Off The Block (Original Mix) | #229 |
27 | Wham! | Wham Rap! (Enjoy What You Do?) (Acapella) | #229 |
25 mei 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Dit is de herhaling van Episode: #244[9], zoals uitgezonden op 18 mei 2024 op [[SAM Ibiza Radio]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Barbara Tucker & The BCrew | Promised Land (Mickey More & Andy Tee Main Mix) |
02 | Mike Newman | Into My Place (Original Mix) |
03 | Arty | Sunshine (CHANEY Remix) |
04 | Reza & Kroose | All Again (Extended Mix) |
05 | Dylan C. Greene | Fool Me (Extended Mix) |
06 | Fond8 | Blow Up (Extended Mix) |
07 | Jame Starck & Gabry Sangineto | John's House (Original Mix) |
08 | Mirko & Meex | Break It Down (Original Mix) |
09 | Ryan Truman | Connected (Original Mix) |
10 | Demarkus Lewis | Who Dat? (Main Mix) |
11 | The Shapeshifters | Body Music (Extended Mix) |
12 | Revival, Mary Pearce, Lovely Laura & GeO Gospel Choir | Take Me To The River (Extended Mix) |
13 | Nishant Bardoloi & Geeduvella | The World Ain't Like That (Extended Mix) |
1 juni 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Nadere info volgt nog!
8 juni 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Nadere info volgt nog!
15 juni 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Nadere info volgt nog!
22 juni 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Nadere info volgt nog!
29 juni 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
08.00-09.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Sunshine Live
Referenties
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House on SAM Ibiza | Publicatie: 16 maart 2024 19.55 uur | Gevonden: 16 maart 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House on SAM Ibiza | Publicatie: 23 maart 2024 19.41 uur | Gevonden: 24 maart 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House #237 | Publicatie: 29 maart 2024 22.42 uur | Gevonden: 30 maart 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House #238 on SAM Ibiza | Publicatie: 7 april 2024 00.24 uur | Gevonden: 7 april 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House #239 on SAM Ibiza | Publicatie: 14 april 2024 21.33 uur | Gevonden: 15 april 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House #241 | Publicatie: 27 april 2024 17.38 uur | Gevonden: 27 april 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House #242 | Publicatie: 4 mei 2024 19.12 uur | Gevonden: 4 mei 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House #243 | Publicatie: 11 mei 2024 18.24 uur | Gevonden: 11 mei 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House #244 | Publicatie: 18 mei 2024 15.14 uur | Gevonden: 18 mei 2024