In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 51: | Regel 51: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Dit is de herhaling van de Grandmix 1993, zoals uitgezonden op [[Grandmix#30_december_2023|30 december 2023]] op [[Radio 10]] (Nederland) | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|001 || [[Ben Liebrand]] ||Intro Grandmix 1993 | |||
|- | |||
|002 || Melodie MC || Dum Da Dum (Sample: Zero Minus One Hour...) | |||
|- | |||
|003 || Clannad || Theme From Harry's Game | |||
|- | |||
|004 || Ace Of Base || All That She Wants | |||
|- | |||
|005 || Inner Circle || Rock With You | |||
|- | |||
|006 || Ace Of Base || Wheel Of Fortune | |||
|- | |||
|007 || TLC || Creep | |||
|- | |||
|008 || Zapp & Roger || I Wanna Be Your Man | |||
|- | |||
|009 || SWV || Right Here (Human Nature) | |||
|- | |||
|010 || SWV || I'm So Into You (Funk Swingbeat) | |||
|- | |||
|011 || M People || Don't Look Any Further | |||
|- | |||
|012 || Salt-N-Pepa || Shoop | |||
|- | |||
|013 || Janet Jackson || That's The Way Love Goes | |||
|- | |||
|014 || Ace Of Base || The Sign | |||
|- | |||
|015 || DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince || Boom! Shake The Room | |||
|- | |||
|016 || Naughty By Nature || Hip Hop Hooray | |||
|- | |||
|017 || Snow || Informer | |||
|- | |||
|018 || Charles & Eddie || Would I Lie To You? | |||
|- | |||
|019 || Snoop Dogg || Who Am I (What's My Name)? | |||
|- | |||
|020 || Positive K || I Got A Man | |||
|- | |||
|021 || Stakka Bo || Here We Go | |||
|- | |||
|022 || The Poets Of Rhythm || Funky Runthrough | |||
|- | |||
|023 || Michael Jackson || Who Is It | |||
|- | |||
|024 || Take That || Pray | |||
|- | |||
|025 || Melissa Etheridge || Like The Way I Do | |||
|- | |||
|026 || House Of Pain || Shamrocks And Shenanigans | |||
|- | |||
|027 || Marxman || All About Eve | |||
|- | |||
|028 || Gloria Estefan || Mi Tierra | |||
|- | |||
|029 || Los Del Rio || Macarena | |||
|- | |||
|030 || Prince & The New Power Generation || 7 | |||
|- | |||
|031 || K7 || Come Baby Come | |||
|- | |||
|032 || Peter Gabriel || Steam | |||
|- | |||
|033 || Spin Doctors || Two Princes | |||
|- | |||
|034 || Mariah Carey || Dreamlover | |||
|- | |||
|035 || Taylor Dayne || Can't Get Enough Of Your Love | |||
|- | |||
|036 || Tears For Fears || Break It Down Again | |||
|- | |||
|037 || Bobby Brown || Humpin' Around | |||
|- | |||
|038 || Candy Dulfer || Sax-A-Go-Go | |||
|- | |||
|039 || Judy Cheeks || So In Love (The Real Deal) | |||
|- | |||
|040 || Robin S. || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|041 || Whitney Houston || Queen Of The Night | |||
|- | |||
|042 || Madonna || Fever | |||
|- | |||
|043 || Martha Wash || Carry On | |||
|- | |||
|044 || Womack & Womack || Love Wars | |||
|- | |||
|045 || U96 || Night In Motion | |||
|- | |||
|046 || Pet Shop Boys || Can You Forgive Her? (Rollo Dub) | |||
|- | |||
|047 || M People || Someday | |||
|- | |||
|048 || Luther Vandross || Heaven Knows | |||
|- | |||
|049 || Nightcrawlers || Push The Feeling On | |||
|- | |||
|050 || Neneh Cherry || Buddy X (Masters At Work 12" House Remix) | |||
|- | |||
|051 || Gabrielle || Dreams (The Red Underground Mix) | |||
|- | |||
|052 || M People || One Night In Heaven | |||
|- | |||
|053 || Masters At Work & India || I Can't Get No Sleep | |||
|- | |||
|054 || Jenny Bee || Wanna Get Your Love | |||
|- | |||
|055 || Nuyorican Soul || The Nervous Track | |||
|- | |||
|056 || David Morales || Gimme Love | |||
|- | |||
|057 || Bizarre Inc. || Took My Love | |||
|- | |||
|058 || Janet Jackson || If | |||
|- | |||
|059 || Rob'N'Raz || Clubhopping | |||
|- | |||
|060 || Whitney Houston || I'm Every Woman | |||
|- | |||
|061 || Joey Negro || What Happened To The Music | |||
|- | |||
|062 || Felix (Jomanda) ||| Don't You Want My Love | |||
|- | |||
|063 || Shawn Christopher || Make My Love | |||
|- | |||
|064 || Pet Shop Boys || Go West | |||
|- | |||
|065 || Jamiroquai || Emergency On Planet Earth | |||
|- | |||
|066 || Hardrive || Deep Inside | |||
|- | |||
|067 || Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|068 || Madonna || Deeper And Deeper | |||
|- | |||
|069 || Bizarre Inc. || Took My Love | |||
|- | |||
|070 || Robin S. || Show Me Love | |||
|- | |||
|071 || Sonic Surfers Feat. Jocelyn Brown || Take Me Up | |||
|- | |||
|072 || M.C. Sar & Real McCoy || Another Night | |||
|- | |||
|073 || Freddie Mercury || Living On My Own | |||
|- | |||
|074 || Take That Feat. Lulu || Relight My Fire | |||
|- | |||
|075 || Lisa Stansfield || Little Bit Of Heaven | |||
|- | |||
|076 || The Fog || Been A Long Time | |||
|- | |||
|077 || Sagat || Funk That | |||
|- | |||
|078 || The Shamen || Phorever People | |||
|- | |||
|079 || Sybil || When I'm Good And Ready | |||
|- | |||
|080 || BFI || Why Not Jazz | |||
|- | |||
|081 ||| Aftershock || Slave To The Vibe | |||
|- | |||
|082 || Undercover || Never Let Her Slip Away | |||
|- | |||
|083 || Shaggy || Oh Carolina | |||
|- | |||
|084 || Dr. Alban || Sing Hallelujah! | |||
|- | |||
|085 || Us3 || Cantaloop | |||
|- | |||
|086 || Bass Bumpers || The Music's Got Me | |||
|- | |||
|087 || Staxx || Joy | |||
|- | |||
|088 || Bizarre Inc. || I'm Gonna Get You | |||
|- | |||
|089 || The Good Men || Give It Up | |||
|- | |||
|090 || DJ Bobo || Somebody Dance With Me | |||
|- | |||
|091 || Snap! || Exterminate | |||
|- | |||
|092 || Captain Hollywood Project || More And More | |||
|- | |||
|093 || CB Milton || Send Me An Angel | |||
|- | |||
|094 || Lenny Kravitz || Are You Gonna Go My Way | |||
|- | |||
|095 || RuPaul || Supermodel (You Better Work) | |||
|- | |||
|096 || Twenty 4 Seven || Slave To The Music | |||
|- | |||
|097 || Tag Team || Whoomp! (There It Is) | |||
|- | |||
|098 || Urban Cookie Collective || Feels Like Heaven | |||
|- | |||
|099 || Captain Hollywood Project || Only With You | |||
|- | |||
|100 || 2 Brothers On The 4th Floor || Never Alone | |||
|- | |||
|101 || Culture Beat || Got To Get (Sample 'I'm Gonna Have To Change') | |||
|- | |||
|102 || 2 Unlimited || Faces | |||
|- | |||
|103 || 2 Unlimited || Tribal Dance | |||
|- | |||
|104 || Urban Cookie Collective || The Key, The Secret | |||
|- | |||
|105 || Jaydee || Plastic Dreams | |||
|- | |||
|106 || Haddaway || Life | |||
|- | |||
|107 || Kim Sanders || Show Me | |||
|- | |||
|108 || Melodie MC || I Wanna Dance | |||
|- | |||
|109 || Melodie MC || Dum Da Dum | |||
|- | |||
|110 || Moby || Move (You Make Me Feel So Good) | |||
|- | |||
|111 || Usha || I Want You (Def J Club Mix) | |||
|- | |||
|112 || Captain Hollywood Project || Impossible | |||
|- | |||
|113 || Intermission || Piece Of My Heart (Acapella) | |||
|- | |||
|114 || Cappella || U Got 2 Let The Music | |||
|- | |||
|115 || Maxx || Get-A-Way | |||
|- | |||
|116 || Prince Ital Joe Feat. Marky Mark || United | |||
|- | |||
|117 || Culture Beat || Mr. Vain | |||
|- | |||
|118 || Culture Beat || Got To Get It | |||
|- | |||
|119 || Atlantic Ocean || Waterfall | |||
|- | |||
|120 || Bass Bumpers || Keep Me Runnin' (Vocal Sample) | |||
|- | |||
|121 || Dance 2 Trance || Power Of American Natives | |||
|- | |||
|122 || T-Spoon || No Time To Waste | |||
|- | |||
|123 || Cappella || U Got 2 Know | |||
|- | |||
|124 || Klatsch! || Oh Boy! | |||
|- | |||
|125 || Snap! Feat. Niki Haris || Do You See The Light? (Looking For) | |||
|- | |||
|126 || U.S.U.R.A. || Open Your Mind | |||
|- | |||
|127 || U96 || Love Sees No Colour | |||
|- | |||
|128 || Pin-Occhio ||Ta Tatuta Tuta Ta (Tuta Mix) | |||
|- | |||
|129 || Jam & Spoon Feat. Plavka || Ride In The Night | |||
|- | |||
|130 || Bass Bumpers || Runnin' | |||
|- | |||
|131 || PIN-OCCHIO || Pinocchio (Legno Mix) | |||
|- | |||
|132 || The Prodigy || Wind It Up | |||
|- | |||
|133 || Leila K || Open Sesame | |||
|- | |||
|134 || Ramirez || El Gallinero (Original Mix) | |||
|- | |||
|135 || [[Ben Liebrand]]|| Outro Grandmix 1993 | |||
|} | |||
===20 januari 2024=== | ===20 januari 2024=== |
Versie van 15 jan 2024 17:09
Ben Liebrand In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao!
Let op: Wintertijd: Tijdsverschil: 5 uur vroeger. Zomertijd: Tijdsverschil: 6 uur vroeger! (dus de uitzendtijd in Nederland is op zaterdagavond van 23.00 uur tot 24.00 uur!)
6 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #273, zoals uitgezonden op 7 februari 2009 en 23 september 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 12 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
02 | Wamdue Project | King Of My Castle (acapella) |
03 | Cherrelle | Affair |
04 | Basic Black | Nothing But A Party |
05 | O'Bryan | Lovelite |
06 | Change | Oh, What A Feeling |
07 | Donna Allen | Can We Talk |
08 | Empress | Take A Risk |
09 | Mary Jane Girls | In My House |
10 | A.T.F.C. Feat. Lisa Millett | Sleep Talk (Acapella) |
11 | Michael Jackson | Burn This Disco Out |
12 | Nona Hendryx | Why Should I Cry? |
13 | Despina Vandi | Gia (Acapella) |
14 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away (Full Story Mix) (*) |
13 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Dit is de herhaling van de Grandmix 1993, zoals uitgezonden op 30 december 2023 op Radio 10 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 1993 |
002 | Melodie MC | Dum Da Dum (Sample: Zero Minus One Hour...) |
003 | Clannad | Theme From Harry's Game |
004 | Ace Of Base | All That She Wants |
005 | Inner Circle | Rock With You |
006 | Ace Of Base | Wheel Of Fortune |
007 | TLC | Creep |
008 | Zapp & Roger | I Wanna Be Your Man |
009 | SWV | Right Here (Human Nature) |
010 | SWV | I'm So Into You (Funk Swingbeat) |
011 | M People | Don't Look Any Further |
012 | Salt-N-Pepa | Shoop |
013 | Janet Jackson | That's The Way Love Goes |
014 | Ace Of Base | The Sign |
015 | DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince | Boom! Shake The Room |
016 | Naughty By Nature | Hip Hop Hooray |
017 | Snow | Informer |
018 | Charles & Eddie | Would I Lie To You? |
019 | Snoop Dogg | Who Am I (What's My Name)? |
020 | Positive K | I Got A Man |
021 | Stakka Bo | Here We Go |
022 | The Poets Of Rhythm | Funky Runthrough |
023 | Michael Jackson | Who Is It |
024 | Take That | Pray |
025 | Melissa Etheridge | Like The Way I Do |
026 | House Of Pain | Shamrocks And Shenanigans |
027 | Marxman | All About Eve |
028 | Gloria Estefan | Mi Tierra |
029 | Los Del Rio | Macarena |
030 | Prince & The New Power Generation | 7 |
031 | K7 | Come Baby Come |
032 | Peter Gabriel | Steam |
033 | Spin Doctors | Two Princes |
034 | Mariah Carey | Dreamlover |
035 | Taylor Dayne | Can't Get Enough Of Your Love |
036 | Tears For Fears | Break It Down Again |
037 | Bobby Brown | Humpin' Around |
038 | Candy Dulfer | Sax-A-Go-Go |
039 | Judy Cheeks | So In Love (The Real Deal) |
040 | Robin S. | Luv 4 Luv |
041 | Whitney Houston | Queen Of The Night |
042 | Madonna | Fever |
043 | Martha Wash | Carry On |
044 | Womack & Womack | Love Wars |
045 | U96 | Night In Motion |
046 | Pet Shop Boys | Can You Forgive Her? (Rollo Dub) |
047 | M People | Someday |
048 | Luther Vandross | Heaven Knows |
049 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
050 | Neneh Cherry | Buddy X (Masters At Work 12" House Remix) |
051 | Gabrielle | Dreams (The Red Underground Mix) |
052 | M People | One Night In Heaven |
053 | Masters At Work & India | I Can't Get No Sleep |
054 | Jenny Bee | Wanna Get Your Love |
055 | Nuyorican Soul | The Nervous Track |
056 | David Morales | Gimme Love |
057 | Bizarre Inc. | Took My Love |
058 | Janet Jackson | If |
059 | Rob'N'Raz | Clubhopping |
060 | Whitney Houston | I'm Every Woman |
061 | Joey Negro | What Happened To The Music |
062 | Felix (Jomanda) | Don't You Want My Love |
063 | Shawn Christopher | Make My Love |
064 | Pet Shop Boys | Go West |
065 | Jamiroquai | Emergency On Planet Earth |
066 | Hardrive | Deep Inside |
067 | Haddaway | What Is Love |
068 | Madonna | Deeper And Deeper |
069 | Bizarre Inc. | Took My Love |
070 | Robin S. | Show Me Love |
071 | Sonic Surfers Feat. Jocelyn Brown | Take Me Up |
072 | M.C. Sar & Real McCoy | Another Night |
073 | Freddie Mercury | Living On My Own |
074 | Take That Feat. Lulu | Relight My Fire |
075 | Lisa Stansfield | Little Bit Of Heaven |
076 | The Fog | Been A Long Time |
077 | Sagat | Funk That |
078 | The Shamen | Phorever People |
079 | Sybil | When I'm Good And Ready |
080 | BFI | Why Not Jazz |
081 | Aftershock | Slave To The Vibe |
082 | Undercover | Never Let Her Slip Away |
083 | Shaggy | Oh Carolina |
084 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
085 | Us3 | Cantaloop |
086 | Bass Bumpers | The Music's Got Me |
087 | Staxx | Joy |
088 | Bizarre Inc. | I'm Gonna Get You |
089 | The Good Men | Give It Up |
090 | DJ Bobo | Somebody Dance With Me |
091 | Snap! | Exterminate |
092 | Captain Hollywood Project | More And More |
093 | CB Milton | Send Me An Angel |
094 | Lenny Kravitz | Are You Gonna Go My Way |
095 | RuPaul | Supermodel (You Better Work) |
096 | Twenty 4 Seven | Slave To The Music |
097 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) |
098 | Urban Cookie Collective | Feels Like Heaven |
099 | Captain Hollywood Project | Only With You |
100 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone |
101 | Culture Beat | Got To Get (Sample 'I'm Gonna Have To Change') |
102 | 2 Unlimited | Faces |
103 | 2 Unlimited | Tribal Dance |
104 | Urban Cookie Collective | The Key, The Secret |
105 | Jaydee | Plastic Dreams |
106 | Haddaway | Life |
107 | Kim Sanders | Show Me |
108 | Melodie MC | I Wanna Dance |
109 | Melodie MC | Dum Da Dum |
110 | Moby | Move (You Make Me Feel So Good) |
111 | Usha | I Want You (Def J Club Mix) |
112 | Captain Hollywood Project | Impossible |
113 | Intermission | Piece Of My Heart (Acapella) |
114 | Cappella | U Got 2 Let The Music |
115 | Maxx | Get-A-Way |
116 | Prince Ital Joe Feat. Marky Mark | United |
117 | Culture Beat | Mr. Vain |
118 | Culture Beat | Got To Get It |
119 | Atlantic Ocean | Waterfall |
120 | Bass Bumpers | Keep Me Runnin' (Vocal Sample) |
121 | Dance 2 Trance | Power Of American Natives |
122 | T-Spoon | No Time To Waste |
123 | Cappella | U Got 2 Know |
124 | Klatsch! | Oh Boy! |
125 | Snap! Feat. Niki Haris | Do You See The Light? (Looking For) |
126 | U.S.U.R.A. | Open Your Mind |
127 | U96 | Love Sees No Colour |
128 | Pin-Occhio | Ta Tatuta Tuta Ta (Tuta Mix) |
129 | Jam & Spoon Feat. Plavka | Ride In The Night |
130 | Bass Bumpers | Runnin' |
131 | PIN-OCCHIO | Pinocchio (Legno Mix) |
132 | The Prodigy | Wind It Up |
133 | Leila K | Open Sesame |
134 | Ramirez | El Gallinero (Original Mix) |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 1993 |
20 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
27 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM
- Podcast Paradise FM (128 kbps)
Referenties