In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
k (→29 april 2023) |
k (→6 mei 2023) |
||
Regel 613: | Regel 613: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #237, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2008#9_maart_2008|9 maart 2008]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2011#23_oktober_2011|23 oktober 2011]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Imagination || Music And Lights | |||
|- | |||
|02|| Queen || We Will Rock You (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Gwen McCrae ||Funky Sensation | |||
|- | |||
|04|| The Gap Band || Oops Up Side Your Head | |||
|- | |||
|05|| Cheryl Lynn || Every Time I Try To Say Goodbye | |||
|- | |||
|06|| Ca$hflow || Mine All Mine | |||
|- | |||
|07|| Sharon Redd ||You Got My Love | |||
|- | |||
|08|| Thelma Houston || You Used To Hold Me So Tight | |||
|- | |||
|09|| France Joli || Your Good Lovin' | |||
|- | |||
|10|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|11|| Tom Browne || Let's Dance | |||
|} | |||
===13 mei 2023=== | ===13 mei 2023=== |
Versie van 7 mei 2023 11:53
Ben Liebrand In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao!
Met ingang van 7 januari 2023 wordt In The Mix 2 uur eerder uitgezonden op Paradise FM
Let op: Wintertijd: Tijdsverschil: 5 uur vroeger. Zomertijd: Tijdsverschil: 6 uur vroeger!
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #221, zoals uitgezonden op 7 oktober 2007 en 11 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gino Soccio | Try it Out |
02 | Kurtis Blow | The Breaks |
03 | The 45 King | The 900 Number (Acapella) |
04 | Whistle | (Nothing Serious) Just Buggin' (Acapella) |
05 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (Acapella) |
06 | Derek B. | Good Groove (Acapella) |
07 | Andre Cymone | The Dance Electric |
08 | Frankie Goes To Hollywood | Rage Hard |
09 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Acapella) |
10 | Inner City | Watcha Gonna Do With My Lovin' |
11 | Queen | We Will Rock You (Acapella) |
12 | Central Line | Nature Boy |
13 | Eugene Wild | Personality |
14 | The Underdog Project | Summer Jam (Acapella) |
15 | Warp 9 | Lightyears Away |
16 | Doctor's Cat | Watch Out |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #222, zoals uitgezonden op 14 oktober 2007 en 12 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kraftwerk | Computer World (loop) |
02 | Sharon Redd | Love How You Feel |
03 | Adventures of Stevie V. | Body Language |
04 | Cappella | Heylon Halib |
05 | Klein & M.B.O. | Dirty Talk |
06 | Clivilles & Cole | Pride (A Deeper Love) (A Deeper Love Mix) |
07 | 808 State | Cubik |
08 | Gino Soccio | Dancer |
09 | Stone | Time |
10 | Sharon Redd | You're A Winner |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go! |
13 | 808 State | Cubik |
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #223, zoals uitgezonden op 21 oktober 2007 en 18 juni 2011 op Radio Veronica
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
02 | Gary's Gang | Keep On Dancing |
03 | Bombers | Everybody Get Dancing |
04 | Change | Angel In My Pocket |
05 | Automat | Automat (The Rise, Advance & Genus) |
06 | Hott City | Feelin' Love |
07 | Sylvester | You Make Me Feel (Mighty Reel) |
08 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
09 | Gonzalez | Haven't Stopped Dancing Yet |
10 | Martin Circus | Ite Missa Est(*) |
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #224, zoals uitgezonden op 28 oktober 2007 en 19 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Prince & The Revolution | 1999 |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Madonna | Like A Prayer |
04 | Company B. | Fascinated |
05 | Secchi | I Say Yeah |
06 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) |
07 | Nick Straker Band | Straight Ahead |
08 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
09 | Moses | We Just |
10 | Floorfilla | Anthem #2 (acapella) |
11 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
12 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
13 | Evelyn Thomas | High Energy |
4 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #225, zoals uitgezonden op 11 november 2007 en 3 juli 2011 op Radio Veronica, echter is in deze aflevering een (*) extra track toegevoegd door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Machine | How Gee |
02 | Diana Ross | I'm Coming Out |
03 | Positive Force | We Got The Funk |
04 | Charades | Gimme The Funk |
05 | James "D-Train" Williams | You Are Everything |
06 | King Bee Feat. Michèle | Must Bee The Music |
07 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
08 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
09 | Miami Sound Machine | Dr. Beat |
10 | Michael Jackson | Jam (Roger's Jeep Mix) |
11 | Whitney Houston | Love Will Save The Day |
12 | Billy Ocean | Get Outta My Dreams, Get Into My Car (Extended Version) (*) |
11 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #226, zoals uitgezonden op 18 november 2007 en 9 juli 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enigma | Mea Culpa Part II |
02 | Whistle | (Nothing Serious) Just Buggin' (acapella) |
03 | The Breekout Krew | Matt's Mood |
04 | Blu Cantrell | Hit 'Em Up Style (Oops!) (acapella) |
05 | Cover Girls | Wishing On A Star |
06 | Erik B. & Rakim | Paid In Full |
07 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya |
08 | D-Train | Trying To Get Over |
09 | Janet Jackson | Nasty |
10 | Alexander O'Neal | The Lovers |
11 | Change | You Are My Melody |
12 | Key-Matic | Breakin' In Space |
18 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #227, zoals uitgezonden op 25 november 2007 en 10 juli 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) |
02 | Will Smith | Men In Black |
03 | The Crusaders Feat. Randy Crawford | Street Life |
04 | Shakatak | Down On The Street |
05 | Sharon Redd | Can You Handle It |
06 | Unique | What I Got Is What You Need |
07 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
08 | The Chimes | Heaven |
09 | D-Train | Walk On By |
10 | Dan Hartman | We Are The Young |
25 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #228, zoals uitgezonden op 2 december 2007 en 17 juli 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Love De Luxe | Here Comes That Sound |
02 | Michael McDonald | Sweet Freedom |
03 | Toney Lee | Love So Deep |
04 | The Quick | Zulu |
05 | Black Box | Everybody Everybody |
06 | Betty Boo | Doin' The Do |
07 | Snap! | Mary Had A Little Boy |
08 | David Morales & The Bad Yard Club | Gimme Luv (Eenie Meenie Miny Mo) |
09 | Jamie Dee | Burnin' Up |
10 | R.A.F. | We Gonna Get |
4 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #229, zoals uitgezonden op 6 januari 2008 en 21 augustus 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Human League | Don't You Want Me |
02 | Sharon Redd | Beat The Street |
03 | Shannon | Give Me Tonight |
04 | Gary's Gang | Keep Making Music |
05 | Mel & Kim | Showing Out (Get Fresh At The Weekend) |
06 | Clubland Feat. Quartz | Let's Get Busy |
07 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
08 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
09 | Yello | Vicious Games |
10 | Dr. Alban | It's My Life |
11 | Bizarre Inc. Feat. Angie Brown | I'm Gonna Get You |
12 | Depeche Mode | Get The Balance Right |
11 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #230, zoals uitgezonden op 13 januari 2008 en 4 september 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Madonna | Justify My Love |
02 | Kris Kross | Jump |
03 | Tom Browne | Secret fantasy |
04 | Madonna | Erotica |
05 | Princess | Say I Am Your Number 1 |
06 | Laura Branigan | Self Control |
07 | Pointer Sisters | Goldmine |
08 | Indeep | Last Night A DJ Saved My Life |
09 | Isotonik | Different Strokes (chords) |
10 | Timex Social Club | Mixed Up World |
11 | Rochelle | Magic Man |
12 | Blackstreet | No Diggity (acapella) |
18 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #231, zoals uitgezonden op 20 januari 2008 en 11 september 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bell Biv Devoe | Poison |
02 | Whodini | Magic's wand |
03 | O'Chi Brown | 100% Pure Pain |
04 | Haywoode | Roses |
05 | Evelyn "Champagne" King | Love Come Down |
06 | D-Train | Keep On |
07 | Martha & The Muffins | Black Stations, White Stations |
08 | Blackbox Feat. Martha Wash | Strike It Up |
09 | Pretty Poison | Catch Me |
25 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #232, zoals uitgezonden op 27 januari 2008 en 18 september 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Prince | Controversy |
02 | Gary's Gang | Runaway |
03 | Gabrielle | Dreams |
04 | Cherrelle | I Didn't Mean To Turn You On |
05 | D-Train | You're The One For Me (Shep Pettibone Remix) |
06 | George Kranz | Din Daa Daa (Trommel Tanz) (acapella) |
07 | The Strikers | Body Music |
08 | Shalamar | Right In The Socket |
09 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are For Free |
10 | The Jacksons | Can You Feel It |
1 april 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #233, zoals uitgezonden op 3 februari 2008 en 25 september 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (Remix) |
02 | Alexander O'Neal | Criticize (Remix) |
03 | 2 In A Room | Do What You Want |
04 | 2 Men A Drum Machine And A Trumpet | Tired Of Getting Pushed Around |
05 | Total Touch | Touch Me There (acapella) |
06 | 2 In A Room | Wiggle It |
07 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
08 | A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet | Bad Habit |
09 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
10 | The Ones | Flawless |
11 | Kenny "Dope" Gonzalez Presents The Bucketheads | The Bomb! (These sounds fall into my mind) |
12 | Beyoncé Feat. Jay-Z | Crazy In Love (Oh Oh's) |
8 april 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Door een technische storing is er enkel stilte op de zender, een uur lang...
15 april 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #234, zoals uitgezonden op 10 februari 2008 en 2 oktober 2011 op Radio Veronica
Dit is een speciale Depeche Mode aflevering!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Enjoy The Silence (Hands And Feet Mix) |
02 | Depeche Mode | Happiest Girl (Jack Mix) |
03 | Depeche Mode | Everything Counts (Alan Moulder Absolute Mix) |
04 | Depeche Mode | People Are People (Different Mix) |
05 | Depeche Mode | I Feel You (Babylon Mix) |
06 | Depeche Mode | World In My eyes (Safari Mix) |
07 | Depeche Mode | A Question Of Lust (Minimal) |
08 | Depeche Mode | Behind The Wheel (Shep Pettibone Mix) |
09 | Depeche Mode | Just Can't Get Enough (Live) |
10 | Depeche Mode | It's No Good (Club 69 Future Mix) |
11 | Depeche Mode | Master And Servant (Slavery Whip Mix) |
12 | Depeche Mode | Get The Balance Right! (Combination Mix) |
13 | Depeche Mode | A Question Of Time (Extended Phil Harding Remix) |
22 april 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #235, zoals uitgezonden op 17 februari 2008 en 9 oktober 2011 op Radio Veronica
Dit is een speciale 2 Unlimited aflevering!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Unlimited | Burning Like Fire |
02 | 2 Unlimited | Break The Chain |
03 | 2 Unlimited | Info Superhighway |
04 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
05 | 2 Unlimited | Face To Face |
06 | 2 Unlimited | The Power Age |
07 | 2 Unlimited | Invite Me To Trance |
08 | 2 Unlimited | Maximum Overdrive |
09 | 2 Unlimited | Mysterious |
10 | 2 Unlimited | Rougher Than The Average |
11 | 2 Unlimited | The Magic Friend |
12 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
13 | 2 Unlimited | Tribal Dance |
14 | 2 Unlimited | Contrast |
15 | 2 Unlimited | Faces |
16 | 2 Unlimited | Delight |
17 | 2 Unlimited | Escape In Music (sample) |
18 | 2 Unlimited | The Real Thing (sample) |
19 | 2 Unlimited | Workaholic |
20 | 2 Unlimited | Hypnotised |
21 | 2 Unlimited | Turning Into Something Wild |
22 | 2 Unlimited | Here I Go |
23 | 2 Unlimited | Let The Beat Control Your Body (sample) |
24 | 2 Unlimited | Spread Your Love |
25 | 2 Unlimited | No Limit |
29 april 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #236, zoals uitgezonden op 2 maart 2008 en 16 oktober 2011 op Radio Veronica
Dit is een speciale 2 Brothers On The 4th Floor aflevering
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Brothers On The 4th Floor | 4th Floor (Techno Dub) |
02 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Peggy 'The Dutchess' | Can't Help Myself (Acapella) |
03 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Peggy 'The Dutchess' | Can't Help Myself (Techno Touch) |
04 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Gale Robinson | Turn Da Music Up |
05 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone (Extended Mix) |
06 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Des'ray & D-Rock | Fly (Through The Starry Night) (Extended Version) |
07 | 2 Brothers On The 4th Floor | Wonderfull Feeling (Extended Version) |
08 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Des'ray & D-Rock | Dreams (Will Come Alive) (Lick Mix) |
09 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Gale Robinson | Turn Da Music Up (Acapella Part 1) |
10 | 2 Brothers On The 4th Floor | Real-x |
11 | 2 Brothers On The 4th Floor | There's A Key (Dance Therapy Remix) |
12 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Gale Robinson | Turn Da Music Up (Acapella Part 2) |
13 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Des'ray & D-Rock | Come Take My Hand (Cooly's Jungle Mix) |
14 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love |
15 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fairytales |
16 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love (Mastermindz Freaky R&B Mix) |
6 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #237, zoals uitgezonden op 9 maart 2008 en 23 oktober 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Imagination | Music And Lights |
02 | Queen | We Will Rock You (acapella) |
03 | Gwen McCrae | Funky Sensation |
04 | The Gap Band | Oops Up Side Your Head |
05 | Cheryl Lynn | Every Time I Try To Say Goodbye |
06 | Ca$hflow | Mine All Mine |
07 | Sharon Redd | You Got My Love |
08 | Thelma Houston | You Used To Hold Me So Tight |
09 | France Joli | Your Good Lovin' |
10 | Kurtis Blow | The Breaks |
11 | Tom Browne | Let's Dance |
13 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
20 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
27 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM
- Podcast Paradise FM (128 kbps)
Referenties