In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→5 januari 2023) |
||
Regel 603: | Regel 603: | ||
|- | |- | ||
|16|| Junior Jack || My Feeling | |16|| Junior Jack || My Feeling | ||
|} | |||
==7 januari 2023== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
01.00-04.00 uur: | |||
Let op: dit is nogmaals de herhaling van de [[Grandmix]] 2022, zoals uitgezonden op [[Grandmix#31_december_2022|31 december 2022]] op [[Radio 538]] (Nederland) | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|001||[[Ben Liebrand]] || Intro Grandmix 2022 | |||
|- | |||
|002 || The Script || I Want It All | |||
|- | |||
|003 || Dean Lewis || How Do I Say Goodbye | |||
|- | |||
|004 || Benson Boone || In The Stars | |||
|- | |||
|005 || Imagine Dragons x J.I.D || Enemy | |||
|- | |||
|006 || Glass Animals || Heat Waves | |||
|- | |||
|007 || 5 Seconds of Summer || COMPLETE MESS | |||
|- | |||
|008 || Shawn Mendes || It'll Be Okay | |||
|- | |||
|009 || QUIQUE || Camino | |||
|- | |||
|010 || Rosa Linn || SNAP | |||
|- | |||
|011 || The Kid Laroi || Thousand Miles | |||
|- | |||
|012 || Stromae || L’Enfer | |||
|- | |||
|013 || Taylor Swift || All Too Well | |||
|- | |||
|014 || 5 Seconds Of Summer || Me Myself & I | |||
|- | |||
|015 || DI-RECT || 90s Kid | |||
|- | |||
|016 || Sorana & David Guetta || RedruM | |||
|- | |||
|017 || Adele || Oh My God | |||
|- | |||
|018 || Camila Cabello Feat. Ed Sheeran || Bam Bam | |||
|- | |||
|019 || Calvin Harris & Dua Lipa & Young Thug || Potion | |||
|- | |||
|020 || Lewis Capaldi || Forget Me | |||
|- | |||
|021 || Jason Derulo Feat. Kodak Black || Slidin' | |||
|- | |||
|022 || Dermot Kennedy || Better Days | |||
|- | |||
|023 || Rolf Sanchez || Darte Un Beso | |||
|- | |||
|024 || Bastille || Remind Me | |||
|- | |||
|025 || Coldplay x BTS || My Universe | |||
|- | |||
|026 || Rema || Calm Down | |||
|- | |||
|027 || Snelle || In Mijn Bloed | |||
|- | |||
|028 || Suzan & Freek || Kwijt | |||
|- | |||
|029 || George Ezra || Anyone For You (Tiger Lily) | |||
|- | |||
|030 || Bastille || Shut Off The Lights | |||
|- | |||
|031 || RONDÉ || Hard To Say Goodbye | |||
|- | |||
|032 || Ellie Goulding Feat. Big Sean || Easy Lover | |||
|- | |||
|033 || Kygo Feat. DNCE || Dancing Feet | |||
|- | |||
|034 || Fireboy DML & Ed Sheeran || Peru | |||
|- | |||
|035 || Sera || Take A Chance | |||
|- | |||
|036 || Flemming || Zij Wil Mij | |||
|- | |||
|037 ||Purple Disco Machine + Sophie And The Giants || In The Dark | |||
|- | |||
|038 ||Flemming Feat. Ronnie Flex || Terug Bij Af | |||
|- | |||
|039 || Maan & DJVT Mixmaster || Naar de Maan | |||
|- | |||
|040 || [[Ben Liebrand]] & OJAM || Running Away | |||
|- | |||
|041 || Elton John & Dua Lipa || Cold Heart (PNAU Remix) | |||
|- | |||
|042 || George Ezra || Green Green Grass | |||
|- | |||
|043 || Harry Styles || Late Night Talking | |||
|- | |||
|044 || Imagine Dragons || Bones | |||
|- | |||
|045 || Son Mieux || Multicolor | |||
|- | |||
|046 || Suzan & Freek || Honderd Keer | |||
|- | |||
|047 || Alvaro Soler x Topic || Solo Para Ti | |||
|- | |||
|048 || Imanbek & BYOR || Belly Dancer | |||
|- | |||
|049 || Claude || Ladada (Mon Dernier Mot) | |||
|- | |||
|050 || Swedish House Mafia & The Weeknd || Moth To A Flame | |||
|- | |||
|051 || Sick Individuals || More Than I Want To | |||
|- | |||
|052 || Tiësto & Ava Max || The Motto | |||
|- | |||
|053 || Ofenbach Feat. FAST BOY || Love Me Now | |||
|- | |||
|054 || Gayle || Abcdefu | |||
|- | |||
|055 || The Weeknd || Sacrifice | |||
|- | |||
|056 || VIZE x R3HAB Feat. Enny-Mae || One Last Time | |||
|- | |||
|057 || Sam Feldt x Rita Ora || Follow Me | |||
|- | |||
|058 || Clean Bandit Feat. A7S || Everything But You | |||
|- | |||
|059 || Rondé || Bright Eyes | |||
|- | |||
|060 || Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller || What Would You Do? | |||
|- | |||
|061 || Martin Garrix & DubVision Feat. Shaun Farrugia || Starlight (Keep Me Afloat) | |||
|- | |||
|062 || Armin van Buuren & Billen Ted Feat. JC Stewart || Come Around Again | |||
|- | |||
|063 || DubVision & Afrojack || Feels Like Home | |||
|- | |||
|064 || DubVision & The Him || Sometimes | |||
|- | |||
|065 || Alesso & Katy Perry || When I'm Gone | |||
|- | |||
|066 || David Guetta & Becky Hill & Ella Henderson || Crazy What Love Can Do | |||
|- | |||
|067 || Calvin Harris & Justin Timberlake & Halsey & Pharrell || Stay With Me | |||
|- | |||
|068 || Tom Grennan || Don't Break The Heart | |||
|- | |||
|069 || Charli XCX Feat. Rina Sawayama || Beg For You | |||
|- | |||
|070 || Megan Thee Stallion & Dua Lipa || Sweetest Pie | |||
|- | |||
|071 || Topic x A7S || Kernkraft 400 (A Better Day) | |||
|- | |||
|072 || Meduza Feat. Hozier || Tell It To My Heart | |||
|- | |||
|073 || Lucas & Steve, MARF || Give Me Your Love | |||
|- | |||
|074 || Afrojack, Lucas & Steve & DubVision || Anywhere With You | |||
|- | |||
|075 ||Robin Schulz & Tom Walker || Sun Will Shine | |||
|- | |||
|076 || James Hype & Miggy Dela Rosa || Ferrari | |||
|- | |||
|077 || Armin van Buuren Feat. Philip Strand|| Roll The Dice | |||
|- | |||
|078 || John Summit || La Danza | |||
|- | |||
|079 || Lost Frequencies & James Arthur || Questions | |||
|- | |||
|080 || LF SYSTEM || Afraid To Feel (David Guetta & Dyro Remix) | |||
|- | |||
|081 || Joel Corry & Tom Grennan || Lionheart (Fearless) | |||
|- | |||
|082 || Joel Corry & Becky Hill || History | |||
|- | |||
|083 || Swedish House Mafia & Connie Constance || Heaven Takes You Home | |||
|- | |||
|084 || Alok, Sigala, Ellie Goulding || All By Myself | |||
|- | |||
|085 || Nathan Dawe Feat. Ella Henderson || 21 Reasons | |||
|- | |||
|086 || La Fuente || I Want You | |||
|- | |||
|087 || Imagine Dragons || Sharks | |||
|- | |||
|088 || Alesso + Zara Larsson || Words | |||
|- | |||
|089 || Sigala || Melody | |||
|- | |||
|090 ||David Guetta vs. Benny Benassi || Satisfaction | |||
|- | |||
|091 || Sunnery James x Ryan Marciano || Run | |||
|- | |||
|092 || Willy William || Trompeta | |||
|- | |||
|093 || Ofenbach || 4U | |||
|- | |||
|094 || Meduza x James Carter Feat. Elley Duhé + FAST BOY || Bad Memories | |||
|- | |||
|095 || Lucas & Steve x 4 Strings Feat. Lagique || If It Ain't Love | |||
|- | |||
|096 || Armin van Buuren Feat. Maia Wright || One More Time | |||
|- | |||
|097 || Elton John, Britney Spears || Hold Me Closer | |||
|- | |||
|098 || Tiësto & Charli XCX || Hot In It | |||
|- | |||
|099 || Dimitri Vegas x David Guetta & Nicole Scherzinger x Azteck || The Drop | |||
|- | |||
|100 ||Jax Jones Feat. MNEK || Where Did You Go? | |||
|- | |||
|101 || Farruko || Nazareno | |||
|- | |||
|102 || David Guetta & Bebe Rexha || I'm Good (Blue) | |||
|- | |||
|103 || Gabry Ponte x LUM!X x Daddy DJ || We Could Be Together | |||
|- | |||
|104 || Robin Schulz & Dennis Lloyd || Young Right Now | |||
|- | |||
|105 || Acraze Feat. Cherish || Do It To It | |||
|- | |||
|106 || Ed Sheeran || Celestial | |||
|- | |||
|107 || Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin || Won’t Let You Go | |||
|- | |||
|108 || Ofenbach & Ella Henderson || Hurricane | |||
|- | |||
|109 ||Alok, Ella Eyre & Kenny Dope Feat. Never Dull || Deep Down | |||
|- | |||
|110 || Marf & Wulf || Somebody To Love | |||
|- | |||
|111 || Meau || Dat Heb Jij Gedaan | |||
|- | |||
|112 || Ava Max || Million Dollar Baby | |||
|- | |||
|113 ||Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso || Thunder | |||
|- | |||
|114 ||The Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta || Don't You Worry | |||
|- | |||
|115 ||Tom Grennan || Remind Me | |||
|- | |||
|116 ||Kensington || Island | |||
|- | |||
|117 ||OneRepublic || I Ain't Worried | |||
|- | |||
|118 ||Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet || Call Me | |||
|- | |||
|119 ||OneRepublic || Sunshine | |||
|- | |||
|120 ||Shawn Mendes || When You're Gone | |||
|- | |||
|121 ||Duncan Laurence || Electric Life | |||
|- | |||
|122 ||Justin Bieber || Ghost | |||
|- | |||
|123 ||Tate McRae || She's All I Wanna Be | |||
|- | |||
|124 ||Tom Grennan || All These Nights | |||
|- | |||
|125 ||Kris Kross Amsterdam x Antoon x Sigourney K || Vluchtstrook | |||
|- | |||
|126 || Ava Max || Maybe You’re The Problem | |||
|- | |||
|127 ||Harry Styles || As It Was | |||
|- | |||
|128 ||DI-RECT || Through The Looking Glass | |||
|- | |||
|129 || Davina Michelle || Hyper | |||
|- | |||
|130 || Davina Michelle || I Love Me More | |||
|- | |||
|131 || Ed Sheeran || Overpass Graffiti | |||
|- | |||
|132 ||Iann Dior || Let You | |||
|- | |||
|133 || Rondé || Love Myself | |||
|- | |||
|134 ||Lil Nas X || Thats What I Want | |||
|- | |||
|135 || [[Ben Liebrand]] || Outro Grandmix 2022 | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 jan 2023 20:27
In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
1 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
02.10-05.10 uur:
Let op: dit is de herhaling van de Grandmix 2022, zoals uitgezonden op 31 december 2022 op Radio 538 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2022 |
002 | The Script | I Want It All |
003 | Dean Lewis | How Do I Say Goodbye |
004 | Benson Boone | In The Stars |
005 | Imagine Dragons x J.I.D | Enemy |
006 | Glass Animals | Heat Waves |
007 | 5 Seconds of Summer | COMPLETE MESS |
008 | Shawn Mendes | It'll Be Okay |
009 | QUIQUE | Camino |
010 | Rosa Linn | SNAP |
011 | The Kid Laroi | Thousand Miles |
012 | Stromae | L’Enfer |
013 | Taylor Swift | All Too Well |
014 | 5 Seconds Of Summer | Me Myself & I |
015 | DI-RECT | 90s Kid |
016 | Sorana & David Guetta | RedruM |
017 | Adele | Oh My God |
018 | Camila Cabello Feat. Ed Sheeran | Bam Bam |
019 | Calvin Harris & Dua Lipa & Young Thug | Potion |
020 | Lewis Capaldi | Forget Me |
021 | Jason Derulo Feat. Kodak Black | Slidin' |
022 | Dermot Kennedy | Better Days |
023 | Rolf Sanchez | Darte Un Beso |
024 | Bastille | Remind Me |
025 | Coldplay x BTS | My Universe |
026 | Rema | Calm Down |
027 | Snelle | In Mijn Bloed |
028 | Suzan & Freek | Kwijt |
029 | George Ezra | Anyone For You (Tiger Lily) |
030 | Bastille | Shut Off The Lights |
031 | RONDÉ | Hard To Say Goodbye |
032 | Ellie Goulding Feat. Big Sean | Easy Lover |
033 | Kygo Feat. DNCE | Dancing Feet |
034 | Fireboy DML & Ed Sheeran | Peru |
035 | Sera | Take A Chance |
036 | Flemming | Zij Wil Mij |
037 | Purple Disco Machine + Sophie And The Giants | In The Dark |
038 | Flemming Feat. Ronnie Flex | Terug Bij Af |
039 | Maan & DJVT Mixmaster | Naar de Maan |
040 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away |
041 | Elton John & Dua Lipa | Cold Heart (PNAU Remix) |
042 | George Ezra | Green Green Grass |
043 | Harry Styles | Late Night Talking |
044 | Imagine Dragons | Bones |
045 | Son Mieux | Multicolor |
046 | Suzan & Freek | Honderd Keer |
047 | Alvaro Soler x Topic | Solo Para Ti |
048 | Imanbek & BYOR | Belly Dancer |
049 | Claude | Ladada (Mon Dernier Mot) |
050 | Swedish House Mafia & The Weeknd | Moth To A Flame |
051 | Sick Individuals | More Than I Want To |
052 | Tiësto & Ava Max | The Motto |
053 | Ofenbach Feat. FAST BOY | Love Me Now |
054 | Gayle | Abcdefu |
055 | The Weeknd | Sacrifice |
056 | VIZE x R3HAB Feat. Enny-Mae | One Last Time |
057 | Sam Feldt x Rita Ora | Follow Me |
058 | Clean Bandit Feat. A7S | Everything But You |
059 | Rondé | Bright Eyes |
060 | Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller | What Would You Do? |
061 | Martin Garrix & DubVision Feat. Shaun Farrugia | Starlight (Keep Me Afloat) |
062 | Armin van Buuren & Billen Ted Feat. JC Stewart | Come Around Again |
063 | DubVision & Afrojack | Feels Like Home |
064 | DubVision & The Him | Sometimes |
065 | Alesso & Katy Perry | When I'm Gone |
066 | David Guetta & Becky Hill & Ella Henderson | Crazy What Love Can Do |
067 | Calvin Harris & Justin Timberlake & Halsey & Pharrell | Stay With Me |
068 | Tom Grennan | Don't Break The Heart |
069 | Charli XCX Feat. Rina Sawayama | Beg For You |
070 | Megan Thee Stallion & Dua Lipa | Sweetest Pie |
071 | Topic x A7S | Kernkraft 400 (A Better Day) |
072 | Meduza Feat. Hozier | Tell It To My Heart |
073 | Lucas & Steve, MARF | Give Me Your Love |
074 | Afrojack, Lucas & Steve & DubVision | Anywhere With You |
075 | Robin Schulz & Tom Walker | Sun Will Shine |
076 | James Hype & Miggy Dela Rosa | Ferrari |
077 | Armin van Buuren Feat. Philip Strand | Roll The Dice |
078 | John Summit | La Danza |
079 | Lost Frequencies & James Arthur | Questions |
080 | LF SYSTEM | Afraid To Feel (David Guetta & Dyro Remix) |
081 | Joel Corry & Tom Grennan | Lionheart (Fearless) |
082 | Joel Corry & Becky Hill | History |
083 | Swedish House Mafia & Connie Constance | Heaven Takes You Home |
084 | Alok, Sigala, Ellie Goulding | All By Myself |
085 | Nathan Dawe Feat. Ella Henderson | 21 Reasons |
086 | La Fuente | I Want You |
087 | Imagine Dragons | Sharks |
088 | Alesso + Zara Larsson | Words |
089 | Sigala | Melody |
090 | David Guetta vs. Benny Benassi | Satisfaction |
091 | Sunnery James x Ryan Marciano | Run |
092 | Willy William | Trompeta |
093 | Ofenbach | 4U |
094 | Meduza x James Carter Feat. Elley Duhé + FAST BOY | Bad Memories |
095 | Lucas & Steve x 4 Strings Feat. Lagique | If It Ain't Love |
096 | Armin van Buuren Feat. Maia Wright | One More Time |
097 | Elton John, Britney Spears | Hold Me Closer |
098 | Tiësto & Charli XCX | Hot In It |
099 | Dimitri Vegas x David Guetta & Nicole Scherzinger x Azteck | The Drop |
100 | Jax Jones Feat. MNEK | Where Did You Go? |
101 | Farruko | Nazareno |
102 | David Guetta & Bebe Rexha | I'm Good (Blue) |
103 | Gabry Ponte x LUM!X x Daddy DJ | We Could Be Together |
104 | Robin Schulz & Dennis Lloyd | Young Right Now |
105 | Acraze Feat. Cherish | Do It To It |
106 | Ed Sheeran | Celestial |
107 | Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin | Won’t Let You Go |
108 | Ofenbach & Ella Henderson | Hurricane |
109 | Alok, Ella Eyre & Kenny Dope Feat. Never Dull | Deep Down |
110 | Marf & Wulf | Somebody To Love |
111 | Meau | Dat Heb Jij Gedaan |
112 | Ava Max | Million Dollar Baby |
113 | Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso | Thunder |
114 | The Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta | Don't You Worry |
115 | Tom Grennan | Remind Me |
116 | Kensington | Island |
117 | OneRepublic | I Ain't Worried |
118 | Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet | Call Me |
119 | OneRepublic | Sunshine |
120 | Shawn Mendes | When You're Gone |
121 | Duncan Laurence | Electric Life |
122 | Justin Bieber | Ghost |
123 | Tate McRae | She's All I Wanna Be |
124 | Tom Grennan | All These Nights |
125 | Kris Kross Amsterdam x Antoon x Sigourney K | Vluchtstrook |
126 | Ava Max | Maybe You’re The Problem |
127 | Harry Styles | As It Was |
128 | DI-RECT | Through The Looking Glass |
129 | Davina Michelle | Hyper |
130 | Davina Michelle | I Love Me More |
131 | Ed Sheeran | Overpass Graffiti |
132 | Iann Dior | Let You |
133 | Rondé | Love Myself |
134 | Lil Nas X | Thats What I Want |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 2022 |
17.55-20.55 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is opnieuw de herhaling van de Grandmix 2022, zoals uitgezonden op 31 december 2022 op Radio 538 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2022 |
002 | The Script | I Want It All |
003 | Dean Lewis | How Do I Say Goodbye |
004 | Benson Boone | In The Stars |
005 | Imagine Dragons x J.I.D | Enemy |
006 | Glass Animals | Heat Waves |
007 | 5 Seconds of Summer | COMPLETE MESS |
008 | Shawn Mendes | It'll Be Okay |
009 | QUIQUE | Camino |
010 | Rosa Linn | SNAP |
011 | The Kid Laroi | Thousand Miles |
012 | Stromae | L’Enfer |
013 | Taylor Swift | All Too Well |
014 | 5 Seconds Of Summer | Me Myself & I |
015 | DI-RECT | 90s Kid |
016 | Sorana & David Guetta | RedruM |
017 | Adele | Oh My God |
018 | Camila Cabello Feat. Ed Sheeran | Bam Bam |
019 | Calvin Harris & Dua Lipa & Young Thug | Potion |
020 | Lewis Capaldi | Forget Me |
021 | Jason Derulo Feat. Kodak Black | Slidin' |
022 | Dermot Kennedy | Better Days |
023 | Rolf Sanchez | Darte Un Beso |
024 | Bastille | Remind Me |
025 | Coldplay x BTS | My Universe |
026 | Rema | Calm Down |
027 | Snelle | In Mijn Bloed |
028 | Suzan & Freek | Kwijt |
029 | George Ezra | Anyone For You (Tiger Lily) |
030 | Bastille | Shut Off The Lights |
031 | RONDÉ | Hard To Say Goodbye |
032 | Ellie Goulding Feat. Big Sean | Easy Lover |
033 | Kygo Feat. DNCE | Dancing Feet |
034 | Fireboy DML & Ed Sheeran | Peru |
035 | Sera | Take A Chance |
036 | Flemming | Zij Wil Mij |
037 | Purple Disco Machine + Sophie And The Giants | In The Dark |
038 | Flemming Feat. Ronnie Flex | Terug Bij Af |
039 | Maan & DJVT Mixmaster | Naar de Maan |
040 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away |
041 | Elton John & Dua Lipa | Cold Heart (PNAU Remix) |
042 | George Ezra | Green Green Grass |
043 | Harry Styles | Late Night Talking |
044 | Imagine Dragons | Bones |
045 | Son Mieux | Multicolor |
046 | Suzan & Freek | Honderd Keer |
047 | Alvaro Soler x Topic | Solo Para Ti |
048 | Imanbek & BYOR | Belly Dancer |
049 | Claude | Ladada (Mon Dernier Mot) |
050 | Swedish House Mafia & The Weeknd | Moth To A Flame |
051 | Sick Individuals | More Than I Want To |
052 | Tiësto & Ava Max | The Motto |
053 | Ofenbach Feat. FAST BOY | Love Me Now |
054 | Gayle | Abcdefu |
055 | The Weeknd | Sacrifice |
056 | VIZE x R3HAB Feat. Enny-Mae | One Last Time |
057 | Sam Feldt x Rita Ora | Follow Me |
058 | Clean Bandit Feat. A7S | Everything But You |
059 | Rondé | Bright Eyes |
060 | Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller | What Would You Do? |
061 | Martin Garrix & DubVision Feat. Shaun Farrugia | Starlight (Keep Me Afloat) |
062 | Armin van Buuren & Billen Ted Feat. JC Stewart | Come Around Again |
063 | DubVision & Afrojack | Feels Like Home |
064 | DubVision & The Him | Sometimes |
065 | Alesso & Katy Perry | When I'm Gone |
066 | David Guetta & Becky Hill & Ella Henderson | Crazy What Love Can Do |
067 | Calvin Harris & Justin Timberlake & Halsey & Pharrell | Stay With Me |
068 | Tom Grennan | Don't Break The Heart |
069 | Charli XCX Feat. Rina Sawayama | Beg For You |
070 | Megan Thee Stallion & Dua Lipa | Sweetest Pie |
071 | Topic x A7S | Kernkraft 400 (A Better Day) |
072 | Meduza Feat. Hozier | Tell It To My Heart |
073 | Lucas & Steve, MARF | Give Me Your Love |
074 | Afrojack, Lucas & Steve & DubVision | Anywhere With You |
075 | Robin Schulz & Tom Walker | Sun Will Shine |
076 | James Hype & Miggy Dela Rosa | Ferrari |
077 | Armin van Buuren Feat. Philip Strand | Roll The Dice |
078 | John Summit | La Danza |
079 | Lost Frequencies & James Arthur | Questions |
080 | LF SYSTEM | Afraid To Feel (David Guetta & Dyro Remix) |
081 | Joel Corry & Tom Grennan | Lionheart (Fearless) |
082 | Joel Corry & Becky Hill | History |
083 | Swedish House Mafia & Connie Constance | Heaven Takes You Home |
084 | Alok, Sigala, Ellie Goulding | All By Myself |
085 | Nathan Dawe Feat. Ella Henderson | 21 Reasons |
086 | La Fuente | I Want You |
087 | Imagine Dragons | Sharks |
088 | Alesso + Zara Larsson | Words |
089 | Sigala | Melody |
090 | David Guetta vs. Benny Benassi | Satisfaction |
091 | Sunnery James x Ryan Marciano | Run |
092 | Willy William | Trompeta |
093 | Ofenbach | 4U |
094 | Meduza x James Carter Feat. Elley Duhé + FAST BOY | Bad Memories |
095 | Lucas & Steve x 4 Strings Feat. Lagique | If It Ain't Love |
096 | Armin van Buuren Feat. Maia Wright | One More Time |
097 | Elton John, Britney Spears | Hold Me Closer |
098 | Tiësto & Charli XCX | Hot In It |
099 | Dimitri Vegas x David Guetta & Nicole Scherzinger x Azteck | The Drop |
100 | Jax Jones Feat. MNEK | Where Did You Go? |
101 | Farruko | Nazareno |
102 | David Guetta & Bebe Rexha | I'm Good (Blue) |
103 | Gabry Ponte x LUM!X x Daddy DJ | We Could Be Together |
104 | Robin Schulz & Dennis Lloyd | Young Right Now |
105 | Acraze Feat. Cherish | Do It To It |
106 | Ed Sheeran | Celestial |
107 | Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin | Won’t Let You Go |
108 | Ofenbach & Ella Henderson | Hurricane |
109 | Alok, Ella Eyre & Kenny Dope Feat. Never Dull | Deep Down |
110 | Marf & Wulf | Somebody To Love |
111 | Meau | Dat Heb Jij Gedaan |
112 | Ava Max | Million Dollar Baby |
113 | Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso | Thunder |
114 | The Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta | Don't You Worry |
115 | Tom Grennan | Remind Me |
116 | Kensington | Island |
117 | OneRepublic | I Ain't Worried |
118 | Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet | Call Me |
119 | OneRepublic | Sunshine |
120 | Shawn Mendes | When You're Gone |
121 | Duncan Laurence | Electric Life |
122 | Justin Bieber | Ghost |
123 | Tate McRae | She's All I Wanna Be |
124 | Tom Grennan | All These Nights |
125 | Kris Kross Amsterdam x Antoon x Sigourney K | Vluchtstrook |
126 | Ava Max | Maybe You’re The Problem |
127 | Harry Styles | As It Was |
128 | DI-RECT | Through The Looking Glass |
129 | Davina Michelle | Hyper |
130 | Davina Michelle | I Love Me More |
131 | Ed Sheeran | Overpass Graffiti |
132 | Iann Dior | Let You |
133 | Rondé | Love Myself |
134 | Lil Nas X | Thats What I Want |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 2022 |
5 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #185, zoals uitgezonden op 8 oktober 2006 en 8 mei 2010 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
02 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T. Vs. Hot 'N' Juicy | Horny ’98 (acapella) |
05 | Mousse T. Vs. Hot 'N' Juicy | Horny ’98 |
06 | Triple X | Feel the Same (acapella) |
07 | Daft Punk | One More Time |
08 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
09 | Triple X | Feel the Same |
10 | Bini & Martini | Happiness |
11 | Master Freakz | Let Yourself Go |
12 | Axwell | Feel The Vibe |
13 | Mr. Oizo | Flat Beat |
14 | Sagat | Funk Dat |
15 | Avant Garde | Get Down |
16 | Junior Jack | My Feeling |
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
01.00-04.00 uur:
Let op: dit is nogmaals de herhaling van de Grandmix 2022, zoals uitgezonden op 31 december 2022 op Radio 538 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2022 |
002 | The Script | I Want It All |
003 | Dean Lewis | How Do I Say Goodbye |
004 | Benson Boone | In The Stars |
005 | Imagine Dragons x J.I.D | Enemy |
006 | Glass Animals | Heat Waves |
007 | 5 Seconds of Summer | COMPLETE MESS |
008 | Shawn Mendes | It'll Be Okay |
009 | QUIQUE | Camino |
010 | Rosa Linn | SNAP |
011 | The Kid Laroi | Thousand Miles |
012 | Stromae | L’Enfer |
013 | Taylor Swift | All Too Well |
014 | 5 Seconds Of Summer | Me Myself & I |
015 | DI-RECT | 90s Kid |
016 | Sorana & David Guetta | RedruM |
017 | Adele | Oh My God |
018 | Camila Cabello Feat. Ed Sheeran | Bam Bam |
019 | Calvin Harris & Dua Lipa & Young Thug | Potion |
020 | Lewis Capaldi | Forget Me |
021 | Jason Derulo Feat. Kodak Black | Slidin' |
022 | Dermot Kennedy | Better Days |
023 | Rolf Sanchez | Darte Un Beso |
024 | Bastille | Remind Me |
025 | Coldplay x BTS | My Universe |
026 | Rema | Calm Down |
027 | Snelle | In Mijn Bloed |
028 | Suzan & Freek | Kwijt |
029 | George Ezra | Anyone For You (Tiger Lily) |
030 | Bastille | Shut Off The Lights |
031 | RONDÉ | Hard To Say Goodbye |
032 | Ellie Goulding Feat. Big Sean | Easy Lover |
033 | Kygo Feat. DNCE | Dancing Feet |
034 | Fireboy DML & Ed Sheeran | Peru |
035 | Sera | Take A Chance |
036 | Flemming | Zij Wil Mij |
037 | Purple Disco Machine + Sophie And The Giants | In The Dark |
038 | Flemming Feat. Ronnie Flex | Terug Bij Af |
039 | Maan & DJVT Mixmaster | Naar de Maan |
040 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away |
041 | Elton John & Dua Lipa | Cold Heart (PNAU Remix) |
042 | George Ezra | Green Green Grass |
043 | Harry Styles | Late Night Talking |
044 | Imagine Dragons | Bones |
045 | Son Mieux | Multicolor |
046 | Suzan & Freek | Honderd Keer |
047 | Alvaro Soler x Topic | Solo Para Ti |
048 | Imanbek & BYOR | Belly Dancer |
049 | Claude | Ladada (Mon Dernier Mot) |
050 | Swedish House Mafia & The Weeknd | Moth To A Flame |
051 | Sick Individuals | More Than I Want To |
052 | Tiësto & Ava Max | The Motto |
053 | Ofenbach Feat. FAST BOY | Love Me Now |
054 | Gayle | Abcdefu |
055 | The Weeknd | Sacrifice |
056 | VIZE x R3HAB Feat. Enny-Mae | One Last Time |
057 | Sam Feldt x Rita Ora | Follow Me |
058 | Clean Bandit Feat. A7S | Everything But You |
059 | Rondé | Bright Eyes |
060 | Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller | What Would You Do? |
061 | Martin Garrix & DubVision Feat. Shaun Farrugia | Starlight (Keep Me Afloat) |
062 | Armin van Buuren & Billen Ted Feat. JC Stewart | Come Around Again |
063 | DubVision & Afrojack | Feels Like Home |
064 | DubVision & The Him | Sometimes |
065 | Alesso & Katy Perry | When I'm Gone |
066 | David Guetta & Becky Hill & Ella Henderson | Crazy What Love Can Do |
067 | Calvin Harris & Justin Timberlake & Halsey & Pharrell | Stay With Me |
068 | Tom Grennan | Don't Break The Heart |
069 | Charli XCX Feat. Rina Sawayama | Beg For You |
070 | Megan Thee Stallion & Dua Lipa | Sweetest Pie |
071 | Topic x A7S | Kernkraft 400 (A Better Day) |
072 | Meduza Feat. Hozier | Tell It To My Heart |
073 | Lucas & Steve, MARF | Give Me Your Love |
074 | Afrojack, Lucas & Steve & DubVision | Anywhere With You |
075 | Robin Schulz & Tom Walker | Sun Will Shine |
076 | James Hype & Miggy Dela Rosa | Ferrari |
077 | Armin van Buuren Feat. Philip Strand | Roll The Dice |
078 | John Summit | La Danza |
079 | Lost Frequencies & James Arthur | Questions |
080 | LF SYSTEM | Afraid To Feel (David Guetta & Dyro Remix) |
081 | Joel Corry & Tom Grennan | Lionheart (Fearless) |
082 | Joel Corry & Becky Hill | History |
083 | Swedish House Mafia & Connie Constance | Heaven Takes You Home |
084 | Alok, Sigala, Ellie Goulding | All By Myself |
085 | Nathan Dawe Feat. Ella Henderson | 21 Reasons |
086 | La Fuente | I Want You |
087 | Imagine Dragons | Sharks |
088 | Alesso + Zara Larsson | Words |
089 | Sigala | Melody |
090 | David Guetta vs. Benny Benassi | Satisfaction |
091 | Sunnery James x Ryan Marciano | Run |
092 | Willy William | Trompeta |
093 | Ofenbach | 4U |
094 | Meduza x James Carter Feat. Elley Duhé + FAST BOY | Bad Memories |
095 | Lucas & Steve x 4 Strings Feat. Lagique | If It Ain't Love |
096 | Armin van Buuren Feat. Maia Wright | One More Time |
097 | Elton John, Britney Spears | Hold Me Closer |
098 | Tiësto & Charli XCX | Hot In It |
099 | Dimitri Vegas x David Guetta & Nicole Scherzinger x Azteck | The Drop |
100 | Jax Jones Feat. MNEK | Where Did You Go? |
101 | Farruko | Nazareno |
102 | David Guetta & Bebe Rexha | I'm Good (Blue) |
103 | Gabry Ponte x LUM!X x Daddy DJ | We Could Be Together |
104 | Robin Schulz & Dennis Lloyd | Young Right Now |
105 | Acraze Feat. Cherish | Do It To It |
106 | Ed Sheeran | Celestial |
107 | Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin | Won’t Let You Go |
108 | Ofenbach & Ella Henderson | Hurricane |
109 | Alok, Ella Eyre & Kenny Dope Feat. Never Dull | Deep Down |
110 | Marf & Wulf | Somebody To Love |
111 | Meau | Dat Heb Jij Gedaan |
112 | Ava Max | Million Dollar Baby |
113 | Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso | Thunder |
114 | The Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta | Don't You Worry |
115 | Tom Grennan | Remind Me |
116 | Kensington | Island |
117 | OneRepublic | I Ain't Worried |
118 | Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet | Call Me |
119 | OneRepublic | Sunshine |
120 | Shawn Mendes | When You're Gone |
121 | Duncan Laurence | Electric Life |
122 | Justin Bieber | Ghost |
123 | Tate McRae | She's All I Wanna Be |
124 | Tom Grennan | All These Nights |
125 | Kris Kross Amsterdam x Antoon x Sigourney K | Vluchtstrook |
126 | Ava Max | Maybe You’re The Problem |
127 | Harry Styles | As It Was |
128 | DI-RECT | Through The Looking Glass |
129 | Davina Michelle | Hyper |
130 | Davina Michelle | I Love Me More |
131 | Ed Sheeran | Overpass Graffiti |
132 | Iann Dior | Let You |
133 | Rondé | Love Myself |
134 | Lil Nas X | Thats What I Want |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 2022 |
12 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
19 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
26 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (192 kbps)
Referenties