Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2022: verschil tussen versies
Regel 360: | Regel 360: | ||
|04||R.E.M. || Losing My Religion (Acapella) | |04||R.E.M. || Losing My Religion (Acapella) | ||
|- | |- | ||
|05||Mirko Deep || Feel It (Michael Gray Remix | |05||Mirko Deep || Feel It (Michael Gray Remix) | ||
|- | |- | ||
|06||Grand Giro || We Can Escape (Club Mix) | |06||Grand Giro || We Can Escape (Club Mix) | ||
Regel 366: | Regel 366: | ||
|07||DJManuel Feat. Diana || Monday Mood (Extended Mix) | |07||DJManuel Feat. Diana || Monday Mood (Extended Mix) | ||
|- | |- | ||
|08|| | |08||Chicks Luv Us || More Than Love | ||
|- | |- | ||
|09|| | |09||Jocelyn Brown || Love's Gonna Get You (Acapella) | ||
|- | |- | ||
|10|| | |10||Supernova Feat. Mikey V || About You (Extended Mix) | ||
|- | |- | ||
|11|| | |11||Scibi || Always (Moe Turk Extended Remix) | ||
|- | |- | ||
|12|| | |12||Danny Howels & Dick Trevors Feat. Erire || Breathe (Acapella) | ||
|- | |- | ||
|13|| | |13||DJ Disciple Feat. Harmonies || Rescue me (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|14|| | |14||Beaten Soul & Dawn Tallman || It Starts With Us (Jonny Montana & Craig Stewart Organ Intro Mix) | ||
|- | |- | ||
|15||Jellybean Feat. Madonna & Catharine Buchanan || Sidewalk Talk (Acapella) | |15||DJ Disciple Feat. Beatweezy || I'm A Conqueror (Deez Raw Dub Mix) | ||
|- | |||
|16||Jellybean Feat. Madonna & Catharine Buchanan || Sidewalk Talk (Acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 28 feb 2022 20:27
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2022
3 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #112, zoals uitgezonden op 11 september 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Duck Sauce | aNYway (Low Steppa Remix) |
02 | The Sunburst Band | He Is (Dave Lee Remastered Club Mix) |
03 | Todd Terry, House of Gypsies | LA Sume (Extended Mix) |
04 | Boris Dlugosch Feat. Roisin Murphy | Never Enough (Fusion Groove Orchestra Jazz-a-pella) |
05 | Joe Ventura Feat. Sulene Fleming | Shame (Doug Gomez Remix) |
06 | The Catcher | Screwing (Original Mix) |
07 | Loleatta Holloway | Hit & Run (Acapella) |
08 | Dream Sound Masters X Ezequiel Asencio | House Is The Nation (Rene Park Remix) |
09 | Ruby Francis | Betcha She Don’t Love You (Sebb Junior Instrumental Remix) |
10 | Public Enemy | Public Enemy Number One (Acapella) |
11 | Earth 'N Days | The Change (The Cube Guys Remix) |
12 | Tina Turner | What's Love Got To Do With It (Acapella) |
13 | Martin Ikin Feat. Hayley May | How I Feel (Original Mix) |
14 | Matt Caseli | Higher (Original Mix) |
15 | Crookers Feat. Kym Mazelle | A Place In My Heart (Acapella) |
16 | Beneath Usual | Quick Flip (Original Mix) |
17 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
18 | Phoenix Lord Feat. Robin S. | I Believe (Jean Luc Extended Remix) |
10 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op 25 september 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Papa Tony & Eventual Groove | Citra (Air Shape Remix) |
02 | Change | Hit Or Miss (acapella) |
03 | Criss Korey | Ride The Wave (Original Mix) |
04 | Mo'Cream | You Are (Original Mix) |
05 | Anabel Englund | London Headache (acapella) |
06 | Demarkus Lewis | Be Sincere (Original Mix) |
07 | Chic | Chic Mystique (acapella) |
08 | James Silk | Light On Me (Original Mix) |
09 | René & Angela | Save Your Love (For #1) (acapella) |
10 | Black Magic | Freedom (Make It Funky) (Dennis Quin Rework Edit) |
11 | Felix Leiter Feat. Rion S | Stand Up For Love (Original Mix) |
12 | Marco Bocatto | Great Home (Original Mix) |
13 | Womack & Womack | Teardrops (acapella) |
14 | Dante Tom Feat. Sulene Fleming | Kiss Me (Extended Mix) |
15 | Jeky Saviro | Burnin’ (Extended Mix) |
16 | Todd Terry & Louie Vega Feat. D'Borah | 'Keep Pumping It Up' (acapella) |
17 | Mary.J.OK | I Do It For Me (Soulshaker Dub Mix) |
18 | Michael Jackson | Remember The Time (acapella) |
19 | Earth N Days | Shame (Original Mix) |
20 | Papa Tony & Eventual Groove | Citra (Original Mix) |
21 | Supreme Beings Of Leisure | Divine (acapella) |
17 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #113, zoals uitgezonden op 18 september 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tree Threes | Spacious Retreat (Original Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down (Strings Acapella) |
03 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (Acapella) |
04 | Sebb Junior | U Got 2 (Extended Mix) |
05 | Robosonic, Ferreck Dawn | Lovers & Haters (Extended Mix) |
06 | Norenoise | Nameless (Deepower Remix) |
07 | Audiowhores | Sometimes (Original Mix) |
08 | Ryno | Disco Funk (Original Mix) |
09 | Evelyn “Champagne” King | Shame (Acapella) |
10 | Norty Cotto Presents 2nd Soul | Funky Music (Original Remix) |
11 | Seb Skalski, Adam Joseph | Believer (Dave Mayer Remix) |
12 | Kool & The Gang | Celebration (Acapella) |
13 | Shaka Loves You | Stomp (Original Mix) |
14 | Hypnoteck & DJ Patrice "G" Stiker | Pump Pump It Up (Acapella) |
15 | Glen Horsborough, Alimish | Yours For Life (DJ Kone & Marc Palacios Remix) |
16 | The Shapeshifters Feat. Aria Lyric | YOLO (Extended Mix) |
17 | DAN:ROS, Jazzy Rossco | What I Mean (Extended Mix) |
18 | Criss Korey | The Dreamers (Original Mix) |
24 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #116, zoals uitgezonden op 9 oktober 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Babert | Chicago 909 (Extended Mix) |
02 | Inaya Day, Richard Earnshaw & Moodena | Gotta Have (Moodena Extended Remix) |
03 | Takashi Kurosawa | Harry Black (Classic Mix) |
04 | Demarkus Lewis | U Got It Reloaded (Zetbee Remix) |
05 | Diana Ross & The Supremes | Love Child (Acapella) |
06 | CJ Reign | I Give You Love (Original Mix) |
07 | Dennis Cruz, Leo Wood | What U Doing (Mousse T’s Deep Shizzle Remix) |
08 | Negrocan | Cada Vez (Acapella) |
09 | Jared Marston | Believe In (Superlover Remix) |
10 | Roger Sanchez | You Can't Change Me (Acapella) |
11 | Diego Forsinetti | Funk (Original Mix) |
12 | Lipps Inc. | Funkytown (Acapella) |
13 | Fleetwood Smack | Trippin’ ( Original Mix) |
14 | Rocker's Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (acapella) |
15 | Saison Feat. Dominique Fils-Aime | Show Me ((Waajeed's Black Messiah Remix) |
16 | Tonis, Narda | Take Me Back (Extended Mix) |
17 | Hilit Kolet Feat. Kay Elizabeth | Techno Disco (Extended Mix) |
18 | Dominic Balchin | NY Strut ( Original Mix) |
19 | Gladys Knight And The Pips | I Heard It Through The Grapevine (Acapella) |
31 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #117, zoals uitgezonden op 16 oktober 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rene Amesz & Camilo Franco | Ruell (Extended Mix) |
02 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul (Acapella) |
03 | FlowerSons | In My Soul (Original Mix) |
04 | Cher Boogie | Blow Ma Mind (Original Mix) |
05 | Audio Soul Project | Givin’ Me Your Love (Original Mix) |
06 | KACZ | Listen To Me (Original Mix) |
07 | The Bangles | Walk Like An Egyptian (Acapella) |
08 | Oliver Dollar & Jason Hodges | Don’t You Lose Hope (Jt Donaldson Remix) |
09 | Kinky Movement | Richer (Original Mix) |
10 | Antonio Giacca | She’s The One (Extended Mix) |
11 | Tim Glaser | Disco Inferno (Original Mix) |
12 | Grace Jones | Slave To The Rhythm (Acapella) |
13 | Ante Perry, Chasing Kurt | Get Down (Hatiras Remix) |
14 | Beneath Usual | Hanging Over (Original Mix) |
15 | Chaz Jankel | Glad To Know You (Acapella) |
16 | Moon Rocket | Eclaire Ma Vie (Zakem Remix) |
17 | Sebb Junior | I'm Alright (Original Mix) |
18 | ATFC Feat. Lisa Millet | Bad Habit (Acapella) |
7 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #116, zoals uitgezonden op 9 oktober 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Babert | Chicago 909 (Extended Mix) |
02 | Inaya Day, Richard Earnshaw & Moodena | Gotta Have (Moodena Extended Remix) |
03 | Takashi Kurosawa | Harry Black (Classic Mix) |
04 | Demarkus Lewis | U Got It Reloaded (Zetbee Remix) |
05 | Diana Ross & The Supremes | Love Child (Acapella) |
06 | CJ Reign | I Give You Love (Original Mix) |
07 | Dennis Cruz, Leo Wood | What U Doing (Mousse T’s Deep Shizzle Remix) |
08 | Negrocan | Cada Vez (Acapella) |
09 | Jared Marston | Believe In (Superlover Remix) |
10 | Roger Sanchez | You Can't Change Me (Acapella) |
11 | Diego Forsinetti | Funk (Original Mix) |
12 | Lipps Inc. | Funkytown (Acapella) |
13 | Fleetwood Smack | Trippin’ ( Original Mix) |
14 | Rocker's Revenge Feat. Donnie Calvin | Walking On Sunshine (acapella) |
15 | Saison Feat. Dominique Fils-Aime | Show Me ((Waajeed's Black Messiah Remix) |
16 | Tonis, Narda | Take Me Back (Extended Mix) |
17 | Hilit Kolet Feat. Kay Elizabeth | Techno Disco (Extended Mix) |
18 | Dominic Balchin | NY Strut ( Original Mix) |
19 | Gladys Knight And The Pips | I Heard It Through The Grapevine (Acapella) |
14 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #119, zoals uitgezonden op 30 oktober 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | WILLF | Epiphany (Original Mix) |
02 | Blackalicious | Make You Feel That Way (Acapella) |
03 | Tony Deledda | Deep Intention (Original Mix) |
04 | Marc Cotterell | Plastik People (Original Mix) |
05 | Mike Newman | Another Truth (Original Mix) |
06 | Dirtytwo | Moody (OPOLOPO Tweak) |
07 | Justin Timberlake | Like I Love You (Acapella) |
08 | Ashbourne | AH (Extended Mix) |
09 | Disco Incorporated | Halloween (Samba Mix) |
10 | Michael Jackson | Thriller (Acapella) |
11 | MAd Sequencers | I Want It (Original Mix) |
12 | Jomanda | Don't You Want My Love? (Acapella) |
13 | ? | Get Up And Get Down (Acapella) |
14 | PEZNT | What You Need (Original Mix) |
15 | Voost | Sometimes It Hurts (Extended Mix) |
16 | Paul Parsons | Tryin To Help (Original Mix) |
17 | Dj Meme Feat. Rachel Claudio | Any Love (Dr Packer Extended Remix) |
18 | Tommy Boccuto | Can I Feel It (Original Mix) |
19 | Una Mas | I Will Follow (Acapella) |
21 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #134
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | D-Compost Feat. Rona Ray | Loose Control (Fizzikx Vibe N Soul Vocal Mix) |
02 | Lee Wilson | Hold On (Reelsoul Remix) |
03 | JustMe. | Things (Original Mix) |
04 | R.E.M. | Losing My Religion (Acapella) |
05 | Mirko Deep | Feel It (Michael Gray Remix) |
06 | Grand Giro | We Can Escape (Club Mix) |
07 | DJManuel Feat. Diana | Monday Mood (Extended Mix) |
08 | Chicks Luv Us | More Than Love |
09 | Jocelyn Brown | Love's Gonna Get You (Acapella) |
10 | Supernova Feat. Mikey V | About You (Extended Mix) |
11 | Scibi | Always (Moe Turk Extended Remix) |
12 | Danny Howels & Dick Trevors Feat. Erire | Breathe (Acapella) |
13 | DJ Disciple Feat. Harmonies | Rescue me (Original Mix) |
14 | Beaten Soul & Dawn Tallman | It Starts With Us (Jonny Montana & Craig Stewart Organ Intro Mix) |
15 | DJ Disciple Feat. Beatweezy | I'm A Conqueror (Deez Raw Dub Mix) |
16 | Jellybean Feat. Madonna & Catharine Buchanan | Sidewalk Talk (Acapella) |
28 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt!
7 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt!
14 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt!
21 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt!
28 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Sunshine Live
Referenties