Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2022 ===3 januari 2022===...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 46: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
|18||Phoenix Lord Feat. Robin S. || I Believe (Jean Luc Extended Remix) | |18||Phoenix Lord Feat. Robin S. || I Believe (Jean Luc Extended Remix) | ||
|} | |||
===10 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2021#25_september_2021|25 september 2021]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Papa Tony & Eventual Groove || Citra (Air Shape Remix) | |||
|- | |||
|02||Change || Hit Or Miss (acapella) | |||
|- | |||
|03||Criss Korey || Ride The Wave (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Mo'Cream || You Are (Original Mix) | |||
|- | |||
|05||Anabel Englund ||London Headache (acapella) | |||
|- | |||
|06||Demarkus Lewis || Be Sincere (Original Mix) | |||
|- | |||
|07||Chic || Chic Mystique (acapella) | |||
|- | |||
|08||James Silk ||Light On Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||René & Angela || Save Your Love (For #1) (acapella) | |||
|- | |||
|10||Black Magic || Freedom (Make It Funky) (Dennis Quin Rework Edit) | |||
|- | |||
|11||Felix Leiter Feat. Rion S || Stand Up For Love (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Marco Bocatto || Great Home (Original Mix) | |||
|- | |||
|13||Womack & Womack || Teardrops (acapella) | |||
|- | |||
|14||Dante Tom Feat. Sulene Fleming || Kiss Me (Extended Mix) | |||
|- | |||
|15||Jeky Saviro || Burnin’ (Extended Mix) | |||
|- | |||
|16|| Todd Terry & Louie Vega Feat. D'Borah ||'Keep Pumping It Up' (acapella) | |||
|- | |||
|17||Mary.J.OK||I Do It For Me (Soulshaker Dub Mix) | |||
|- | |||
|18||Michael Jackson || Remember The Time (acapella) | |||
|- | |||
|19||Earth N Days || Shame (Original Mix) | |||
|- | |||
|20||Papa Tony & Eventual Groove || Citra (Original Mix) | |||
|- | |||
|21||Supreme Beings Of Leisure || Divine (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 10 jan 2022 21:32
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2022
3 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #112, zoals uitgezonden op 11 september 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Duck Sauce | aNYway (Low Steppa Remix) |
02 | The Sunburst Band | He Is (Dave Lee Remastered Club Mix) |
03 | Todd Terry, House of Gypsies | LA Sume (Extended Mix) |
04 | Boris Dlugosch Feat. Roisin Murphy | Never Enough (Fusion Groove Orchestra Jazz-a-pella) |
05 | Joe Ventura Feat. Sulene Fleming | Shame (Doug Gomez Remix) |
06 | The Catcher | Screwing (Original Mix) |
07 | Loleatta Holloway | Hit & Run (Acapella) |
08 | Dream Sound Masters X Ezequiel Asencio | House Is The Nation (Rene Park Remix) |
09 | Ruby Francis | Betcha She Don’t Love You (Sebb Junior Instrumental Remix) |
10 | Public Enemy | Public Enemy Number One (Acapella) |
11 | Earth 'N Days | The Change (The Cube Guys Remix) |
12 | Tina Turner | What's Love Got To Do With It (Acapella) |
13 | Martin Ikin Feat. Hayley May | How I Feel (Original Mix) |
14 | Matt Caseli | Higher (Original Mix) |
15 | Crookers Feat. Kym Mazelle | A Place In My Heart (Acapella) |
16 | Beneath Usual | Quick Flip (Original Mix) |
17 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
18 | Phoenix Lord Feat. Robin S. | I Believe (Jean Luc Extended Remix) |
10 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op 25 september 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Papa Tony & Eventual Groove | Citra (Air Shape Remix) |
02 | Change | Hit Or Miss (acapella) |
03 | Criss Korey | Ride The Wave (Original Mix) |
04 | Mo'Cream | You Are (Original Mix) |
05 | Anabel Englund | London Headache (acapella) |
06 | Demarkus Lewis | Be Sincere (Original Mix) |
07 | Chic | Chic Mystique (acapella) |
08 | James Silk | Light On Me (Original Mix) |
09 | René & Angela | Save Your Love (For #1) (acapella) |
10 | Black Magic | Freedom (Make It Funky) (Dennis Quin Rework Edit) |
11 | Felix Leiter Feat. Rion S | Stand Up For Love (Original Mix) |
12 | Marco Bocatto | Great Home (Original Mix) |
13 | Womack & Womack | Teardrops (acapella) |
14 | Dante Tom Feat. Sulene Fleming | Kiss Me (Extended Mix) |
15 | Jeky Saviro | Burnin’ (Extended Mix) |
16 | Todd Terry & Louie Vega Feat. D'Borah | 'Keep Pumping It Up' (acapella) |
17 | Mary.J.OK | I Do It For Me (Soulshaker Dub Mix) |
18 | Michael Jackson | Remember The Time (acapella) |
19 | Earth N Days | Shame (Original Mix) |
20 | Papa Tony & Eventual Groove | Citra (Original Mix) |
21 | Supreme Beings Of Leisure | Divine (acapella) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Sunshine Live
Referenties