In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 209: | Regel 209: | ||
|} | |} | ||
===15 januari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Let op: dit is opnieuw een herhaling van Episode: #109, zoals uitgezonden op 19 november 2004 op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Eric B. & Rakim || Paid In Full | |||
|- | |||
|02|| Sly Fox || Let's Go All The Way | |||
|- | |||
|03|| De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) | |||
|- | |||
|04|| Hot Chocolate || You Sexy Thing | |||
|- | |||
|05|| Patti Labelle || Release | |||
|- | |||
|06|| Will Smith || Men In Black | |||
|- | |||
|07|| Art Of Noise || Beatbox | |||
|- | |||
|08|| Average White Band || Pick Up The Pieces | |||
|- | |||
|09|| George Benson || Give Me The Night | |||
|- | |||
|10|| Sharon Red || Can You Handle It | |||
|- | |||
|11|| Gayle Adams ||Stretch In Out | |||
|- | |||
|12|| Rock Steady Crew || (Hey You) The Rock Steady Crew | |||
|} | |||
===16 januari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Let op: dit is een herhaling van Episode: #123, zoals uitgezonden op 19 maart 2005 op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett || Don't Look Any Further | |||
|- | |||
|02|| Jody Watley with Eric B. & Rakim || Friends | |||
|- | |||
|03|| Tone Loc || Wild Thing (sample) | |||
|- | |||
|04|| Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee || The Message (acapella) | |||
|- | |||
|05|| Kriss Kross || Warm It Up | |||
|- | |||
|06|| Stetsasonic || Talkin' All That Jazz | |||
|- | |||
|07|| Bobby Brown || My Prerogative | |||
|- | |||
|08|| Jody Watley || Real Love | |||
|- | |||
|09|| Herbie Hancock || Rock It | |||
|- | |||
|10|| Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Prince & The Revolution || Kiss | |||
|- | |||
|12|| Visage || Fade To Grey | |||
|- | |||
|13|| M/A/R/R/S || Pump Up The Volume | |||
|- | |||
|14|| King Bee || Back By Dope Demand | |||
|- | |||
|15|| De La Soul || Me Myself And I | |||
|- | |||
|16|| The Human League || Don't You Want Me | |||
|- | |||
|17|| ABC || How To Be A Millionaire (acapella) | |||
|- | |||
|18|| Whitney Houston || Queen Of The Night | |||
|} | |||
===17 januari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
14.00-15.00 uur: | |||
Let op: dit is een herhaling van Episode: #123, zoals uitgezonden op 19 maart 2005 op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett || Don't Look Any Further | |||
|- | |||
|02|| Jody Watley with Eric B. & Rakim || Friends | |||
|- | |||
|03|| Tone Loc || Wild Thing (sample) | |||
|- | |||
|04|| Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee || The Message (acapella) | |||
|- | |||
|05|| Kriss Kross || Warm It Up | |||
|- | |||
|06|| Stetsasonic || Talkin' All That Jazz | |||
|- | |||
|07|| Bobby Brown || My Prerogative | |||
|- | |||
|08|| Jody Watley || Real Love | |||
|- | |||
|09|| Herbie Hancock || Rock It | |||
|- | |||
|10|| Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Prince & The Revolution || Kiss | |||
|- | |||
|12|| Visage || Fade To Grey | |||
|- | |||
|13|| M/A/R/R/S || Pump Up The Volume | |||
|- | |||
|14|| King Bee || Back By Dope Demand | |||
|- | |||
|15|| De La Soul || Me Myself And I | |||
|- | |||
|16|| The Human League || Don't You Want Me | |||
|- | |||
|17|| ABC || How To Be A Millionaire (acapella) | |||
|- | |||
|18|| Whitney Houston || Queen Of The Night | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 22 feb 2021 21:22
In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2021 / In The Mix (Radio ISLA 106) Playlist 2021
1 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #120, zoals uitgezonden op 26 februari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star Feat. Ecstacy Of Whodini | Don't Rock The Boat |
02 | Aaliyah | Rock The Boat (acapella) |
03 | Milli Vanilli | Girl You Know it's true |
04 | George Michael | I Want Your Sex |
05 | Milli Vanilli | All or Nothing |
06 | Herb Alpert | Rotation |
07 | Terence Trent D'Arby | Wishing Well |
08 | Jermaine Jackson | Let's Get Serious |
09 | Robert Palmer | You Are In My System |
10 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (acapella) |
11 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak |
12 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
2 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #121, zoals uitgezonden op 5 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
02 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak (sample) |
03 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (clubmix) |
04 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
05 | George Benson | Love X Love |
06 | Pino D'Angio | Ma Quale Idea |
07 | Rick James | Glow |
08 | Poussez! | Come On And Do It |
09 | Shawn Christopher | Don't Loose The Magic |
10 | My Mine | Hypnotic Tango |
11 | Lidell Townsell | Nu Nu |
12 | Liz Torrez | If U Keep It Up |
3 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
14.00-15.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #121, zoals uitgezonden op 5 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
02 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak (sample) |
03 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (clubmix) |
04 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
05 | George Benson | Love X Love |
06 | Pino D'Angio | Ma Quale Idea |
07 | Rick James | Glow |
08 | Poussez! | Come On And Do It |
09 | Shawn Christopher | Don't Loose The Magic |
10 | My Mine | Hypnotic Tango |
11 | Lidell Townsell | Nu Nu |
12 | Liz Torrez | If U Keep It Up |
8 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #121, zoals uitgezonden op 5 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
02 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak (sample) |
03 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (clubmix) |
04 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
05 | George Benson | Love X Love |
06 | Pino D'Angio | Ma Quale Idea |
07 | Rick James | Glow |
08 | Poussez! | Come On And Do It |
09 | Shawn Christopher | Don't Loose The Magic |
10 | My Mine | Hypnotic Tango |
11 | Lidell Townsell | Nu Nu |
12 | Liz Torrez | If U Keep It Up |
9 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is alweer een herhaling van Episode: #109, zoals uitgezonden op 19 november 2004 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Eric B. & Rakim | Paid In Full |
02 | Sly Fox | Let's Go All The Way |
03 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) |
04 | Hot Chocolate | You Sexy Thing |
05 | Patti Labelle | Release |
06 | Will Smith | Men In Black |
07 | Art Of Noise | Beatbox |
08 | Average White Band | Pick Up The Pieces |
09 | George Benson | Give Me The Night |
10 | Sharon Red | Can You Handle It |
11 | Gayle Adams | Stretch In Out |
12 | Rock Steady Crew | (Hey You) The Rock Steady Crew |
10 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
14.00-15.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #122, zoals uitgezonden op 12 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Man Parrish | Hip Hop Bebop |
02 | The KLF | What Time Is Love |
03 | Matt Bianco | Wap Bam Boogie |
04 | Bizarre Inc. Feat. Angie Brown | I'm Gonna Get You (Padapapayah Sample) (acapella) |
05 | Adamski | Killer (remix) |
06 | Technotronic | Rockin' Over The Beat |
07 | Farley "Jackmaster" Funk & Jesse Saunders Feat. Darryl Pandy | Love Can't Turn Around |
08 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend |
09 | Lisa Lisa & the Cult Jam | Let The Beat Hit 'em (5 Minutes House Version) |
10 | Natalie Cole | Pink Cadillac |
11 | Jackie Moore | This Time Baby |
15 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw een herhaling van Episode: #109, zoals uitgezonden op 19 november 2004 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Eric B. & Rakim | Paid In Full |
02 | Sly Fox | Let's Go All The Way |
03 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) |
04 | Hot Chocolate | You Sexy Thing |
05 | Patti Labelle | Release |
06 | Will Smith | Men In Black |
07 | Art Of Noise | Beatbox |
08 | Average White Band | Pick Up The Pieces |
09 | George Benson | Give Me The Night |
10 | Sharon Red | Can You Handle It |
11 | Gayle Adams | Stretch In Out |
12 | Rock Steady Crew | (Hey You) The Rock Steady Crew |
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #123, zoals uitgezonden op 19 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett | Don't Look Any Further |
02 | Jody Watley with Eric B. & Rakim | Friends |
03 | Tone Loc | Wild Thing (sample) |
04 | Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee | The Message (acapella) |
05 | Kriss Kross | Warm It Up |
06 | Stetsasonic | Talkin' All That Jazz |
07 | Bobby Brown | My Prerogative |
08 | Jody Watley | Real Love |
09 | Herbie Hancock | Rock It |
10 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
11 | Prince & The Revolution | Kiss |
12 | Visage | Fade To Grey |
13 | M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
14 | King Bee | Back By Dope Demand |
15 | De La Soul | Me Myself And I |
16 | The Human League | Don't You Want Me |
17 | ABC | How To Be A Millionaire (acapella) |
18 | Whitney Houston | Queen Of The Night |
17 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
14.00-15.00 uur:
Let op: dit is een herhaling van Episode: #123, zoals uitgezonden op 19 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett | Don't Look Any Further |
02 | Jody Watley with Eric B. & Rakim | Friends |
03 | Tone Loc | Wild Thing (sample) |
04 | Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee | The Message (acapella) |
05 | Kriss Kross | Warm It Up |
06 | Stetsasonic | Talkin' All That Jazz |
07 | Bobby Brown | My Prerogative |
08 | Jody Watley | Real Love |
09 | Herbie Hancock | Rock It |
10 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
11 | Prince & The Revolution | Kiss |
12 | Visage | Fade To Grey |
13 | M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
14 | King Bee | Back By Dope Demand |
15 | De La Soul | Me Myself And I |
16 | The Human League | Don't You Want Me |
17 | ABC | How To Be A Millionaire (acapella) |
18 | Whitney Houston | Queen Of The Night |