Bewerken van Veronica op 1 (VOO)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|omroep = Veronica Omroep Organisatie | |omroep = Veronica Omroep Organisatie | ||
|zender = {{Radiostations|Hilversum 1}} | |zender = {{Radiostations|Hilversum 1}} | ||
|jaren = 1975- | |jaren = 1975- | ||
|startdatum = 29 december 1975 | |startdatum = 29 december 1975 | ||
|einddatum = 12 juni 1978 | |einddatum = 12 juni 1978 | ||
|presentator = Henk Terlingen<br/>Lex Harding | |presentator = Henk Terlingen<br/>Lex Harding<br/>Tom Collins | ||
}} | }} | ||
'''Veronica op 1''' was een | '''Veronica op 1''' was een radioprogramma van de [[Veronica Omroep Organisatie]] en was vanaf 29 december 1975 te beluisteren op [[NPO Radio 1|Hilversum 1]]. Het programma werd in het begin gepresenteerd door [[Henk Terlingen]], later door [[Lex Harding]] en [[Tom Collins]]. | ||
== | ===1976=== | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
| | ! '''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 5 januari<ref name="uitzending19760105-23">{{citation|title=Henk Terlingen|date=5 januari 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 4 oktober 2017</ref> || Presentatie: Henk Terlingen || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 12 januari<ref name="uitzending19760112-23">{{citation|title=Henk Terlingen|date=12 januari 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 4 oktober 2017</ref> || Presentatie: Henk Terlingen || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 19 januari<ref name="uitzending19760119-23">{{citation|title=Henk Terlingen|date=19 januari 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 4 oktober 2017</ref> || Presentatie: Henk Terlingen || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 januari<ref name="uitzending19760126-23">{{citation|title=Henk Terlingen|date=26 januari 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 4 oktober 2017</ref> || Presentatie: Henk Terlingen || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 februari || Presentatie: Henk Terlingen || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 februari || Presentatie: Henk Terlingen || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 februari<ref name="uitzending19760216-23">{{citation|title=Lex Harding - Veronica op 1|date=16 februari 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 4 oktober 2017</ref> || Presentatie: [[Lex Harding]] || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 februari ||Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 maart<ref name="uitzending19760301-23">{{citation|title=Lex Harding - Veronica op 1|date=1 maart 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 5 oktober 2017</ref> || Presentatie: Lex Harding<br/>Redactie: Piet Hein Broenland, Frans van der Beek<br/>Productie: Leo van der Goot, Donny van den Akker<br/>Muziek: Ad Bouman<br/>Correspondenten: Carl Breier, Ben van Weerdenburg || Koekoeksei: De heer Pilanus van de VHU en de fluorisering van het drinkwater.<br/>Gerucht dat Louis van Dijk homofiel zou zijn.<br/>Oom agent in Purmerend.<br/>Het omroepspel.<br/>Carnaval in het zuiden<br/>Guerrilla oorlog Rhodesië<br/>Voorverkiezingen Massachusetts met Jimmy Carter<br/>Onbevestigd bericht: trainer Feyenoord ontslagen. | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 maart || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 maart || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 maart || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 maart || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 april || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 april || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 april || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 april || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 mei || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 mei || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 mei || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 mei || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 mei || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 juni || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 juni || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 juni || Presentatie: Lex Harding || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 juni || Presentatie: [[Tom Collins]] || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 juli || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 juli || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 juli || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 juli || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 augustus || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 augustus || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 augustus || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 augustus || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 augustus || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 september || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 september || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 september || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 september || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 4 oktober || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 11 oktober || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 oktober || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 oktober || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 november || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 november || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 november || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 november || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 november || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 6 december || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13 december<ref name="uitzending19761213-23">{{citation|title=Lex Harding - Veronica op 1|date=13 december 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 3 oktober 2017</ref> || Presentatie: Lex Harding<br/>Redactie: [[Cees Manintveld]], Paddy van der Baan, [[Ilona Visser]], Ineaz Meyer, Robert Briel<br/>Eindredactie: Piet Hein Broenland, [[Frans van der Beek]]<br/>Regie en muziek: [[Ad Bouman]]<br/>Correspondenten: Carl Breier, [[Kas van Iersel]], Peter de Winter, Arend Meijer || Nieuws over de Mebo II.<br/> Wat gebeurt er binnenkort met de Wadden.<br/>De droogte van afgelopen zomer rampzalig voor de gemeente financiën.<br/>Technicus doet een godsdienstige ondekking.<br/>De eerste rel rond het songfestival van volgend jaar.<br/>Bezetting Noord-Nederlandse Machinefabriek in Windschoten.<br/>Stand van zaken oplossing Rhodesië<br/>Hondsdolheid in Jerusalem.<br/>Zelfmoord tweede Van Meegeren.<br/>Peepshow in München. | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 december || Presentatie: Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 december<ref name="uitzending19761227-23">{{citation|title=Tom Collins - Veronica op 1|date=27 december 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 3 oktober 2017</ref> || Presentatie: Tom Collins<br/>Redactie: Cees Manintveld, Paddy van der Baan, Ilona Visser, Robert Briel, Hennie Ruckert, Ineaz Meyer, Bea de Graaf<br/>Eindredactie: Piet Hein Broenland, Frans van der Beek<br/>Regie en muziek: Ad Bouman<br/>Correspondent: Yves Jansen || 1 jaar Stad Amsterdam en Hilversum 4.<br/>Vuurwerk.<br/>Jongeren conflict buurtcentrum Balkengat Scheveningen (dreiging met brandstichting).<br/>Hollander aangehouden in België met koffer vol valse Amerikaanse dollars.<br/>conflict Ron Brandsteder met Hugo van Gelderen.<br/>De vraag of het hoorspel nog bestaat. | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
* Veronica gidsen van 1976 | |||
<references/> | <references/> | ||
{{Navigatie | {{Sjabloon:Navigatie Veronica Omroep Organisatie programma's}} | ||
[[Categorie:Radioprogramma]] | [[Categorie:Radioprogramma]] | ||
[[Categorie:Veronica Omroep Organisatie]] | [[Categorie:Veronica Omroep Organisatie]] | ||
[[Categorie:Hilversum 1]] | [[Categorie:NPO Radio 1|Hilversum 1]] |