Bewerken van Tunnel der duisternis
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Tunnel der duisternis | | naam = Tunnel der duisternis | ||
| afbeelding = | | afbeelding = | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = | | serie = Matt Meldon-cyclus | ||
| genre = sciencefiction | | genre = sciencefiction | ||
| omroep = | | omroep = TROS | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilversum 1|Hilversum 2}} | ||
| auteur = Paul van Herck | | auteur = Paul van Herck | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
| vertaling = | | vertaling = | ||
| bewerking = | | bewerking = Paul van Herck | ||
| regie = | | regie = Harry Bronk | ||
| techniek = | | techniek = Herman van der Leelie, Leo Jansen | ||
| opnamestudio = | | opnamestudio = | ||
| startdatum = 9 oktober 1971 | | startdatum = 9 oktober 1971 | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
Na de avonturen op de maan in [[Apollo XXI - Het maanmysterie]] en op Venus in [[De gesluierde planeet]] ontdekt Matt Meldon in een bouwput van zijn nieuwe huis een geheimzinnig artefact. | Na de avonturen op de maan in [[Apollo XXI - Het maanmysterie]] en op Venus in [[De gesluierde planeet]] ontdekt Matt Meldon in een bouwput van zijn nieuwe huis een geheimzinnig artefact. | ||
== Rolverdeling == | ==Rolverdeling== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
!class="unsortable"|Aflevering | !class="unsortable"|Aflevering | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | - || - || - | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
* 1971-1972 op Hilversum 1 van 21:00 tot 21:20 uur. | *1971-1972 op Hilversum 1 van 21:00 tot 21:20 uur. | ||
* 1973 op Hilversum 2 van 17:14 tot 17:30 uur. | *1973 op Hilversum 2 van 17:14 tot 17:30 uur. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Aflevering | ! Aflevering | ||
Regel 242: | Regel 44: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 | | 1 | ||
| 9 oktober 1971 | | [[9 oktober]] [[1971]] | ||
| 19 mei 1973 | | [[19 mei]] [[1973]] | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 | | 2 | ||
| 16 oktober 1971 | | [[16 oktober]] 1971 | ||
| 26 mei 1973 | | [[26 mei]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 3 | | 3 | ||
| 23 oktober 1971 | | [[23 oktober]] 1971 | ||
| 2 juni 1973 | | [[2 juni]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 | | 4 | ||
| 30 oktober 1971 | | [[30 oktober]] 1971 | ||
| 9 juni 1973 | | [[9 juni]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 | | 5 | ||
| 6 november 1971 | | [[6 november]] 1971 | ||
| 16 juni 1973 | | [[16 juni]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 | | 6 | ||
| 13 november 1971 | | [[13 november]] 1971 | ||
| 23 juni 1973 | | [[23 juni]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 7 | | 7 | ||
| 20 november 1971 | | [[20 november]] 1971 | ||
| 30 juni 1973 | | [[30 juni]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 8 | | 8 | ||
| 27 november 1971 | | [[27 november]] 1971 | ||
| 7 juli 1973 | | [[7 juli]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 9 | | 9 | ||
| 4 december 1971 | | [[4 december]] 1971 | ||
| 14 juli 1973 | | [[14 juli]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 | | 10 | ||
| 11 december 1971 | | [[11 december]] 1971 | ||
| 21 juli 1973 | | [[21 juli]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 11 | | 11 | ||
| 18 december 1971 | | [[18 december]] 1971 | ||
| 28 juli 1973 | | [[28 juli]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 12 | | 12 | ||
| 25 december 1971 | | [[25 december]] 1971 | ||
| 4 augustus 1973 | | [[4 augustus]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 | | 13 | ||
| 1 januari 1972 | | [[1 januari]] [[1972]] | ||
| 11 augustus 1973 | | [[11 augustus]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 14 | | 14 | ||
| 8 januari 1972 | | [[8 januari]] 1972 | ||
| 18 augustus 1973 | | [[18 augustus]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 | | 15 | ||
| 15 januari 1972 | | [[15 januari]] 1972 | ||
| 25 augustus 1973 | | [[25 augustus]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 | | 16 | ||
| 22 januari 1972 | | [[22 januari]] 1972 | ||
| 1 september 1973 | | [[1 september]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 | | 17 | ||
| 29 januari 1972 | | [[29 januari]] 1972 | ||
| 8 september 1973 | | [[8 september]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 | | 18 | ||
| 5 februari 1972 | | [[5 februari]] 1972 | ||
| 15 september 1973 | | [[15 september]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 19 | | 19 | ||
| 12 februari 1972 | | [[12 februari]] 1972 | ||
| 22 september 1973 | | [[22 september]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 | | 20 | ||
| 19 februari 1972 | | [[19 februari]] 1972 | ||
| 29 september 1973 | | [[29 september]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 | | 21 | ||
| 26 februari 1972 | | [[26 februari]] 1972 | ||
| 3 oktober 1973 | | [[3 oktober]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 22 | | 22 | ||
| 4 maart 1972 | | [[4 maart]] 1972 | ||
| 10 oktober 1973 | | [[10 oktober]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 | | 23 | ||
| 11 maart 1972 | | [[11 maart]] 1972 | ||
| 17 oktober 1973 | | [[17 oktober]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 | | 24 | ||
| 18 maart 1972 | | [[18 maart]] 1972 | ||
| 24 oktober 1973 | | [[24 oktober]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 25 | | 25 | ||
| 25 maart 1972 | | [[25 maart]] 1972 | ||
| 31 oktober 1973 | | [[31 oktober]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 | | 26 | ||
| 1 april 1972 | | [[1 april]] 1972 | ||
| 7 november 1973 | | [[7 november]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 27 | | 27 | ||
| 8 april 1972 | | [[8 april]] 1972 | ||
| 14 november 1973 | | [[14 november]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 | | 28 | ||
| 15 april 1972 | | [[15 april]] 1972 | ||
| 21 november 1973 | | [[21 november]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 29 | | 29 | ||
| 22 april 1972 | | [[22 april]] 1972 | ||
| 28 november 1973 | | [[28 november]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 | | 30 | ||
| 29 april 1972 | | [[29 april]] 1972 | ||
| 5 december 1973 | | [[5 december]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 | | 31 | ||
| 6 mei 1972 | | [[6 mei]] 1972 | ||
| 12 december 1973 | | [[12 december]] 1973 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 32 | | 32 | ||
| 13 mei 1972 | | [[13 mei]] 1972 | ||
| 19 december 1973 | | [[19 december]] 1973 | ||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:TROS]] | [[Categorie:TROS]] |