Bewerken van Top 100 aller tijden van 22 mei 1972
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 81: | Regel 81: | ||
|- | |- | ||
| 39 || Deep Purple || ''Black Night'' | | 39 || Deep Purple || ''Black Night'' | ||
|- | |||
| 40 || Jefferson Airplane || ''Somebody to Love'' | |||
|- | |- | ||
| 40 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | | 40 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | ||
Regel 102: | Regel 104: | ||
| 49 || Norman Greenbaum || ''Spirit in the Sky'' | | 49 || Norman Greenbaum || ''Spirit in the Sky'' | ||
|- | |- | ||
| 50 || The Rolling Stones || '' | | 50 || The Rolling Stones || ''Jumpin’ Jack Flash'' | ||
|- | |- | ||
| 51 || Creedence Clearwater Revival || ''Bad Moon Rising'' | | 51 || Creedence Clearwater Revival || ''Bad Moon Rising'' | ||
|- | |- | ||
| 52 || The Shadows || '' | | 52 || The Shadows || ''Apache'' | ||
|- | |- | ||
| 53 || Crosby, Stills, Nash & Young || ''Teach Your Children'' | | 53 || Crosby, Stills, Nash & Young || ''Teach Your Children'' |