Bewerken van Top 100 aller tijden van 20 mei 1971
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
|- | |- | ||
| 27 || Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' | | 27 || Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' | ||
|- | |||
| 28 || Jefferson Airplane || ''Somebody to Love'' | |||
|- | |- | ||
| 28 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | | 28 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | ||
Regel 106: | Regel 108: | ||
| 51 || Aphrodite's Child || ''I Want to Live'' | | 51 || Aphrodite's Child || ''I Want to Live'' | ||
|- | |- | ||
| 52 || The Rolling Stones || ''Honky | | 52 || The Rolling Stones || ''Honky tonk women'' | ||
|- | |- | ||
| 53 || Byrds || ''Mr. Tambourine man'' | | 53 || Byrds || ''Mr. Tambourine man'' | ||
Regel 172: | Regel 174: | ||
| 84 || Bob Dylan || ''Blowing in the Wind'' | | 84 || Bob Dylan || ''Blowing in the Wind'' | ||
|- | |- | ||
| 85 || Santana || '' | | 85 || Santana || ''Jin‐go‐lo‐ba'' | ||
|- | |- | ||
| 86 || Cream || ''Sunshine of Your Love'' | | 86 || Cream || ''Sunshine of Your Love'' | ||
Regel 202: | Regel 204: | ||
| 99 || The Mamas & the Papas || ''Monday Monday'' | | 99 || The Mamas & the Papas || ''Monday Monday'' | ||
|- | |- | ||
| 100 || The Shadows || '' | | 100 || The Shadows || ''Apache'' | ||
|} | |} | ||