Bewerken van Top 100 aller tijden van 15 april 1974
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| 16 || Iron Butterfly || ''In-A-Gadda-Da-Vida'' | | 16 || Iron Butterfly || ''In-A-Gadda-Da-Vida'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || Jane Birkin & Serge Gainsbourg || '' | | 17 || Jane Birkin & Serge Gainsbourg || ''Je t’aime… moi non plus'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || Don McLean || ''Vincent'' | | 18 || Don McLean || ''Vincent'' | ||
Regel 63: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
| 30 || The Who || ''See Me, Feel Me'' | | 30 || The Who || ''See Me, Feel Me'' | ||
|- | |||
| 31 || Jefferson Airplane || ''Somebody to Love'' | |||
|- | |- | ||
| 31 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | | 31 || Jefferson Airplane || ''White Rabbit'' | ||
Regel 138: | Regel 140: | ||
| 67 || Them || ''Gloria'' | | 67 || Them || ''Gloria'' | ||
|- | |- | ||
| 68 || Procol Harum | | 68 || Procol Harum & Edmonton Symphony || ''Conquistador'' | ||
|- | |- | ||
| 69 || Byrds || ''Mr. Tambourine man'' | | 69 || Byrds || ''Mr. Tambourine man'' | ||
Regel 188: | Regel 190: | ||
| 92 || Murray Head & The Trinidad Singers || ''Superstar'' | | 92 || Murray Head & The Trinidad Singers || ''Superstar'' | ||
|- | |- | ||
| 93 || The Troggs || ''Wild | | 93 || The Troggs || ''Wild thing'' | ||
|- | |- | ||
| 94 || Nancy Sinatra || ''These Boots Are Made for Walkin''' | | 94 || Nancy Sinatra || ''These Boots Are Made for Walkin''' |