Bewerken van Sjabloon:Zijbalk radiospectrum
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; margin:0px 0px 1em 1em; text-align: center; font-size: | {| class="wikitable" cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; margin:0px 0px 1em 1em; text-align: center; font-weight:bold; font-size: 80%" | ||
| colspan="2" | [[Radiofrequentiespectrum|Radiospectrum]] | |||
|- | |- | ||
|3 - 30 Hz<br/>100.000-10.000 km | | rowspan="2" |3 - 30 Hz<br/>100.000-10.000 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Extremely Low Frequency|ELF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
|300 Hz | | rowspan="2" |30 - 300 Hz<br/>10.000 - 1.000 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Super Low Frequency|SLF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |300 Hz - 3 kHz<br/>1.000 - 100 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Ultra Low Frequency|ULF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
|3 - 30 | | rowspan="2" |3 -30 kHz<br/>100 - 10 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Very Low Frequency|VLF]] | ||
|[[Very | |||
|- | |- | ||
|300 | | rowspan="2" |30 - 300 kHz<br/>10 - 1 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Low Frequency|LF]] ([[Langegolf|LW]]) | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
|30 - 300 GHz<br/>10 - 1 mm | | rowspan="2" |300 kHz<br/>1 km - 100 m | ||
|[[Extremely High Frequency|EHF]] | |- | ||
| rowspan="2" |[[Medium Frequency|MF]] ([[Middengolf|MW]]) | |||
|- | |||
| rowspan="2" |3 - 30 MHz<br/>100 - 10 m | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[High Frequency|HF]] ([[Kortegolf|SW]]) | |||
|- | |||
| rowspan="2" |30 - 300 MHz<br/>10 - 1 m | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Very High Frequency|VHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |300 MHz - 3 GHz<br/>1 m - 100 mm | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Ultra High Frequency|UHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |3 - 30 GHz<br/>100 - 10 mm | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Super High Frequency|SHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |30 - 300 GHz<br/>10 - 1 mm | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Extremely High Frequency|EHF]] | |||
|- | |- | ||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Categorie:Sjablonen zijbalk|Radiosprectrum]] | [[Categorie:Sjablonen zijbalk|Radiosprectrum]] | ||
</noinclude> | </noinclude> |