Bewerken van Sjabloon:Zijbalk radiospectrum
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; margin:0px 0px 1em 1em; text-align: center; font-size: | {| class="wikitable" cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; margin:0px 0px 1em 1em; text-align: center; font-weight:bold; font-size: 80%" | ||
| colspan="2" bgcolor="{{Navigatie/titelbalkkleur}}"| [[Radiospectrum]] | |||
|- | |- | ||
|3 | | | ||
| rowspan="2" |3 Hz<br/>100.000 km | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Extremely low frequency|ELF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |30 Hz<br/>10.000 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Super low frequency|SLF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |300 Hz<br/>1.000 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Ultra low frequency|ULF]] | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
|3 | | rowspan="2" |3 kHz<br/>100 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Very low frequency|VLF]] | ||
|[[Very | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |30 kHz<br/>10 km | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |[[Low frequency|LF]] ([[Lange golf|LW]]) | ||
|[[ | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |300 kHz<br/>1 km | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |[[Medium frequency|MF]] ([[Middengolf|MW]]) | |||
|- | |||
| rowspan="2" |3 MHz<br/>100 m | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[High frequency|HF]] ([[Korte golf|SW]]) | |||
|- | |||
| rowspan="2" |30 MHz<br/>10 m | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Very high frequency|VHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |300 MHz<br/>1 m | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Ultra high frequency|UHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |3 GHz<br/>100 mm | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Super high frequency|SHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |30 GHz<br/>10 mm | |||
|- | |||
| rowspan="2" |[[Extremely high frequency|EHF]] | |||
|- | |||
| rowspan="2" |300 GHz<br/>1 mm | |||
|- | |||
| | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Categorie:Sjablonen natuurkunde|Radiosprectrum]] | |||
[[Categorie:Sjablonen techniek|Radiosprectrum]] | |||
[[Categorie:Sjablonen zijbalk|Radiosprectrum]] | [[Categorie:Sjablonen zijbalk|Radiosprectrum]] | ||
</noinclude> | </noinclude> |