Bewerken van Sjabloon:Hoofdpagina categoriën
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="js-no-interprojets" style="border-collapse:collapse;width:100%;margin:1em; padding-right:6px;background:none;" | *Personen | ||
*Techniek | |||
*Omroepen | |||
{| class="js-no-interprojets" style="border-collapse:collapse;width:100%;margin:1em; padding-right:6px;font-size:95%; background:none;" | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[ | | style="text-align:center;" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Bestand:Wikipedia-logo-v2.svg|30px|link=//nl.wikipedia.org/wiki/Hoofdpagina|Wikipedia]]</div> | ||
| class="plainlinks" style="line-height:120%;vertical-align:middle" | ''' | | class="plainlinks" style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [//nl.wikipedia.org/wiki/Hoofdpagina '''Wikipedia''']<br />Nederlandstalige Wikipedia | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[ | | style="text-align:center;" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Bestand:Commons-logo.svg|30px|link=//commons.wikimedia.org/wiki/Hoofdpagina|Commons]]</div> | ||
| class="plainlinks" style="line-height:120%;vertical-align:middle" | ''' | | class="plainlinks" style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [//commons.wikimedia.org/wiki/Hoofdpagina '''Wikimedia Commons''']<br />Centrale opslag van mediabestanden | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wiktprintable without text.svg|35px|link=wikt:Wiktionnaire:Page d'accueil|Wiktionnaire]]</div> | ||
| | | style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [[wikt:Wiktionnaire:Page d’accueil|'''Wiktionnaire''']]<br />Dictionnaire universel | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center | | style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wikibooks-logo.svg|35px|link=b:Accueil|Wikibooks]]</div> | ||
| | | style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [[b:Accueil|'''Wikibooks''']]<br />Livres et textes didactiques | ||
|- | |||
| style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wikiquote-logo.svg|30px|link=q:Accueil|Wikiquote]]</div> | |||
| style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [[q:Accueil|'''Wikiquote''']]<br />Recueil de citations | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wikisource-logo.svg|30px|link=s:Accueil|Wikisource]]</div> | |||
| style="line-height:120%;vertical-align:middle" |[[s:Wikisource:Accueil|'''Wikisource''']]<br />Bibliothèque universelle | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wikiversity-logo.svg|35px|link=v:Accueil|Wikiversité]]</div> | |||
| style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [[v:Accueil|'''Wikiversité''']]<br />Communauté pédagogique libre | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | <div style="padding-bottom:0.5em;">[[Image:Wikispecies-logo.svg|35px|link=wikispecies:Accueil|Wikispecies]]</div> | |||
| style="line-height:120%;vertical-align:middle" | [[wikispecies:Accueil|'''Wikispecies''']]<br />Inventaire du vivant | |||
|} | |} |