Bewerken van Radio Monique presentatieoverzicht 1987
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 328: | Regel 328: | ||
| '''15'''|| style="background-color: #ffdb58"|Paul Witte || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Nico Stevens || style="background-color: #ffdb58"|Max de Graaf || colspan="2"|Dick Verheul || style="background-color: #84FF0A" colspan="2"|Mark de Mast<br/>Tony Berk || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Maarten de Jong || colspan="2"|Erwin van der Bliek || Jan Veldkamp | | '''15'''|| style="background-color: #ffdb58"|Paul Witte || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Nico Stevens || style="background-color: #ffdb58"|Max de Graaf || colspan="2"|Dick Verheul || style="background-color: #84FF0A" colspan="2"|Mark de Mast<br/>Tony Berk || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Maarten de Jong || colspan="2"|Erwin van der Bliek || Jan Veldkamp | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''16'''|| | | '''16'''|| ? || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || colspan="3"|Dick Verheul || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Eddy Ouwens || colspan="3"|Johan Veldkamp || colspan="3"|Erwin van der Bliek || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''17'''|| colspan="3"|Dick Verheul || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Vader Abraham || colspan="2"|Dick Verheul || colspan="2"|Erwin van der Bliek || colspan="2"|Jan Veldkamp || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | | '''17'''|| colspan="3"|Dick Verheul || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Vader Abraham || colspan="2"|Dick Verheul || colspan="2"|Erwin van der Bliek || colspan="2"|Jan Veldkamp || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | ||
Regel 342: | Regel 342: | ||
| '''22'''|| style="background-color: #ffdb58"|Paul Witte || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Nico Stevens || Dick Verheul || colspan="2"|Erwin van der Bliek || style="background-color: #84FF0A" colspan="2"|Mark de Mast<br/>Tony Berk || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Maarten de Jong || colspan="2"|Erwin van der Bliek || Jan Veldkamp | | '''22'''|| style="background-color: #ffdb58"|Paul Witte || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Nico Stevens || Dick Verheul || colspan="2"|Erwin van der Bliek || style="background-color: #84FF0A" colspan="2"|Mark de Mast<br/>Tony Berk || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Maarten de Jong || colspan="2"|Erwin van der Bliek || Jan Veldkamp | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''23'''|| | | '''23'''|| ? || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || colspan="3"|Dick Verheul || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Eddy Ouwens || colspan="3"|Johan Veldkamp || colspan="3"|Erwin van der Bliek || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''24'''|| colspan="3"|Ad Roberts || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Vader Abraham || colspan="2"|Luc Dardin || colspan="2"|Ad Roberts || colspan="2"|Wim de Valk || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | | '''24'''|| colspan="3"|Ad Roberts || style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach || style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent || style="background-color: #ffdb58" colspan="2"|Vader Abraham || colspan="2"|Luc Dardin || colspan="2"|Ad Roberts || colspan="2"|Wim de Valk || style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | ||
Regel 801: | Regel 801: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #FF5500"|Start tussen 05:00 en 06:00||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Wim de Valk, 16:30-1800 Erwin van der Bliek | | style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #FF5500"|Start tussen 05:00 en 06:00||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Wim de Valk, 16:30-1800 Erwin van der Bliek | ||
|} | |||
==december== | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
!||width="7%"|05:00||width="7%"|06:30||width="7%"|07:00||width="7%"|08:00||width="7%"|09:00||width="7%"|10:00||width="7%"|11:00||width="7%"|12:00||width="7%"|13:00||width="7%"|14:00||width="7%"|15:00||width="7%"|16:00||width="7%"|17:00||width="7%"|18:00 | |||
|- | |||
| '''01'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''02'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''03'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''04'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''05'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''06'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''07'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''08'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''09'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''28'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''29'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''31'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!||05:00||06:30||07:00||08:00||09:00||10:00||11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00 | |||
|} | |} | ||