Bewerken van Radio Monique Top 50 van 31 augustus 1985
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Monique Top 50]], uitgezonden op 31 augustus 1985 door [[Radio Monique]]. | De [[Radio Monique Top 50]], uitgezonden op 31 augustus 1985 door [[Radio Monique]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! ''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |||
| 1 || Baltimore || ''Tarzan Boy'' | |||
|- | |- | ||
| 2 || Benny Neyman || ''Waarom fluister ik je naam nog'' | |||
|- | |- | ||
| | | 3 || Madonna || ''Into the Groove'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || Eurythmics || ''There Must Be an Angel (Playing with My Heart)'' | |||
|- | |- | ||
| 5 || Harold Faltermeyer || ''Axel F.'' | |||
|- | |- | ||
| | | 6 || Georgie Davis || ''Blackstar'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Five Star || ''All Fall Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || UB40 feat. Chrissie Hynde || ''I Got You Babe'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Kool & The Gang || ''Cherish'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Fine Young Cannibals || ''Johnny Come Home'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Chris Rea || ''Josephine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || George Baker Selection || ''Santa Lucia by Night'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || Tina Turner || ''We Don’t Need Another Hero'' | |||
|- | |- | ||
| | | 14 || André Hazes || ''Buona sera/Oh Marie'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Bruce Springsteen || ''I'm on Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Kate Buch || ''Running Up That Hill'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Roberto Jacketti & The Scooters || ''Make Me Smile'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Aretha Franklin || ''Freeway of Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || One Way || ''Let's Talk'' | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || Propaganda || ''Duel (Eye to Eye) | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || Kid Creole and the Coconuts || ''Endicott'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || Propaganda || ''Machinery'' | ||
|- | |- | ||
| | | 23 || David Bowie & Mick Jagger || ''Dancing in the Street'' | ||
|- | |- | ||
| | | 24 || René & Angela || ''Save Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || Prince & The Revolution || ''Raspberry Beret'' | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || Matt Bianco || ''More Than I Can Bear'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || Sister Sledge || ''Frankie'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || Freddie Jackson || ''Rock Me Tonight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || Bruce Springsteen || ''Glory Days'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || Duran Duran || ''A View to a Kill'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || The Star Sisters || ''He's The 1 (I Love)'' | ||
|- | |- | ||
| 32 || Simply Red || ''Money's Too Tight (to Mention)'' | |||
|- | |- | ||
| | | 33 || Koos Alberts || ''Ik zal je nooit vergeten'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || Denise LaSalle || ''My Toot Toot'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || Ten Sharp || ''Japanse Lovesongs'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || Anny Schilder || ''Mama's Dinky Darling'' | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || Tavares || ''Heaven Must Be Missing an Angel'' | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || Latin Quarter || ''Radio Africa'' | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || G'Race || ''Ayobuwan'' | ||
|- | |- | ||
| | | 40 || Drukwerk || ''Loflied op Dora'' | ||
|- | |- | ||
| | | 41 || Camaro's Gang || ''Ali Shuffle'' | ||
|- | |- | ||
| | | 42 || André van Duin || ''Een boutje en een moertje en een schroefje en een nippeltje'' | ||
|- | |- | ||
| | | 43 || Raggio di Luna || ''Comanchero'' | ||
|- | |- | ||
| | | 44 || Howard Jones || ''Live in One Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | 45 || The Korgis || ''True Life Confessions'' | ||
|- | |- | ||
| | | 46 || Splitsing || ''Wind en zeilen'' | ||
|- | |- | ||
| | | 47 || Gary Moore and Phil Lynott || ''Out in the Fields'' | ||
|- | |- | ||
| | | 48 || RAH Band || ''Clouds Across the Moon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 49 || Time Bandits || ''Endless Road'' | ||
|- | |- | ||
| 50 || Marillion || ''Kayleigh'' | |||
| 50 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Monique]] | [[Categorie:Radio Monique]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |