Bewerken van Radio Mi Amigo cassette nummering
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De vooraf opgenomen programma's van [[Radio Mi Amigo]] werden op cassette aangeleverd. Deze waren genummerd | De vooraf opgenomen programma's van [[Radio Mi Amigo]] werden op cassette aangeleverd. Deze waren genummerd. Aan de hand van de nummering was het uitzendtijdstip vast te stellen. De dag begon altijd met 07:00-08:00 uur en eindigde met 18:00-19:00 uur. De eerste dag van de maand was dag 1, de tweede dag 2 enz. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 343: | Regel 343: | ||
| 278 | | 278 | ||
| 279 | | 279 | ||
| 300 | | 300 | ||
| 301 | | 301 | ||
| 302 | | 302 | ||
Regel 376: | Regel 352: | ||
| 307 | | 307 | ||
| 308 | | 308 | ||
|- | |||
| 25 | |||
| 309 | | 309 | ||
| 310 | | 310 | ||
| 311 | | 311 | ||
| 312 | | 312 | ||
| 313 | | 313 | ||
| 314 | | 314 | ||
Regel 390: | Regel 366: | ||
| 319 | | 319 | ||
| 320 | | 320 | ||
|- | |||
| 26 | |||
| 321 | | 321 | ||
| 322 | | 322 | ||
| 323 | | 323 | ||
| 324 | | 324 | ||
| 325 | | 325 | ||
| 326 | | 326 | ||
Regel 404: | Regel 380: | ||
| 331 | | 331 | ||
| 332 | | 332 | ||
|- | |||
| 27 | |||
| 333 | | 333 | ||
| 334 | | 334 | ||
| 335 | | 335 | ||
| 336 | | 336 | ||
| 337 | | 337 | ||
| 338 | | 338 | ||
Regel 418: | Regel 394: | ||
| 343 | | 343 | ||
| 344 | | 344 | ||
|- | |||
| 28 | |||
| 345 | | 345 | ||
| 346 | | 346 | ||
| 347 | | 347 | ||
| 348 | | 348 | ||
| 349 | | 349 | ||
| 350 | | 350 | ||
Regel 432: | Regel 408: | ||
| 355 | | 355 | ||
| 356 | | 356 | ||
|- | |||
| 29 | |||
| 357 | | 357 | ||
| 358 | | 358 | ||
| 359 | | 359 | ||
| 360 | | 360 | ||
| 361 | | 361 | ||
| 362 | | 362 | ||
Regel 446: | Regel 422: | ||
| 367 | | 367 | ||
| 368 | | 368 | ||
|- | |||
| 30 | |||
| 369 | | 369 | ||
| 370 | | 370 | ||
| 371 | | 371 | ||
| 372 | | 372 | ||
| 373 | |||
| 374 | |||
| 375 | |||
| 376 | |||
| 377 | |||
| 378 | |||
| 379 | |||
| 380 | |||
|- | |||
| 31 | |||
| 381 | |||
| 382 | |||
| 383 | |||
| 384 | |||
| 385 | |||
| 386 | |||
| 387 | |||
| 388 | |||
| 389 | |||
| 390 | |||
| 391 | |||
| 392 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Mi Amigo]] | [[Categorie:Radio Mi Amigo]] |