Bewerken van Radio Mi Amigo cassette nummering
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
==Noteringen== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
! dag/uur | ! dag/uur | ||
Regel 343: | Regel 342: | ||
| 278 | | 278 | ||
| 279 | | 279 | ||
| 300 | | 300 | ||
| 301 | | 301 | ||
| 302 | | 302 | ||
Regel 376: | Regel 351: | ||
| 307 | | 307 | ||
| 308 | | 308 | ||
|- | |||
| 25 | |||
| 309 | | 309 | ||
| 310 | | 310 | ||
| 311 | | 311 | ||
| 312 | | 312 | ||
| 313 | | 313 | ||
| 314 | | 314 | ||
Regel 390: | Regel 365: | ||
| 319 | | 319 | ||
| 320 | | 320 | ||
|- | |||
| 26 | |||
| 321 | | 321 | ||
| 322 | | 322 | ||
| 323 | | 323 | ||
| 324 | | 324 | ||
| 325 | | 325 | ||
| 326 | | 326 | ||
Regel 404: | Regel 379: | ||
| 331 | | 331 | ||
| 332 | | 332 | ||
|- | |||
| 27 | |||
| 333 | | 333 | ||
| 334 | | 334 | ||
| 335 | | 335 | ||
| 336 | | 336 | ||
| 337 | | 337 | ||
| 338 | | 338 | ||
Regel 418: | Regel 393: | ||
| 343 | | 343 | ||
| 344 | | 344 | ||
|- | |||
| 28 | |||
| 345 | | 345 | ||
| 346 | | 346 | ||
| 347 | | 347 | ||
| 348 | | 348 | ||
| 349 | | 349 | ||
| 350 | | 350 | ||
Regel 432: | Regel 407: | ||
| 355 | | 355 | ||
| 356 | | 356 | ||
|- | |||
| 29 | |||
| 357 | | 357 | ||
| 358 | | 358 | ||
| 359 | | 359 | ||
| 360 | | 360 | ||
| 361 | | 361 | ||
| 362 | | 362 | ||
Regel 446: | Regel 421: | ||
| 367 | | 367 | ||
| 368 | | 368 | ||
|- | |||
| 30 | |||
| 369 | | 369 | ||
| 370 | | 370 | ||
| 371 | | 371 | ||
| 372 | | 372 | ||
| 373 | |||
| 374 | |||
| 375 | |||
| 376 | |||
| 377 | |||
| 378 | |||
| 379 | |||
| 380 | |||
|- | |||
| 31 | |||
| 381 | |||
| 382 | |||
| 383 | |||
| 384 | |||
| 385 | |||
| 386 | |||
| 387 | |||
| 388 | |||
| 389 | |||
| 390 | |||
| 391 | |||
| 392 | |||
|} | |} | ||