Bewerken van Radio Mi Amigo boordperiode deejay's
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 24 juni 1976 t/m 25 augustus | | 24 juni 1976 t/m 25 augustus | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Ben van Praag]] || 15 juli 1979 t/m | | rowspan="1"|[[Ben van Praag]] || 15 juli 1979 t/m ? | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Daniel Bolen]] || 3 juli 1979 t/m | | rowspan="1"|[[Daniel Bolen]] || 3 juli 1979 t/m ? | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Dick Verheul]] || 8 februari 1978 t/m 20 maart 1978 | | rowspan="4"|[[Dick Verheul]] || 8 februari 1978 t/m 20 maart 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 april 1978 t/m 10 mei 1978 | ||
|- | |- | ||
| 18 juni t/m 28 juni 1978 | | 18 juni t/m 28 juni 1978 | ||
Regel 24: | Regel 22: | ||
| rowspan="1"|[[Erik Beekman]] || 17 februari 1977 t/m 28 februari 1977 | | rowspan="1"|[[Erik Beekman]] || 17 februari 1977 t/m 28 februari 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Eric Mes]] || 7 augustus 1979 t/m | | rowspan="1"|[[Eric Mes]] || 7 augustus 1979 t/m ? | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Ferry Eden]] || 6 november 1977 t/m 3 februari 1978 | | rowspan="4"|[[Ferry Eden]] || 6 november 1977 t/m 3 februari 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 april t/m 10 mei 1978 | ||
|- | |- | ||
| 11 augustus 1978 t/m 20 oktober 1978 | | 11 augustus 1978 t/m 20 oktober 1978 | ||
|- | |- | ||
| 29 juli 1979 t/m | | 29 juli 1979 t/m 22 september 1979 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="6"|[[Frank van der Mast]] || 3 augustus 1976 t/m 25 augustus 1976 | | rowspan="6"|[[Frank van der Mast]] || 3 augustus 1976 t/m 25 augustus 1976 | ||
Regel 52: | Regel 50: | ||
| rowspan="6"|[[Herman de Graaf]] || 15 mei 1977 t/m 9 juli 1977 | | rowspan="6"|[[Herman de Graaf]] || 15 mei 1977 t/m 9 juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| 28 juli 1977 t/m | | 28 juli 1977 t/m ? | ||
|- | |- | ||
| 22 november 1977 t/m t/m 7 februari 1978 | | 22 november 1977 t/m t/m 7 februari 1978 | ||
Regel 68: | Regel 66: | ||
| 18 juni 1977 t/m 28 juli 1977 | | 18 juni 1977 t/m 28 juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| | | 12 september 1977 t/m 28 november 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Jan van der Meer]] || 17 januari 1976 t/m ? | | rowspan="4"|[[Jan van der Meer]] || 17 januari 1976 t/m ? | ||
Regel 78: | Regel 76: | ||
| 21 oktober t/m 2 december 1976 | | 21 oktober t/m 2 december 1976 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Jerry Hoogland]] || | | rowspan="1"|[[Jerry Hoogland]] || 29 juli 1979 t/m 29 augustus 1979 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Johan Vermeer]] || 9 juli 1979 t/m 27 juli 1979 | | rowspan="1"|[[Johan Vermeer]] || 9 juli 1979 t/m 27 juli 1979 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|[[Johan Visser]] || 2 maart 1978 t/m | | rowspan="3"|[[Johan Visser]] || 2 maart 1978 t/m 9 april 1978 | ||
|- | |- | ||
| 10 mei 1978 t/m 3 juli 1978 | | 10 mei 1978 t/m 3 juli 1978 | ||
Regel 91: | Regel 89: | ||
|- | |- | ||
| 25 augustus 1976 t/m 21 oktober 1976 | | 25 augustus 1976 t/m 21 oktober 1976 | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 1977 t/m 7 maart 1977 | | 17 januari 1977 t/m 7 maart 1977 | ||
Regel 98: | Regel 94: | ||
| 19 april 1977 t/m 18 juni 1977 | | 19 april 1977 t/m 18 juni 1977 | ||
|- | |- | ||
| | | 27 juli 1977 t/m ? | ||
|- | |||
| 11 november t/m 5 januari 1977 | |||
|- | |- | ||
| 4 juli 1978 t/m 20 oktober 1978 | | 4 juli 1978 t/m 20 oktober 1978 | ||
Regel 122: | Regel 120: | ||
| rowspan="1"|[[Tony Allan]] || mei/juni 1976 t/m juni/juli 1977 | | rowspan="1"|[[Tony Allan]] || mei/juni 1976 t/m juni/juli 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Wim de Groot]] || 1 juli 1979 t/m | | rowspan="1"|[[Wim de Groot]] || 1 juli 1979 t/m ? | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Mi Amigo]] | [[Categorie:Radio Mi Amigo]] |