Bewerken van Radio Mi Amigo boordperiode deejay's
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
| 24 juni 1976 t/m 25 augustus | | 24 juni 1976 t/m 25 augustus | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Dick Verheul]] || 8 februari 1978 t/m 20 maart 1978 | | rowspan="4"|[[Dick Verheul]] || 8 februari 1978 t/m 20 maart 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 april 1978 t/m 10 mei 1978 | ||
|- | |- | ||
| 18 juni t/m 28 juni 1978 | | 18 juni t/m 28 juni 1978 | ||
Regel 24: | Regel 18: | ||
| rowspan="1"|[[Erik Beekman]] || 17 februari 1977 t/m 28 februari 1977 | | rowspan="1"|[[Erik Beekman]] || 17 februari 1977 t/m 28 februari 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Ferry Eden]] || | | rowspan="4"|[[Ferry Eden]] || 7 november 1977 t/m 2 februari 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 april t/m 10 mei 1978 | ||
|- | |- | ||
| 11 augustus 1978 t/m 20 oktober 1978 | | 11 augustus 1978 t/m 20 oktober 1978 | ||
|- | |- | ||
| 29 juli 1979 t/m | | 29 juli 1979 t/m ? | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="6"|[[Frank van der Mast]] || 3 augustus 1976 t/m 25 augustus 1976 | | rowspan="6"|[[Frank van der Mast]] || 3 augustus 1976 t/m 25 augustus 1976 | ||
Regel 44: | Regel 37: | ||
| 9 juli 1977 t/m 28 juli 1977 | | 9 juli 1977 t/m 28 juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| 12 september t/m | | 12 september t/m 7 november 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Hans Brouwers]] || 30 december 1976 t/m 17 januari 1977 | | rowspan="1"|[[Hans Brouwers]] || 30 december 1976 t/m 17 januari 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|[[Hugo Meulenhof]] || 17 januari 1977 t/m 24 januari 1977 | ||
|- | |||
| 7 maart 1977 t/m 15 mei 1977 | |||
|- | |||
| 18 juni 1977 t/m 28 juli 1977 | |||
|- | |||
| 12 september 1977 t/m 28 november 1977 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="6"|[[Herman de Graaf]] || 15 mei 1977 t/m 9 juli 1977 | | rowspan="6"|[[Herman de Graaf]] || 15 mei 1977 t/m 9 juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| 28 juli 1977 t/m | | 28 juli 1977 t/m | ||
|- | |- | ||
| 22 november 1977 t/m t/m 7 februari 1978 | | 22 november 1977 t/m t/m 7 februari 1978 | ||
Regel 62: | Regel 61: | ||
| 28 juni 1978 t/m 24 juli 1978 | | 28 juni 1978 t/m 24 juli 1978 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="1"|[[Hans van der Ven]] || 24 januari 1977 t/m 31 januari 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="4"|[[Jan van der Meer]] || 17 januari 1976 t/m ? | | rowspan="4"|[[Jan van der Meer]] || 17 januari 1976 t/m ? | ||
Regel 78: | Regel 71: | ||
| 21 oktober t/m 2 december 1976 | | 21 oktober t/m 2 december 1976 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|[[Johan Visser]] || 2 maart 1978 t/m 9 april 1978 | |||
| rowspan="3"|[[Johan Visser]] || 2 maart 1978 t/m | |||
|- | |- | ||
| 10 mei 1978 t/m 3 juli 1978 | | 10 mei 1978 t/m 3 juli 1978 | ||
|- | |- | ||
| 31 juli 1978 t/m 20 oktober | | 31 juli 1978 t/m 20 oktober | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="7"|[[Marc Jacobs]] || 24 juni 1976 t/m 3 augustus 1976 | | rowspan="7"|[[Marc Jacobs]] || 24 juni 1976 t/m 3 augustus 1976 | ||
|- | |- | ||
| 25 augustus 1976 t/m 21 oktober 1976 | | 25 augustus 1976 t/m 21 oktober 1976 | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 1977 t/m 7 maart 1977 | | 17 januari 1977 t/m 7 maart 1977 | ||
Regel 98: | Regel 85: | ||
| 19 april 1977 t/m 18 juni 1977 | | 19 april 1977 t/m 18 juni 1977 | ||
|- | |- | ||
| | | 27 juli 1977 t/m ? | ||
|- | |||
| 11 november t/m 5 januari 1977 | |||
|- | |- | ||
| 4 juli 1978 t/m 20 oktober 1978 | | 4 juli 1978 t/m 20 oktober 1978 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Peter Pan]] || | | rowspan="1"|[[Peter Pan]] || september 1974 t/m ? | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Peter van Dam]] || 28 februari 1975 t/m 23 maart 1975 | | rowspan="1"|[[Peter van Dam]] || 28 februari 1975 t/m 23 maart 1975 | ||
Regel 118: | Regel 107: | ||
| rowspan="1"|[[Ron van der Plas]] || 31 januari 1977 t/m 10 februari 1977 | | rowspan="1"|[[Ron van der Plas]] || 31 januari 1977 t/m 10 februari 1977 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Bart van Leeuwen|Tim Ridder]] || 18 januari 1976 t/m | | rowspan="1"|[[Bart van Leeuwen|Tim Ridder]] || 18 januari 1976 t/m | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="1"|[[Tony Allan]] || mei/juni 1976 t/m juni/juli 1977 | | rowspan="1"|[[Tony Allan]] || mei/juni 1976 t/m juni/juli 1977 | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Mi Amigo]] | [[Categorie:Radio Mi Amigo]] |