Radio Luxemburg Top 30 (UK) van 20 december 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Ken Dodd) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| 20 || Dave Edmunds || ''I Hear You Knocking'' | | 20 || Dave Edmunds || ''I Hear You Knocking'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || White Plains || ''Julie Do Ya Love Me'' | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || The Beach Boys || ''Tears in the Morning'' | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || Fair Weather || ''Tutti Frutti'' | ||
|- | |- | ||
| | | 23 || Fair Weather || ''Road To Freedom'' | ||
|- | |- | ||
| | | 24 || T. Rex || ''Ride a White Swan'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || Elvis Presley || ''I’ve Lost You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || The Mixtures || ''Pushbike Song'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || Jackie Lee || ''Rupert'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || The Faces || ''Had Me a Real Good Time'' | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 29 || John Paul Joans || ''The Man from Nazareth'' | ||
|- | |||
| 30 || Barbra Streisand || ''Stoney End'' | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | {{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | ||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 3 apr 2018 om 18:52
De Radio Luxemburg Top 30, uitgezonden op 20 december 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Clive Dunn | Grandad |
2 | Andy Williams | Home Lovin' Man |
3 | The Jackson 5 | I’ll Be There |
4 | Johnny Johnson & The Bandwagon | (Blame It) On the Pony Express |
5 | Gilbert O'Sullivan | Nothing Rhymed |
6 | The Spinners | It’s a Shame |
7 | The Kinks | Apeman |
8 | Glen Campbell | It's Only Make Believe |
9 | Gerry Monroe | My Prayer |
10 | McGuinness Flint | When I’m Dead and Gone |
11 | Stevie Wonder | Heaven Help Us All |
12 | Judy Collins | Amazing Grace |
13 | The Equals | Black Skin Blue Eyed Boys |
14 | Herman’s Hermits | Lady Barbara |
15 | Ken Dodd | Broken Hearted |
16 | Carpenters | We've Only Just Begun |
17 | Frankie Valli | You're Ready Now |
18 | Bee Gees | Lonely Days |
19 | Dawn | Candida |
20 | Dave Edmunds | I Hear You Knocking |
21 | White Plains | Julie Do Ya Love Me |
22 | The Beach Boys | Tears in the Morning |
23 | Fair Weather | Tutti Frutti |
23 | Fair Weather | Road To Freedom |
24 | T. Rex | Ride a White Swan |
25 | Elvis Presley | I’ve Lost You |
26 | The Mixtures | Pushbike Song |
27 | Jackie Lee | Rupert |
28 | The Faces | Had Me a Real Good Time |
29 | John Paul Joans | The Man from Nazareth |
30 | Barbra Streisand | Stoney End |
Referenties[bewerken]