Radio Luxemburg Top 30 (UK) van 13 december 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 30, uitgezonden op 13 december 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembu...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| 20 || Dawn || ''Candida'' | | 20 || Dawn || ''Candida'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || Bee Gees || ''Lonely Days'' | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || Stevie Wonder || ''Heaven Help Us All'' | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || Neil Diamond || ''Cracklin' Rosie'' | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || The Beach Boys || ''Tears in the Morning'' | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || Elvis Presley || ''I’ve Lost You'' | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 26 || Bread || ''It Don't Matter to Me'' | ||
|- | |- | ||
| 27 || | | 27 || Pickettywitch || ''Baby I Won't Let You Down'' | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || The Dave Clark Five || ''More Good Old Rock 'n' Roll'' | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || Fair Weather || ''Tutti Frutti'' | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 29 || Fair Weather || ''Road To Freedom'' | ||
|- | |||
| 30 || The Mixtures || ''Pushbike Song'' | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | {{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | ||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 30 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 3 apr 2018 om 18:52
De Radio Luxemburg Top 30, uitgezonden op 13 december 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Gilbert O'Sullivan | Nothing Rhymed |
2 | Glen Campbell | It's Only Make Believe |
3 | McGuinness Flint | When I’m Dead and Gone |
4 | Andy Williams | Home Lovin' Man |
5 | Johnny Johnson & The Bandwagon | (Blame It) On the Pony Express |
6 | The Jackson 5 | I’ll Be There |
7 | Clive Dunn | Grandad |
8 | White Plains | Julie Do Ya Love Me |
9 | The Kinks | Apeman |
10 | Herman’s Hermits | Lady Barbara |
11 | The Spinners | It’s a Shame |
12 | Chairmen of the Board | (You’ve Got Me) Dangling on a String |
13 | Dave Edmunds | I Hear You Knocking |
14 | Frankie Valli | You're Ready Now |
15 | Carpenters | We've Only Just Begun |
16 | The Equals | Black Skin Blue Eyed Boys |
17 | Judy Collins | Amazing Grace |
18 | T. Rex | Ride a White Swan |
19 | Gerry Monroe | My Prayer |
20 | Dawn | Candida |
21 | Bee Gees | Lonely Days |
22 | Stevie Wonder | Heaven Help Us All |
23 | Neil Diamond | Cracklin' Rosie |
24 | The Beach Boys | Tears in the Morning |
25 | Elvis Presley | I’ve Lost You |
26 | Bread | It Don't Matter to Me |
27 | Pickettywitch | Baby I Won't Let You Down |
28 | The Dave Clark Five | More Good Old Rock 'n' Roll |
29 | Fair Weather | Tutti Frutti |
29 | Fair Weather | Road To Freedom |
30 | The Mixtures | Pushbike Song |
Referenties[bewerken]