Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 4 juni 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | | 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | ||
|- | |- | ||
| 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | | 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | ||
|- | |- | ||
| 3 || Jimmy Jones || ''Handyman | | 3 || Jimmy Jones || ''Handyman | ||
|- | |- | ||
| 4 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | | 4 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | ||
|- | |- | ||
| 5 || Adam Faith || ''Big Time | | 5 || Adam Faith || ''Big Time | ||
|- | |- | ||
| 5 || Adam Faith || ''Someone Else’s Baby | | 5 || Adam Faith || ''Someone Else’s Baby | ||
|- | |- | ||
| 6 || Duane Eddy || ''Shazam | | 6 || Duane Eddy || ''Shazam | ||
|- | |- | ||
| 7 || Steve Lawrence || ''Footsteps | | 7 || Steve Lawrence || ''Footsteps | ||
|- | |- | ||
| 8 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | | 8 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | ||
|- | |- | ||
| 9 || Connie Francis || ''Mama | | 9 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Anthony Newley || ''Do You Mind | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Russ Conway || ''Lucky Five | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Jim Reeves || ''He’ll Have to Go | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Cliff Richard & The Shadows || ''Fall in Love With You | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Cliff Richard & The Shadows || ''Willy and the Hand Jive | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Billy Bland || ''Let the Little Girl Dance | ||
|- | |- | ||
| 20 || Craig Douglas || ''Heart of a Teenage Girl | | 17 || Neil Sedaka || ''Stairway to Heaven | ||
|- | |||
| 18 || Connie Stevens || ''Sixteen Reasons | |||
|- | |||
| 19 || Nat King Cole || ''That’s You | |||
|- | |||
| 20 || Craig Douglas || ''Heart of a Teenage Girl | |||
|- | |- | ||
| 20 || Freddy Cannon || ''The Urge'' | | 20 || Freddy Cannon || ''The Urge'' |