Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 3 april 1966: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 april 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 2 || The Hollies || ''I Can’t Let Go'' | | 2 || The Hollies || ''I Can’t Let Go'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || Bob Lind || ''Elusive Butterfly'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || Eddy Arnold || ''Make the World Go Away'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || The Yardbirds || ''Shapes of Things'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || The Kinks || ''Dedicated Follower of Fashion'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || The Spencer Davis Group || ''Somebody Help Me'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || Val Doonican || ''Elusive Butterfly'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || The | | 9 || The Bachelors || ''Love Me With All Your Heart'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || The Bachelors || ''The Sound of Silence'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || The Beach Boys || ''Barbara Ann'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || The Who || ''Substitute'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Hold Tight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Small Faces || ''Sha-La-La-La-Lee'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Gene Pitney || ''Backstage'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Nancy Sinatra || ''These Boots Are Made for Walking'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || | | 16 || Sonny & Cher || ''What Now My Love'' | ||
|- | |||
| 17 || Cher || ''Bang Bang'' | |||
|- | |- | ||
| 18 || Lou Christie || ''Lightning Strikes'' | | 18 || Lou Christie || ''Lightning Strikes'' | ||
Regel 42: | Regel 44: | ||
| 19 || Cliff Richard || ''Blue Turns to Grey'' | | 19 || Cliff Richard || ''Blue Turns to Grey'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || Cilla Black || ''Alfie'' | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 okt 2023 om 19:17
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 april 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | The Walker Brothers | The Sun Ain’t Gonna Shine Anymore |
2 | The Hollies | I Can’t Let Go |
3 | Bob Lind | Elusive Butterfly |
4 | Eddy Arnold | Make the World Go Away |
5 | The Yardbirds | Shapes of Things |
6 | The Kinks | Dedicated Follower of Fashion |
7 | The Spencer Davis Group | Somebody Help Me |
8 | Val Doonican | Elusive Butterfly |
9 | The Bachelors | Love Me With All Your Heart |
9 | The Bachelors | The Sound of Silence |
10 | The Beach Boys | Barbara Ann |
11 | The Who | Substitute |
12 | Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich | Hold Tight |
13 | Small Faces | Sha-La-La-La-Lee |
14 | Gene Pitney | Backstage |
15 | Nancy Sinatra | These Boots Are Made for Walking |
16 | Sonny & Cher | What Now My Love |
17 | Cher | Bang Bang |
18 | Lou Christie | Lightning Strikes |
19 | Cliff Richard | Blue Turns to Grey |
20 | Cilla Black | Alfie |