Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 2 oktober 1966: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 2 okotber 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 2 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 2 oktober 1966 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || Jim Reeves || ''Distant Drums'' | | 1 || Jim Reeves || ''Distant Drums'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || The Who || '' | | 2 || The Who || ''I’m a Boy'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || The Supremes || ''You | | 3 || The Supremes || ''You Can’t Hurry Love'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || Sonny & Cher || ''Little Man'' | | 4 || Sonny & Cher || ''Little Man'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Bend It'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || Roy Orbinson || ''Too Soon to Know'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || The Small Faces || ''All Or Nothing'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || Dusty Sprinfield || ''All I See Is You'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || New Vaudeville Band || ''Winchester Cathedral'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || The | | 10 || The Rolling Stones || ''Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow?'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || Bobby Hebb || ''Sunny'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || | | 12 || The Seekers || ''Walk With Me'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || The Beatles || ''Eleanor Rigby'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 13 || The Beatles || ''Yellow Submarine'' | ||
|- | |||
| 14 || Lee Dorsey || ''Working in the Coal Mine'' | |||
|- | |- | ||
| 15 || Cliff Bennett & The Rebel Rousers || ''Got to Get You Into My Life'' | | 15 || Cliff Bennett & The Rebel Rousers || ''Got to Get You Into My Life'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || The | | 16 || The Spencer David Group || ''When I Come Home'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || The | | 17 || The Sandpipers || ''Guantanamera'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || The | | 18 || The Walker Brothers || ''Another Tear Falls'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || The | | 19 || The Beach Boys || ''God Only Knows'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || Georgie Fame || ''Sunny'' | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 okt 2023 om 19:31
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 2 oktober 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Jim Reeves | Distant Drums |
2 | The Who | I’m a Boy |
3 | The Supremes | You Can’t Hurry Love |
4 | Sonny & Cher | Little Man |
5 | Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich | Bend It |
6 | Roy Orbinson | Too Soon to Know |
7 | The Small Faces | All Or Nothing |
8 | Dusty Sprinfield | All I See Is You |
9 | New Vaudeville Band | Winchester Cathedral |
10 | The Rolling Stones | Have You Seen Your Mother, Baby, Standing in the Shadow? |
11 | Bobby Hebb | Sunny |
12 | The Seekers | Walk With Me |
13 | The Beatles | Eleanor Rigby |
13 | The Beatles | Yellow Submarine |
14 | Lee Dorsey | Working in the Coal Mine |
15 | Cliff Bennett & The Rebel Rousers | Got to Get You Into My Life |
16 | The Spencer David Group | When I Come Home |
17 | The Sandpipers | Guantanamera |
18 | The Walker Brothers | Another Tear Falls |
19 | The Beach Boys | God Only Knows |
20 | Georgie Fame | Sunny |