Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 26 november 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || Elvis Presley || ''It’s Now or Never | | 1 || Elvis Presley || ''It’s Now or Never | ||
|- | |- | ||
| 2 || The Drifters || ''Save the Last Dance for Me | | 2 || The Drifters || ''Save the Last Dance for Me | ||
|- | |- | ||
| 3 || Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness Gracious Me | | 3 || Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness Gracious Me | ||
|- | |- | ||
| 4 || Johnny and the Hurricanes || ''Rocking Goose | | 4 || Johnny and the Hurricanes || ''Rocking Goose | ||
|- | |- | ||
| 4 || Shirley Bassy || ''As Long as He Needs Me | | 4 || Shirley Bassy || ''As Long as He Needs Me | ||
|- | |- | ||
| 6 || Connie Francis || ''My Heart Has a Mind of It’s Own | | 6 || Connie Francis || ''My Heart Has a Mind of It’s Own | ||
|- | |- | ||
| 7 || Johnny Burnette || ''Dreaming | | 7 || Johnny Burnette || ''Dreaming | ||
|- | |- | ||
| 8 || The Shadows || ''Man of Mystery | | 8 || The Shadows || ''Man of Mystery | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || The Shadows || ''The Stranger | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Frank Sinatra || ''Ol’ McDonald | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Nina & Frederik || ''Little Donkey | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Roy Orbinson || ''Only the Lonely | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || The Shadows || ''Man of Mystery | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || The Shadows || ''The Stranger | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Anthony Newley || ''A Boy Without a Girl | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Anthony Newley || ''Strawberry Fair | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Lonnie Donegan || ''Lively! | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Duane Eddy || ''Kommotion | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Johnny Mathis || ''My Love for You | ||
|- | |- | ||
| 19 || Charlie Drake || ''Mr. Custer | | 17 || Bob Luman || ''Let’s Think Avout Living | ||
|- | |||
| 18 || Édith Piaf || ''Milord | |||
|- | |||
| 19 || Charlie Drake || ''Mr. Custer | |||
|- | |- | ||
| 20 || The Piltdown Men || ''McDonald’s Cave'' | | 20 || The Piltdown Men || ''McDonald’s Cave'' |