Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 26 februari 1967
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 2 || Engelbert Humperdinck || ''Release Me'' | | 2 || Engelbert Humperdinck || ''Release Me'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || The | | 3 || The Monkees || ''I'm a Believer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || The Tremeloes || ''Here Comes My Baby'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || The Beatles || ''Penny Lane'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || The | | 5 || The Beatles || ''Strawberry Fields Forever'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || The | | 6 || The Rolling Stones || ''Let's Spend the Night Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || The Rolling Stones || ''Ruby Tuesday'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || New Vaudeville Band || ''Peek-A-Boo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || The Royal Guardsman || ''Snoopy vs. The Red Baron'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Cat Stevens || ''Matthew and Son'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Donovan || ''Mellow Yellow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Paul Jones || ''I’ve Been a Bad Bad Boy'' | ||
|- | |||
| 12 || Jim Reeves || ''I Won’t Come in While He’s There'' | |||
|- | |- | ||
| 13 || Vince Hill || ''Edelweiss'' | | 13 || Vince Hill || ''Edelweiss'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 14 || Nancy Sinatra || ''Sugar Town'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || The Hollies || ''On a Carousel'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || Marvin Gaye & Kim Weston || ''It Takes Two'' | | 16 || Marvin Gaye & Kim Weston || ''It Takes Two'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || The | | 17 || The Move || ''Night of Fear'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || Tom Jones || '' | | 18 || Tom Jones || ''Green Green Grass of Home'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || | | 19 || Herman's Hermits || ''There's a Kind of Hush'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || Sandy Posey || ''SIngle Girl'' | ||
|} | |} | ||