Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 25 juni 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | | 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | ||
|- | |- | ||
| 2 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | | 2 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | ||
|- | |- | ||
| 3 || Connie Francis || ''Mama | | 3 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| 4 || Jimmy Jones || '' | | 4 || Jimmy Jones || ''Handyman | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Jimmy Jones || ''Good Timin’ | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || Tommy Bruce || ''Ain’t Misbehavin’ | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Johnny and the Hurricanes || ''Down Yonder | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Connie Stevens || ''Sixteen Reasons | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Jim Reeves || ''He’ll Have to Go | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Neil Sedaka || ''Stairway to Heaven | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Duane Eddy || ''Shazam | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Frank Sinatra || ''River, Stay ’way From My Door | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Michael Cox || ''Angela Jones | ||
|- | |- | ||
| 19 || Gene Vincent || ''Pistol Packin’ Mama | | 18 || Adam Faith || ''Made You | ||
|- | |||
| 18 || Adam Faith || ''When Johnny Comes Marching Home | |||
|- | |||
| 19 || Gene Vincent || ''Pistol Packin’ Mama | |||
|- | |- | ||
| 20 || Steve Lawrence || ''Footsteps'' | | 20 || Steve Lawrence || ''Footsteps'' |