Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 24 april 1966: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 24 april 1966 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || | | 1 || Dusty Springfield || ''You Don’t Have to Say You Love Me'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || The Spencer Davis Group || ''Somebody Help Me'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Hold Tight'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || The Bachelors || ''Love Me With All Your Heart'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || The Bachelors || ''The Sound of Silence'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || Cher || ''Bang Bang'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || The Walker Brothers || ''The Sun Ain’t Gonna Shine Anymore'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || The Who || ''Substitute'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Cilla Black || ''Alfie'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Crispian St. Peters || ''Pied Piper'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || The Lovin’ Spoonful || ''Daydream'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Val Doonican || ''Elusive Butterfly'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Alan Price || ''I Put a Spell on You'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || The | | 13 || Bob Lind || ''Elusive Butterfly'' | ||
|- | |||
| 14 || The Kinks || ''Dedicated Follower of Fashion'' | |||
|- | |- | ||
| 15 || Simon & Garfunkel || ''Homeward Bound'' | | 15 || Simon & Garfunkel || ''Homeward Bound'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || | | 16 || The Seekers || ''Someday One Day'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || | | 17 || Eddy Arnold || ''Make the World Go Away'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || | | 18 || Manfred Mann || ''Pretty Flamingo'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || The | | 19 || The Beach Boys || ''Sloop John B'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || Cliff Richard || ''Blue Turns to Grey'' | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 okt 2023 om 19:18
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 24 april 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Dusty Springfield | You Don’t Have to Say You Love Me |
2 | The Spencer Davis Group | Somebody Help Me |
3 | Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich | Hold Tight |
4 | The Bachelors | Love Me With All Your Heart |
4 | The Bachelors | The Sound of Silence |
5 | Cher | Bang Bang |
6 | The Walker Brothers | The Sun Ain’t Gonna Shine Anymore |
7 | The Who | Substitute |
8 | Cilla Black | Alfie |
9 | Crispian St. Peters | Pied Piper |
10 | The Lovin’ Spoonful | Daydream |
11 | Val Doonican | Elusive Butterfly |
12 | Alan Price | I Put a Spell on You |
13 | Bob Lind | Elusive Butterfly |
14 | The Kinks | Dedicated Follower of Fashion |
15 | Simon & Garfunkel | Homeward Bound |
16 | The Seekers | Someday One Day |
17 | Eddy Arnold | Make the World Go Away |
18 | Manfred Mann | Pretty Flamingo |
19 | The Beach Boys | Sloop John B |
20 | Cliff Richard | Blue Turns to Grey |