Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 23 augustus 1970
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 23 augustus 1970 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 23 augustus 1970 om 23:00 uur door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || Smokey Robinson & The Miracles || ''The Tears of a Clown'' | | rowspan="2"|1 || Smokey Robinson & The Miracles || ''The Tears of a Clown'' | ||
|- | |- | ||
| Marmalade || ''Rainbow'' | |||
|- | |- | ||
| | | 2 || Fair Weather || ''Natural Sinner'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || The Jackson 5 || ''The Love You Save'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Chicago || ''25 or 6 to 4'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || Stevie Wonder || ''Signed, Sealed, Delivered I’m Yours'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || Johnny Johnson & The Bandwagon || ''Sweet Inspiration'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Bread || ''Make It With You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Hotlegs || ''Neanderthal Man'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Bob Dylan || ''Wigwam'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Jimmy Cliff || ''Wild World'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Andy Williams || ''It's So Easy'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Mr President'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Tom Jones || ''I (Who Have Nothing)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Three Dog Night || ''Mama Told Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Diana Ross & The Supremes || ''Reflections'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Hot Chocolate || ''Love Is Life'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Kenny Rogers & The First Edition || ''Tell It All Brother'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Shirley Bassey || ''Something'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 19 || Miguel Rios || ''A Song of Joy'' | ||
|- | |||
| 20 || Bobbie Gentry || ''Apartment 21'' | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | {{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | ||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |