Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 1 december 1968: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 1 december 1968 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembur...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| 5 || The Scaffold || ''Lily the Pink'' | | 5 || The Scaffold || ''Lily the Pink'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Nina Simone || '' | | 6 || Nina Simone || ''Ain’t Got No (I Got Life)'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || The Turtles || ''Elenore'' | | 7 || The Turtles || ''Elenore'' | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| 8 || The Jimi Hendrix Experience || ''All Along the Watchtower'' | | 8 || The Jimi Hendrix Experience || ''All Along the Watchtower'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || Lulu || '' | | 9 || Lulu || ''I’m a Tiger'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || Jeannie C. Riley || ''Harper Valley | | 10 || Jeannie C. Riley || ''Harper Valley PTA'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || Joe Cocker || ''With | | 11 || Joe Cocker || ''With A Little Help From My Friends'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || Val Doonican || ''If | | 12 || Val Doonican || ''If the Whole World Stopped Loving'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || Malcolm Roberts || ''May I Have the Next Dream With You'' | | 13 || Malcolm Roberts || ''May I Have the Next Dream With You'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || Des | | 14 || Des O’Connor || ''One Two Three O’Leary'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || José Feliciano || ''Light My Fire'' | | 15 || José Feliciano || ''Light My Fire'' | ||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| 18 || Foundations || ''Build Me Up Buttercup'' | | 18 || Foundations || ''Build Me Up Buttercup'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || Marvin Gaye & Tammi Terrell || '' | | 19 || Marvin Gaye & Tammi Terrell || ''You’re All I Need'' | ||
|- | |||
| 20 || Leapy Lee || ''Little Arrows'' | |||
|- | |- | ||
| 20 || The Beatles || ''The Beatles (Double LP)'' | | 20 || The Beatles || ''The Beatles (Double LP)'' |
Huidige versie van 19 okt 2023 om 19:26
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 1 december 1968 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Barry Ryan | Eloise |
2 | Hugo Montenegro | The Good, The Bad and The Ugly |
3 | The Isley Brothers | This Old Heart of Mine (Is Weak for You) |
4 | The Bandwagon | Breakin’ Down the Walls of Heartache |
5 | The Scaffold | Lily the Pink |
6 | Nina Simone | Ain’t Got No (I Got Life) |
7 | The Turtles | Elenore |
8 | The Jimi Hendrix Experience | All Along the Watchtower |
9 | Lulu | I’m a Tiger |
10 | Jeannie C. Riley | Harper Valley PTA |
11 | Joe Cocker | With A Little Help From My Friends |
12 | Val Doonican | If the Whole World Stopped Loving |
13 | Malcolm Roberts | May I Have the Next Dream With You |
14 | Des O’Connor | One Two Three O’Leary |
15 | José Feliciano | Light My Fire |
16 | Mary Hopkin | Those Were the Days |
17 | The Marbles | Only One Woman |
18 | Foundations | Build Me Up Buttercup |
19 | Marvin Gaye & Tammi Terrell | You’re All I Need |
20 | Leapy Lee | Little Arrows |
20 | The Beatles | The Beatles (Double LP) |