Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 19 juni 1966: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (Roel Dickse heeft pagina Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 20 juni 1966 hernoemd naar Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 19 juni 1966) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 19 juni 1966 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 || Frank Sinatra || ''Strangers In The Night'' | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || The Beatles || ''Paperback Writer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || The Mamas & The Papas || ''Monday, Monday'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || The Rolling Stones || ''Paint It Black'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || The Merseys || ''Sorrow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || The Troggs || ''Wild Thing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Percy Sledge || ''When A Man Loves A Woman'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || The Animals || ''Don’t Bring Me Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Cilla Black || ''Don’t Answer Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Ken Dodd || ''Promises'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Ike & Tina Turner || ''River Deep-Mountain High'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || The Kinks || ''Sunny Afternoon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || The Beach Boys || ''Sloop John B'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Gene Pitney || ''Nobody Needs Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || The Yardbirds || ''Over Under Sideways Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Roy C || ''Shotgun Wedding'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Small Faces || ''Hey Girl'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Sandie Shaw || ''Nothing Comes Easy'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 19 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Hideaway'' | ||
|- | |||
| 20 || Manfred Mann || ''Pretty Flamingo'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1966}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 17 okt 2023 om 19:21
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 19 juni 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Frank Sinatra | Strangers In The Night |
2 | The Beatles | Paperback Writer |
3 | The Mamas & The Papas | Monday, Monday |
4 | The Rolling Stones | Paint It Black |
5 | The Merseys | Sorrow |
6 | The Troggs | Wild Thing |
7 | Percy Sledge | When A Man Loves A Woman |
8 | The Animals | Don’t Bring Me Down |
9 | Cilla Black | Don’t Answer Me |
10 | Ken Dodd | Promises |
11 | Ike & Tina Turner | River Deep-Mountain High |
12 | The Kinks | Sunny Afternoon |
13 | The Beach Boys | Sloop John B |
14 | Gene Pitney | Nobody Needs Your Love |
15 | The Yardbirds | Over Under Sideways Down |
16 | Roy C | Shotgun Wedding |
17 | Small Faces | Hey Girl |
18 | Sandie Shaw | Nothing Comes Easy |
19 | Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich | Hideaway |
20 | Manfred Mann | Pretty Flamingo |