Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 19 juni 1966
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 20 juni 1966 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |||
| 01 || The Beatles || ''Paperback Writer'' | |||
|- | |- | ||
| | | 02 || Frank Sinatra || ''Strangers in the Night'' | ||
|- | |- | ||
| | | 03 || The Mamas & the Papas || ''Monday Monday'' | ||
|- | |- | ||
| | | 04 || The Kinks || ''Sunday Afternoon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 05 || Cilla Black || ''Don’t Answer Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 06 || Ike & Tina Turner || ''River Deep, Mountain High'' | ||
|- | |- | ||
| | | 07 || Gene Pitney || ''Nobody Needs Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 08 || Percy Sledge || ''When a Man Loves a Woman'' | ||
|- | |- | ||
| | | 09 || Ken Dodd || ''Promises'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || The Merseys || ''Sorrow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || The Rolling Stones || ''Paint It, Black'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || The Animals || ''Don't Bring Me Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || The Yardbirds || ''Over Under Sideways Down'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Hideaway'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || The Troggs || ''Wild Thing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || The Beach Boys || ''Sloop John B'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || James Brown || ''It's a Man's Man's Man's World'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Georgie Fame || ''Get Away'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || The Hollies || ''Bus Stop'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || Roy Orbison || ''Lana'' | |||
| 20 || | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |