Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 13 april 1952: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 april 1952 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg. Alleen de titels zijn van deze lijst bekend. {| class="wikitable" ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |- | 1 || -- || ''Unforgettable'' |- | 2 || -- || ''There's Always Room at Our House'' |- | 3 || -- || ''Mistakes'' |- | 4 || -- || ''Cry'' |- | 5 || -- || ''The Little White Cloud That...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 13 april 1952 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. Alleen de titels zijn van deze lijst bekend. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || -- || ''Unforgettable'' | | 1 || -- || ''Unforgettable'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || -- || ''There's Always Room at Our House'' | | 2 || -- || ''Cry'' | ||
|- | |||
| 3 || -- || ''There's Always Room at Our House'' | |||
|- | |- | ||
| 3 || -- || ''Mistakes'' | | 3 || -- || ''Mistakes'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || -- || ''Slow Coach'' | |||
| 5 || -- || '' | |||
|- | |- | ||
| 6 || -- || '' | | 6 || -- || ''The Little White Cloud That Cried'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || -- || ''The Saturday Rag'' | | 7 || -- || ''The Saturday Rag'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || -- || '' | | 8 || -- || ''We Won't Live In a Castle'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || -- || '' | | 9 || -- || ''Be My Life's Companion'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || -- || '' | | 10 || -- || ''Domino'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || -- || ''I Wanna Say Hello'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || -- || '' | | 12 || -- || ''Only Fools'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || -- || '' | | 13 || -- || ''The Loveliest Night of the Year'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || -- || '' | | 14 || -- || ''Down Yonder'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || -- || '' | | 15 || -- || ''Why Worry'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || -- || '' | | 16 || -- || ''At the End of the Day'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || -- || '' | | 17 || -- || ''Please Mr. Sun'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || -- || '' | | 18 || -- || ''Oodles of Noodles'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || -- || '' | | 19 || -- || ''Tell Me Why'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || -- || '' | | 20 || -- || ''At Last! At Last!'' | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 6 mei 2024 om 13:19
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 april 1952 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg. Alleen de titels zijn van deze lijst bekend.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | -- | Unforgettable |
2 | -- | Cry |
3 | -- | There's Always Room at Our House |
3 | -- | Mistakes |
5 | -- | Slow Coach |
6 | -- | The Little White Cloud That Cried |
7 | -- | The Saturday Rag |
8 | -- | We Won't Live In a Castle |
9 | -- | Be My Life's Companion |
10 | -- | Domino |
10 | -- | I Wanna Say Hello |
12 | -- | Only Fools |
13 | -- | The Loveliest Night of the Year |
14 | -- | Down Yonder |
15 | -- | Why Worry |
16 | -- | At the End of the Day |
17 | -- | Please Mr. Sun |
18 | -- | Oodles of Noodles |
19 | -- | Tell Me Why |
20 | -- | At Last! At Last! |
Referenties[bewerken]