Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 6 maart 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1. Smokie - Living Next Door To Alice 2. David Soul - D...') |
(opmaak) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 6 maart 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
1 | |||
{| class="wikitable" | |||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Smokie || ''Living Next Door to Alice'' | |||
|- | |||
| 2 || David Soul || ''Don't Give Upon Us'' | |||
|- | |||
| 3 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man'' | |||
|- | |||
| 4 || Leo Sayer || ''When I Need You'' | |||
|- | |||
| 5 || Elvis Presley || ''Moody Blue'' | |||
|- | |||
| 6 || Boney M. || ''Sunny'' | |||
|- | |||
| 7 || Julie Covington || ''Don't Cry For Me Argentina'' | |||
|- | |||
| 8 || Hot Blood || ''Soul Dracula'' | |||
|- | |||
| 9 || Van McCoy || ''Soul Cha Cha'' | |||
|- | |||
| 10 || Queen || ''Somebody to Love'' | |||
|- | |||
| 11 || Ricky King || ''Verde'' | |||
|- | |||
| 12 || BZN || ''Don't Say Goodbye'' | |||
|- | |||
| 13 || Rose Royce || ''Car Wash'' | |||
|- | |||
| 14 || ABBA || ''Knowing Me Knowing You'' | |||
|- | |||
| 15 || Showaddywaddy || ''Under the Moon of Love'' | |||
|- | |||
| 16 || Stevie Wonder || ''I Wish'' | |||
|- | |||
| 17 || David Dundas || ''Jeans On'' | |||
|- | |||
| 18 || Boston || ''More Than a Feeling'' | |||
|- | |||
| 19 || David Parton || ''Isn't She Lovely'' | |||
|- | |||
| 20 || Trinity || ''Drop Drop Drop'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 7 aug 2023 om 21:36
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Smokie | Living Next Door to Alice |
2 | David Soul | Don't Give Upon Us |
3 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
4 | Leo Sayer | When I Need You |
5 | Elvis Presley | Moody Blue |
6 | Boney M. | Sunny |
7 | Julie Covington | Don't Cry For Me Argentina |
8 | Hot Blood | Soul Dracula |
9 | Van McCoy | Soul Cha Cha |
10 | Queen | Somebody to Love |
11 | Ricky King | Verde |
12 | BZN | Don't Say Goodbye |
13 | Rose Royce | Car Wash |
14 | ABBA | Knowing Me Knowing You |
15 | Showaddywaddy | Under the Moon of Love |
16 | Stevie Wonder | I Wish |
17 | David Dundas | Jeans On |
18 | Boston | More Than a Feeling |
19 | David Parton | Isn't She Lovely |
20 | Trinity | Drop Drop Drop |