Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 6 januari 1980: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 januari 1980 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 01 Earth & Fire - Weekend 02 Freddie James - Get Up...') |
(opmaak) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 januari 1980 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 6 januari 1980 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg (Nederlands)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- | |||
| 1 || Earth and Fire || ''Weekend'' | |||
|- | |||
| 2 || Freddie James || ''Get Up and Boogie'' | |||
|- | |||
| 3 || Mac & Katie Kissoon || ''Love and Understanding'' | |||
|- | |||
| 4 || Queen || ''Crazy Little Thing Called Love'' | |||
|- | |||
| 5 || ABBA || ''I Have a Dream'' | |||
|- | |||
| 6 || Viola Wills || ''Gonna Get Along Without You Now'' | |||
|- | |||
| 7 || Suzi Quatro || ''She's in Love With You'' | |||
|- | |||
| 8 || KC and the Sunshine Band || ''Please Don't Go'' | |||
|- | |||
| 9 || Pink Floyd || ''Another Brick in the Wall'' | |||
|- | |||
| 10 || Luv’ || ''Ooh Yes, I Do'' | |||
|- | |||
| 11 || James Last & Gheorghe Zamfir || ''Einsamer Hirte'' | |||
|- | |||
| 12 || Nottingham Forest with Paper Lace || ''We've Got the Whole World in Our Hands'' | |||
|- | |||
| 13 || Julio Iglesias || ''Quiereme'' | |||
|- | |||
| 14 || Dolly Dots || ''(They Are) Rollerskating'' | |||
|- | |||
| 15 || Mike Batt || ''Lady of the Dawn'' | |||
|- | |||
| 16 || Ellen Foley || ''What’s a Matter Baby'' | |||
|- | |||
| 17 || Marianne Faithfull || ''The Ballad of Lucy Jordan'' | |||
|- | |||
| 18 || || | |||
|- | |||
| 19 || The Kelly Family || ''David's Song (Who'll Come With Me)'' | |||
|- | |||
| 20 || The Police || ''Walking on the Moon'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1980}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 9 apr 2019 om 16:39
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 6 januari 1980 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Earth and Fire | Weekend |
2 | Freddie James | Get Up and Boogie |
3 | Mac & Katie Kissoon | Love and Understanding |
4 | Queen | Crazy Little Thing Called Love |
5 | ABBA | I Have a Dream |
6 | Viola Wills | Gonna Get Along Without You Now |
7 | Suzi Quatro | She's in Love With You |
8 | KC and the Sunshine Band | Please Don't Go |
9 | Pink Floyd | Another Brick in the Wall |
10 | Luv’ | Ooh Yes, I Do |
11 | James Last & Gheorghe Zamfir | Einsamer Hirte |
12 | Nottingham Forest with Paper Lace | We've Got the Whole World in Our Hands |
13 | Julio Iglesias | Quiereme |
14 | Dolly Dots | (They Are) Rollerskating |
15 | Mike Batt | Lady of the Dawn |
16 | Ellen Foley | What’s a Matter Baby |
17 | Marianne Faithfull | The Ballad of Lucy Jordan |
18 | ||
19 | The Kelly Family | David's Song (Who'll Come With Me) |
20 | The Police | Walking on the Moon |