Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 20 maart 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1. Julie Covington - Don't Cry For Me Argentina 2. Leo...') |
(opmaak) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 20 maart 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Julie Covington || ''Don't Cry For Me Argentina'' | |||
|- | |||
| 2 || Leo Sayer || ''When I Need You'' | |||
|- | |||
| 3 || ABBA || ''Knowing Me Knowing You'' | |||
|- | |||
| 4 || BZN || ''Don't Say Goodbye'' | |||
|- | |||
| 5 || David Soul || ''Don't Give Upon Us'' | |||
|- | |||
| 6 || Ven McCoy || ''Soul Cha Cha'' | |||
|- | |||
| 7 || Smokie || ''Living Next Door To Alice'' | |||
|- | |||
| 8 || Alan Stewart || ''Year Of The Cat'' | |||
|- | |||
| 9 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man'' | |||
|- | |||
| 10 || Rose Royce || ''Car Wash'' | |||
|- | |||
| 11 || Hot Blood || ''Soul Dracula'' | |||
|- | |||
| 12 || Elvis Presley || ''Moody Blue'' | |||
|- | |||
| 13 || David Parton || ''Isn't She Lovely'' | |||
|- | |||
| 14 || Boney M || ''Sunny'' | |||
|- | |||
| 15 || Showaddywaddy || ''Under The Moon Of Love'' | |||
|- | |||
| 16 || Eagles || ''New Kid In Town'' | |||
|- | |||
| 17 || Fleetwood Mac || ''Go Your Own Way'' | |||
|- | |||
| 18 || Stevie Wonder || ''I Wish'' | |||
|- | |||
| 19 || Thelma Houston || ''Don't Leave Me This Way'' | |||
|- | |||
| 20 || Ricky King || ''Verde'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 7 aug 2023 om 21:37
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 maart 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Julie Covington | Don't Cry For Me Argentina |
2 | Leo Sayer | When I Need You |
3 | ABBA | Knowing Me Knowing You |
4 | BZN | Don't Say Goodbye |
5 | David Soul | Don't Give Upon Us |
6 | Ven McCoy | Soul Cha Cha |
7 | Smokie | Living Next Door To Alice |
8 | Alan Stewart | Year Of The Cat |
9 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
10 | Rose Royce | Car Wash |
11 | Hot Blood | Soul Dracula |
12 | Elvis Presley | Moody Blue |
13 | David Parton | Isn't She Lovely |
14 | Boney M | Sunny |
15 | Showaddywaddy | Under The Moon Of Love |
16 | Eagles | New Kid In Town |
17 | Fleetwood Mac | Go Your Own Way |
18 | Stevie Wonder | I Wish |
19 | Thelma Houston | Don't Leave Me This Way |
20 | Ricky King | Verde |