Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 19 november 1978: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 19 november 1978 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. Nr. Artiest Titel 1 John Travolta, Olivia Newton-John and Cast - Summer Nights 2 Olivia Newton-John - Hopelessly Devoted to You 3 10cc - Dreadlock Holiday 4 John Travolta - Greased Lightnin' 5 ABBA - Summer Night City 6 Karen Young - Hot Shot 7 Teach In - Dear John 8 Shirts - Tell Me Your Plans 9 Ruth McKenny and Banny Bright Orchestra - Rocking...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 19 november 1978 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 19 november 1978 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg (Nederlands)|Radio Luxemburg]]. | ||
Nr. Artiest Titel | {| class="wikitable" | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- | |||
| 1 || John Travolta & Olivia Newton-John || ''Summer Nights '' | |||
|- | |||
| 2 || Olivia Newton-John || ''Hopelessly Devoted to You'' | |||
|- | |||
| 3 || 10cc || ''Dreadlock Holiday'' | |||
|- | |||
| 4 || John Travolta || ''Greased Lightnin''' | |||
|- | |||
| 5 || ABBA || ''Summer Night City'' | |||
|- | |||
| 6 || Karen Young || ''Hot Shot'' | |||
|- | |||
| 7 || Teach In || ''Dear John'' | |||
|- | |||
| 8 || The Shirts || ''Tell Me Your Plans'' | |||
|- | |||
| 9 || Ruth McKenny and Banny Bright Orchestra || ''Rocking in the Street'' | |||
|- | |||
| 10 || Darts || ''It's Raining'' | |||
|- | |||
| 11 || Boney M. || ''Rasputin'' | |||
|- | |||
| 12 || Supermax || ''Love Machine part 1'' | |||
|- | |||
| 13 || Smokie || ''Mexican Girl'' | |||
|- | |||
| 14 || Exile || ''Kiss You All Over'' | |||
|- | |||
| 15 || Commodores || ''Three Times a Lady'' | |||
|- | |||
| 16 || Frankie Valli || ''Grease'' | |||
|- | |||
| 17 || Evelyn "Champagne" King || ''Shame'' | |||
|- | |||
| 18 || Snoopy || ''No Time For a Tango'' | |||
|- | |||
| 19 || Girlie || ''Andy (For Love It Takes Two)'' | |||
|- | |||
| 20 || Paul Nicholas || ''On the Strip'' | |||
|} | |||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1978}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 6 aug 2023 om 07:18
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 19 november 1978 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | John Travolta & Olivia Newton-John | Summer Nights |
2 | Olivia Newton-John | Hopelessly Devoted to You |
3 | 10cc | Dreadlock Holiday |
4 | John Travolta | Greased Lightnin' |
5 | ABBA | Summer Night City |
6 | Karen Young | Hot Shot |
7 | Teach In | Dear John |
8 | The Shirts | Tell Me Your Plans |
9 | Ruth McKenny and Banny Bright Orchestra | Rocking in the Street |
10 | Darts | It's Raining |
11 | Boney M. | Rasputin |
12 | Supermax | Love Machine part 1 |
13 | Smokie | Mexican Girl |
14 | Exile | Kiss You All Over |
15 | Commodores | Three Times a Lady |
16 | Frankie Valli | Grease |
17 | Evelyn "Champagne" King | Shame |
18 | Snoopy | No Time For a Tango |
19 | Girlie | Andy (For Love It Takes Two) |
20 | Paul Nicholas | On the Strip |
Referenties[bewerken]