Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 17 april 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 17 april 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 17 april 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Julie Covington || ''Don’t Cry for Me Argentina'' | |||
|- | |||
| 2 || Fleetwood Mac || ''Go Your Own Way'' | |||
|- | |||
| 3 || Dana || ''Fairytale'' | |||
|- | |||
| 4 || Gérard Lenorman || ''Voici les clés'' | |||
|- | |||
| 5 || Dream Express || ''A Million In 1, 2, 3'' | |||
|- | |||
| 6 || ABBA || ''Knowing Me, Knowing You'' | |||
|- | |||
| 7 || Thelma Houston || ''Don't Leave Me This Way'' | |||
|- | |||
| 8 || Art Sullivan And Kiki || ''Et si tu pars'' | |||
|- | |||
| 9 || Smokie || ''Lay Back in the Arms of Someone'' | |||
|- | |||
| 10 || Showaddywaddy || ''When'' | |||
|- | |||
| 11 || Mary McGregor || ''Torn Between Two Lovers'' | |||
|- | |||
| 12 || BZN || ''Don't Say Goodbye'' | |||
|- | |||
| 13 || Boz Scaggs || ''What Can I Say'' | |||
|- | |||
| 14 || Queen || ''Tie Your Mother Down'' | |||
|- | |||
| 15 || Heart || ''Crazy on You'' | |||
|- | |||
| 16 || Pussycat || ''My Broken Souvenirs'' | |||
|- | |||
| 17 || Tavares || ''Whodunit'' | |||
|- | |||
| 18 || Cindy || ''999 Emergency'' | |||
|- | |||
| 19 || Jesse Green || ''Will You Won't You'' | |||
|- | |||
| 20 || Electric Light Orchestra || ''Rockaria!'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 9 dec 2018 om 21:42
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 17 april 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Julie Covington | Don’t Cry for Me Argentina |
2 | Fleetwood Mac | Go Your Own Way |
3 | Dana | Fairytale |
4 | Gérard Lenorman | Voici les clés |
5 | Dream Express | A Million In 1, 2, 3 |
6 | ABBA | Knowing Me, Knowing You |
7 | Thelma Houston | Don't Leave Me This Way |
8 | Art Sullivan And Kiki | Et si tu pars |
9 | Smokie | Lay Back in the Arms of Someone |
10 | Showaddywaddy | When |
11 | Mary McGregor | Torn Between Two Lovers |
12 | BZN | Don't Say Goodbye |
13 | Boz Scaggs | What Can I Say |
14 | Queen | Tie Your Mother Down |
15 | Heart | Crazy on You |
16 | Pussycat | My Broken Souvenirs |
17 | Tavares | Whodunit |
18 | Cindy | 999 Emergency |
19 | Jesse Green | Will You Won't You |
20 | Electric Light Orchestra | Rockaria! |