Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 13 februari 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 20 februari 1977 - played on air 13 februari 1977 1. Boney M. - Sunny 2. Smokie - Living Next Door To Alice 3. Queen - Somebody To...') |
k (Vincent heeft de pagina Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 20 februari 1977 hernoemd naar Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 13 februari 1977 zonder een doorverwijzing achter te laten) |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Radio Luxemburg Top 20 (NL) | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 13 februari 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
1 | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Boney M. || ''Sunny'' | |||
|- | |||
| 2 || Smokie || ''Living Next Door to Alice'' | |||
|- | |||
| 3 || Queen || ''Somebody to Love'' | |||
|- | |||
| 4 || Showaddywaddy || ''Under the Moon of Love'' | |||
|- | |||
| 5 || Ricky King || ''Verde'' | |||
|- | |||
| 6 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man'' | |||
|- | |||
| 7 || Stevie Wonder || ''I Wish'' | |||
|- | |||
| 8 || Champagne || ''Rock 'n' Roll Star'' | |||
|- | |||
| 9 || Tony Wilson || ''I Like Your Style'' | |||
|- | |||
| 10 || Dutch Rhythm Steel & Show Band || ''January, February, March'' | |||
|- | |||
| 11 || Golden Earring || ''Bombay'' | |||
|- | |||
| 12 || Chicago || ''If You Leave Me Now'' | |||
|- | |||
| 13 || Elvis Presley || ''Moody Blue'' | |||
|- | |||
| 14 || Boston || ''More Than a Feeling'' | |||
|- | |||
| 15 || Hot Blood || ''Soul Dracula'' | |||
|- | |||
| 16 || Steve Miller Band || ''Rock'n Me'' | |||
|- | |||
| 17 || Heart || ''Magic Man'' | |||
|- | |||
| 18 || Ry Cooder || ''He'll Have to Go'' | |||
|- | |||
| 19 || The Hollies || ''Wiggle That Wotsit'' | |||
|- | |||
| 20 || Bread || ''Lost Without Your Love'' | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 6 dec 2018 om 06:35
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 februari 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Boney M. | Sunny |
2 | Smokie | Living Next Door to Alice |
3 | Queen | Somebody to Love |
4 | Showaddywaddy | Under the Moon of Love |
5 | Ricky King | Verde |
6 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
7 | Stevie Wonder | I Wish |
8 | Champagne | Rock 'n' Roll Star |
9 | Tony Wilson | I Like Your Style |
10 | Dutch Rhythm Steel & Show Band | January, February, March |
11 | Golden Earring | Bombay |
12 | Chicago | If You Leave Me Now |
13 | Elvis Presley | Moody Blue |
14 | Boston | More Than a Feeling |
15 | Hot Blood | Soul Dracula |
16 | Steve Miller Band | Rock'n Me |
17 | Heart | Magic Man |
18 | Ry Cooder | He'll Have to Go |
19 | The Hollies | Wiggle That Wotsit |
20 | Bread | Lost Without Your Love |