Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
!||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | !||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''1'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''3'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''5'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''6'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''7'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''8'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| | | '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''28'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''29'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''31'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | | ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
Regel 41: | Regel 77: | ||
!||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | !||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
|- | |- | ||
| '''1'''|| | | '''1'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''3'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''5'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''6'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''7'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''8'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| | | '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''28'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''29'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 110: | Regel 145: | ||
|- | |- | ||
!||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | !||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
|- | |- | ||
| '''3'''|| | | '''1'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''3'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''5'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''6'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''7'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''8'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''28'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''29'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| '''31'''|| | | '''31'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | | ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
Regel 182: | Regel 217: | ||
!||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | !||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
|- | |- | ||
| '''1'''|| | | '''1'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 189: | Regel 224: | ||
|- | |- | ||
| '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''5'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''5'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''6'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''6'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
Regel 200: | Regel 235: | ||
| '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| || || || || || || || || || | | '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''13'''|| || || || || || || || || || | | '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 214: | Regel 249: | ||
| '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''21'''|| || || | | '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
Regel 254: | Regel 289: | ||
|- | |- | ||
| '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''2'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''3'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''3'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''4'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
Regel 268: | Regel 303: | ||
|- | |- | ||
| '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''9'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''10'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || | | '''11'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''12'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''13'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || | | '''14'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''15'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''16'''|| || || || || || || || | | '''16'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''17'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''18'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''19'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''20'''|| || || || || || || || || || || || || | | '''20'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
| '''21'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
| '''22'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''23'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''24'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''25'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| || || || || || || || | | '''26'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''27'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Regel 310: | Regel 345: | ||
|- | |- | ||
| '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | '''30'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| || || || || || || || || | | '''31'''|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | | ||00:00||01:00||02:00||03:00||04:00||05:00||06:00||07:00||08:00||09:00||10:00|| 11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00||19:00||20:00||21:00||22:00||23:00 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio Caroline presentatieoverzicht}} | {{Navigatie Radio Caroline presentatieoverzicht}} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |