Bewerken van Radio Caroline Top 50 van 7 juli 1979
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Caroline Top 50]], uitgezonden op 7 juli 1979 door de Nederlandstalige service van [[ | De [[Radio Caroline Top 50]], uitgezonden op 7 juli 1979 door de Nederlandstalige service van [[Radio Caroline]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || Anita Ward || ''Ring My Bell'' | | 1 || Anita Ward || ''Ring My Bell'' | ||
Regel 14: | Regel 15: | ||
| 5 || The Shadows || ''Theme From The Deer Hunter (Cavatina)'' | | 5 || The Shadows || ''Theme From The Deer Hunter (Cavatina)'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Earth, Wind & Fire | | 6 || Earth, Wind & Fire || ''Boogie Wonderland'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || Golden Earring || ''Weekend | | 7 || Golden Earring || ''Weekend love'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || Mac Kissoon || ''Lavender Blue'' | | 8 || Mac Kissoon || ''Lavender Blue'' | ||
Regel 24: | Regel 25: | ||
| 10 || Supertramp || ''Breakfast in America'' | | 10 || Supertramp || ''Breakfast in America'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || || | ||
|- | |- | ||
| 12 || Discotheque || ''Introdisco'' | | 12 || Discotheque || ''Introdisco'' | ||
Regel 34: | Regel 35: | ||
| 15 || Chic || ''Good Times'' | | 15 || Chic || ''Good Times'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || | | 16 || || | ||
|- | |- | ||
| 17 || Randy VanWarmer || ''Just When I Needed You Most'' | | 17 || Randy VanWarmer || ''Just When I Needed You Most'' | ||
Regel 44: | Regel 45: | ||
| 20 || Tubeway Army || ''Are 'Friends' Electric?'' | | 20 || Tubeway Army || ''Are 'Friends' Electric?'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || || | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || || | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || || | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || || | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || || | ||
|- | |||
| 26 || || | |||
|- | |- | ||
| 26 || Lowell George || ''Cheek to Cheek'' | | 26 || Lowell George || ''Cheek to Cheek'' | ||
Regel 58: | Regel 61: | ||
| 27 || Donna Summer || ''Bad Girls'' | | 27 || Donna Summer || ''Bad Girls'' | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || || | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || || | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || || | ||
|- | |- | ||
| 31 || | | 31 || || | ||
|- | |- | ||
| 32 || | | 32 || || | ||
|- | |- | ||
| 33 || | | 33 || || | ||
|- | |- | ||
| 34 || | | 34 || || | ||
|- | |- | ||
| 35 || | | 35 || || | ||
|- | |- | ||
| 36 || | | 36 || || | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || || | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || || | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || || | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || || | ||
|- | |- | ||
| 41 || | | 41 || || | ||
|- | |- | ||
| 42 || | | 42 || || | ||
|- | |- | ||
| 43 || | | 43 || || | ||
|- | |- | ||
| 44 || | | 44 || || | ||
|- | |- | ||
| 45 || | | 45 || || | ||
|- | |- | ||
| 46 || | | 46 || || | ||
|- | |- | ||
| 47 || | | 47 || || | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || || | ||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || || | ||
|- | |- | ||
| 50 || | | 50 || || | ||
|} | |} | ||