Bewerken van Radio Caroline Top 50 van 15 september 1979
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || | | 1 || Anita Ward || ''Ring My Bell'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || Ian Dury & The Blockheads || ''Reasons to Be Cheerful, Part 3'' | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || Vader Abraham & 5 PK || ''999'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || Herman van Veen & Monique van de Ven || ''Uit Elkaar'' | ||
|- | |- | ||
| | | 23 || Babe || ''Bouzouki Player'' | ||
|- | |- | ||
| | | 24 || Silvie bertal (?) || ''I Don’t Wanna (?)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || Umberto Tozzi || ''Gloria'' | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || KISS || ''I Was Made for Lovin’ You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || George Baker || ''Oh Magdalena'' | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || Shirley Bassey || ''This Is My Life'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || Wreckless Eric || ''Hit and Miss Judy'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || Commodores || ''Sail On'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 35 || | | 34 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 35 || ? || ''?'' | |||
|- | |- | ||
| 36 || The Specials || ''Gangsters'' | | 36 || The Specials || ''Gangsters'' | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || Dschinghis Khan || ''Moskou'' | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || De Havenzangers || ''Daar bij de waterkant'' | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || ABBA || ''Angel Eyes'' / ''Voulez-Vous'' | ||
|- | |- | ||
| 41 || | | 41 || Murray Head || ''Sorry, I Love You'' | ||
|- | |- | ||
| 42 || | | 42 || Guys 'n' Dolls || ''How Can You Mend a Broken Heart'' | ||
|- | |- | ||
| 43 || | | 43 || Tol Hansse || ''Oma'' | ||
|- | |- | ||
| 44 || | | 44 || Massada || ''Arumbai'' / ''Air Mata Tumpa'' | ||
|- | |- | ||
| 45 || | | 45 || Donna Summer || ''Bad Girls'' | ||
|- | |- | ||
| 46 || | | 46 || The Millionaires || ''The Queen of Santa Maria'' | ||
|- | |- | ||
| 47 || | | 47 || Champagne || ''Black Jack'' | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || Australia || ''Good News'' | ||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || Normaal || ''Marie'' | ||
|- | |- | ||
| 50 || | | 50 || Sandy || ''Doe de hoela hoep'' | ||
|} | |} | ||