Bewerken van Radio Caroline Top 50 van 13 oktober 1979
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| 5 || Julio Iglesias || ''Quiereme mucho'' | | 5 || Julio Iglesias || ''Quiereme mucho'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Jan & Dean || ''Surf City / Deadman’s Curve'' | | 6 || Jan & Dean || ''Surf City'' / ''Deadman’s Curve'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || Massada || ''Arumbai / Air Mata Tumpa'' | | 7 || Massada || ''Arumbai'' / ''Air Mata Tumpa'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || Commodores || ''Sail On'' | | 8 || Commodores || ''Sail On'' | ||
Regel 52: | Regel 52: | ||
| 24 || Tubeway Army || ''Are 'Friends' Electric?'' | | 24 || Tubeway Army || ''Are 'Friends' Electric?'' | ||
|- | |- | ||
| 25 || Boney M. || ''El Lute / Gotta Go Home'' | | 25 || Boney M. || ''El Lute'' / ''Gotta Go Home'' | ||
|- | |- | ||
| 26 || Raydio || ''You Can’t Change That'' | | 26 || Raydio || ''You Can’t Change That'' | ||
Regel 62: | Regel 62: | ||
| 29 || Sandy || ''Doe de hoela hoep'' | | 29 || Sandy || ''Doe de hoela hoep'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || Clout || ''Under Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || KISS || ''Sure Know Something'' | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || Ian Dury & The Blockheads || ''Reasons to Be Cheerful, Part 3'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || BZN || ''Marching On'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || Tol Hanse || ''Oma'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || Ex-Hole || ''Kick of Stone'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || John Paul Young || ''Love You So Bad It Hurts'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || Donna Summer || ''Dim All the Lights'' | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || Tubeway Army || ''Are 'Friends' Electric?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || Herman van Veen & Monique van de Ven || ''Uit Elkaar'' | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || B.A. Robertson || ''Bang Bang'' | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || Kate Bush || ''Them Heavy People'' | ||
|- | |- | ||
| | | 40 || Precious Wilson || ''Hold On I’m Coming'' | ||
|- | |- | ||
| | | 41 || Ellen Foley || ''We Belong to the Night'' | ||
|- | |- | ||
| | | 42 || Cheap Trick || ''Ain’t That a Shame'' | ||
|- | |- | ||
| | | 43 || Vitesse || ''Rock and Roll Band'' | ||
|- | |- | ||
| | | 45 || The Sinceros || ''Worlds Apart'' | ||
|- | |||
| 46 || ? || ''?'' | |||
|- | |- | ||
| 47 || ? || ''?'' | | 47 || ? || ''?'' |