Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 73: | Regel 73: | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | | 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | ||
|- | |- | ||
| 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | | 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 april 1975 || 10cc || ''Life Is a Minestrone'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | | 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | ||
Regel 115: | Regel 89: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | | 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | | 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | ||
Regel 307: | Regel 275: | ||
|- | |- | ||
| 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | | 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | ||
|} | |} | ||
Regel 521: | Regel 487: | ||
| 17 november 1974 || D.C. Lewis || Mijn gebed | | 17 november 1974 || D.C. Lewis || Mijn gebed | ||
|- | |- | ||
| | | 1 januari 1975<ref name="uitzending19741127-134">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=27 november 1974|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 3 juli 2023</ref> || Peggy Lee || ''Let’s Love'' | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 juni 1975 || Columbus || ''Milky Ways'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | ||
Regel 559: | Regel 507: | ||
| 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | | 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 augustus 1975 || Silver Convention || ''Always Another Girl'' | ||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | | 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | ||
Regel 778: | Regel 724: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | | 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || The Mighty Clouds of Joy || ''Mighty Clouds of Joy'' | | 20 april 1975 || The Mighty Clouds of Joy || ''Mighty Clouds of Joy'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1975 || The Three Degrees || ''Take Good Care Of Yourself'' | | 27 april 1975 || The Three Degrees || ''Take Good Care Of Yourself'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | ||
Regel 800: | Regel 736: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | | 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | ||
Regel 998: | Regel 932: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | | 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | | 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | ||
Regel 1.031: | Regel 963: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | | 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | | 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | ||
Regel 1.158: | Regel 1.086: | ||
| 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | | 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 januari 1975 || Pilot || ''Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | | 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1975 || Wess & Dori Ghezzi || ''Era'' | | 27 april 1975 || Wess & Dori Ghezzi || ''Era'' | ||
|- | |- | ||
| 10 mei 1975 || Chris Rainbow || ''Give Me What I Cry For'' | | 10 mei 1975 || Chris Rainbow || ''Give Me What I Cry For'' | ||
|- | |- | ||
| 17 mei 1975 || | | 17 mei 1975 || Peter Frampton || ''Show Me the Way'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | ||
Regel 1.184: | Regel 1.102: | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Four Tops || ''Seven Lonely Nights'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | | 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | ||
Regel 1.317: | Regel 1.225: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | | 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | ||
Regel 1.329: | Regel 1.235: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 1 maart 1975 || B.J. Thomas || ''(Hey Won’t You Play) Another Somebody Done Somebody Wrong Song'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | | 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1975 || Guys 'n' Dolls || ''There's a Whole Lot of Loving'' | | 27 april 1975 || Guys 'n' Dolls || ''There's a Whole Lot of Loving'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 juli 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || Albert Hammond || ''Half a Million Miles from Home'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noam || ''Time to Cry'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noam || ''Time to Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie-Luise'' | | 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie-Luise'' |