Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 73: | Regel 73: | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | | 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | ||
|- | |- | ||
| 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | | 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 april 1975 || 10cc || ''Life Is a Minestrone'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | | 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | ||
Regel 115: | Regel 89: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | | 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | | 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | ||
Regel 256: | Regel 224: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | | 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | ||
Regel 292: | Regel 258: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Freddy Breck || ''Die Sonne geht auf'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Freddy Breck || ''Die Sonne geht auf'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974<ref name="uitzending19740702-12"/> || Astrid en het Benelux Kwintet || ''De zon, de zomer en de zee'' | | 22 juni 1974<ref name="uitzending19740702-12"/> || Astrid Norma en het Benelux Kwintet || ''De zon, de zomer en de zee'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974<ref name="uitzending19740702-12">{{citation|title=Frans van der Drift - Met Frans op drift|date=2 juli 1974|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 augustus 2021</ref> || Tom Ross || ''Goodbye Linda Jane'' | | 29 juni 1974<ref name="uitzending19740702-12">{{citation|title=Frans van der Drift - Met Frans op drift|date=2 juli 1974|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 augustus 2021</ref> || Tom Ross || ''Goodbye Linda Jane'' | ||
Regel 307: | Regel 273: | ||
|- | |- | ||
| 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | | 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | ||
|} | |} | ||
Regel 350: | Regel 314: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | | 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | ||
|- | |- | ||
Regel 471: | Regel 433: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | | 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | ||
|- | |- | ||
| 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | | 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | ||
Regel 519: | Regel 479: | ||
| 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | | 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 januari 1975 || Peggy Lee || ''Let’s Love'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 juni 1975 || Columbus || ''Milky Ways'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | ||
Regel 559: | Regel 499: | ||
| 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | | 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 augustus 1975 || Silver Convention || ''Always Another Girl'' | ||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | | 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | ||
Regel 568: | Regel 506: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | ||
|- | |- | ||
Regel 665: | Regel 601: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | | 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | ||
|- | |- | ||
| 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | | 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | ||
Regel 737: | Regel 671: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | | 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | ||
Regel 779: | Regel 709: | ||
| 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | | 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | ||
|- | |- | ||
| | | 19 april 1975 || The Mighty Clouds of Joy || ''Mighty Clouds of Joy'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | ||
Regel 800: | Regel 718: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | | 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | | 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | | 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | ||
|- | |- | ||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | ||
Regel 998: | Regel 910: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | | 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | | 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | ||
Regel 1.031: | Regel 941: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | | 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | | 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | ||
Regel 1.070: | Regel 976: | ||
|- | |- | ||
| 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | | 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | | 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | ||
Regel 1.153: | Regel 1.057: | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974<ref name="uitzending19740702-18">{{citation|title=Peter van Dam - Met Peter gaat het beter|date=2 juli 1974|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 augustus 2021</ref> || Wings || ''Band on the Run'' | | 29 juni 1974<ref name="uitzending19740702-18">{{citation|title=Peter van Dam - Met Peter gaat het beter|date=2 juli 1974|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 augustus 2021</ref> || Wings || ''Band on the Run'' | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | | 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 januari 1975 || Pilot || ''Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | | 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 mei 1975 || Peter Frampton || ''Show Me the Way'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | ||
Regel 1.184: | Regel 1.072: | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Four Tops || ''Seven Lonely Nights'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | | 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | ||
Regel 1.317: | Regel 1.193: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | | 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | ||
Regel 1.329: | Regel 1.203: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 1 maart 1975 || B.J. Thomas || ''(Hey Won’t You Play) Another Somebody Done Somebody Wrong Song'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | | 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 juli 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || Albert Hammond || ''Half a Million Miles from Home'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noam || ''Time to Cry'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noam || ''Time to Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie-Luise'' | | 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie-Luise'' | ||
Regel 1.364: | Regel 1.222: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | ||
|- | |- |