Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 62: | Regel 62: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Johan Verminnen || ''Daar gaat ze'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Johan Verminnen || ''Daar gaat ze'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 juni 1974 || Lynsey de Paul || ''Ooh I Do'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 | | 6 juli 1974 || Peter en zijn Rockets || ''Robbie'' | ||
|- | |- | ||
| 17 augustus 1974 || Lobo || ''I'd Love You To Want Me'' | | 17 augustus 1974 || Lobo || ''I'd Love You To Want Me'' | ||
Regel 73: | Regel 71: | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | | 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | ||
|- | |- | ||
| 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | | 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 april 1975 || 10cc || ''Life Is a Minestrone'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | | 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | ||
Regel 115: | Regel 87: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | | 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | | 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | ||
Regel 205: | Regel 171: | ||
| 21 januari 1978 || Shabby Tiger || ''Lovely Lady'' | | 21 januari 1978 || Shabby Tiger || ''Lovely Lady'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending19780206-12" | | 4 februari 1978<ref name="uitzending19780206-12"/> || Manfred Mann’s Earth Band || ''California'' | ||
|- | |- | ||
| 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || Nicolas Peyrac || ''Le vin me saoule'' | | 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || Nicolas Peyrac || ''Le vin me saoule'' | ||
Regel 256: | Regel 222: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | | 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | ||
Regel 280: | Regel 244: | ||
| 30 maart 1974 || Chi Coltrane || ''Hallelujah'' | | 30 maart 1974 || Chi Coltrane || ''Hallelujah'' | ||
|- | |- | ||
| 13 april 1974 || The Classics || ''Gimme That Horse'' | |||
| 13 april 1974 | |||
|- | |- | ||
| 4 mei 1974<ref name="uitzending19740505-14-"/> || Danny Fabri || '''k Heb mij in jou vergist'' | | 4 mei 1974<ref name="uitzending19740505-14-"/> || Danny Fabri || '''k Heb mij in jou vergist'' | ||
Regel 292: | Regel 250: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Freddy Breck || ''Die Sonne geht auf'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Freddy Breck || ''Die Sonne geht auf'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974 | | 22 juni 1974 || Astrid Norma en het Benelux Kwintet || ''De zon, de zomer en de zee'' | ||
|- | |||
| 29 juni 1974 || Jimmy Frey || ''Pappie nummer twee'' | |||
|- | |- | ||
| | | 6 juli 1974 || Cees & Marjan || ''Jij bent 't voor mij'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 juni 1974 || Tom Ross || ''Goodbye Linda Jane'' | ||
|- | |- | ||
| 3 augustus 1974 || MFSB || ''Love Is the Message'' | | 3 augustus 1974 || MFSB || ''Love Is the Message'' | ||
Regel 307: | Regel 267: | ||
|- | |- | ||
| 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | | 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | ||
|} | |} | ||
Regel 319: | Regel 277: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15">{{citation|title=Toffe Tiental|date=16 juni 1974|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2014</ref> || Sheila || ''Tu es le soleil'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15">{{citation|title=Toffe Tiental|date=16 juni 1974|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2014</ref> || Sheila || ''Tu es le soleil'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974 | | 22 juni 1974 || Franck Latour || ''Pour l'amour de Barbara'' | ||
|- | |- | ||
| 27 juli 1974 || Cindy & Bert || ''Aber am Abend, da spielt der Zigeuner'' | | 27 juli 1974 || Cindy & Bert || ''Aber am Abend, da spielt der Zigeuner'' | ||
Regel 331: | Regel 287: | ||
| 10 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || Sylvie Vartan || ''Petit raimbow'' | | 10 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || Sylvie Vartan || ''Petit raimbow'' | ||
|- | |- | ||
| 17 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || | | 17 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || PP Band ||''Piccolo'' | ||
|- | |- | ||
| 7 januari 1978 || Marc Aryan || ''J'aime (les petites femmes)'' | | 7 januari 1978 || Marc Aryan || ''J'aime (les petites femmes)'' | ||
Regel 350: | Regel 306: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | | 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | ||
|- | |- | ||
| 19 november 1977 || Rob de Nijs || ''In de winter'' | | 19 november 1977 || Rob de Nijs || ''In de winter'' | ||
|- | |- | ||
| 26 november 1977 | | 26 november 1977 || Arjan Brass || ''Samuel'' | ||
|- | |- | ||
| 3 december 1977 || Kamahl || ''Love Is a Beautiful Song'' | | 3 december 1977 || Kamahl || ''Love Is a Beautiful Song'' | ||
Regel 364: | Regel 318: | ||
| 17 december 1977 || Rita Coolidge || ''(Your Love Has Lifted Me) Higher and Higher'' | | 17 december 1977 || Rita Coolidge || ''(Your Love Has Lifted Me) Higher and Higher'' | ||
|- | |- | ||
| 31 december 1977 || Greg | | 31 december 1977 || Greg Khin || ''For You'' | ||
|- | |- | ||
| 28 januari | | 28 januari 1978<ref name="uitzending19780206-12">{{citation|title=Herman de Graaf - Baken 16|date=6 februari 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 december 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending1978310-16">{{citation|title=Johan Visser - Stuurboord|date=10 maart 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 oktober 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | | 4 februari 1978<ref name="uitzending1978310-16">{{citation|title=Johan Visser - Stuurboord|date=10 maart 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 oktober 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | ||
Regel 471: | Regel 425: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | | 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | ||
|- | |- | ||
| 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | | 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | ||
Regel 498: | Regel 450: | ||
|- | |- | ||
| 16 februari 1974<ref name="uitzending19740223-14">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=23 februari 1974|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 12 juli 2021</ref> || Ringo Starr || ''You're Sixteen (You're Beautiful and You're Mine)'' | | 16 februari 1974<ref name="uitzending19740223-14">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=23 februari 1974|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 12 juli 2021</ref> || Ringo Starr || ''You're Sixteen (You're Beautiful and You're Mine)'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || Albert West || ''Just One of Life's Little Tragedies'' | | 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || Albert West || ''Just One of Life's Little Tragedies'' | ||
Regel 509: | Regel 457: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Les Baroques || ''Without Feeling, Without Mind'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Les Baroques || ''Without Feeling, Without Mind'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974 | | 29 juni 1974 || Don Goodwin || ''Time To Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 || Charlie Rich || ''The Most Beautiful Girl'' | | 6 juli 1974 || Charlie Rich || ''The Most Beautiful Girl'' | ||
Regel 519: | Regel 467: | ||
| 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | | 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 januari 1975 || Peggy Lee || ''Let’s Love'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 juni 1975 || Columbus || ''Milky Ways'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | ||
Regel 559: | Regel 487: | ||
| 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | | 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 augustus 1975 || Silver Convention || ''Always Another Girl'' | ||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | | 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | ||
Regel 568: | Regel 494: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | ||
|- | |- | ||
Regel 665: | Regel 589: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | | 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | ||
|- | |- | ||
| 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | | 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | ||
Regel 737: | Regel 659: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | | 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | ||
Regel 779: | Regel 697: | ||
| 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | | 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | ||
|- | |- | ||
| | | 19 april 1975 || The Mighty Clouds of Joy || ''Mighty Clouds of Joy'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | ||
Regel 800: | Regel 706: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | | 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | | 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | | 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | ||
|- | |- | ||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | ||
Regel 849: | Regel 749: | ||
| 29 mei 1976 || Lux Lane || ''Een droom bij de rivier'' | | 29 mei 1976 || Lux Lane || ''Een droom bij de rivier'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juni 1976 || Johnny Hoes || '' | | 5 juni 1976 || Johnny Hoes || ''Hey hey ik ben zo blij'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juni 1976 || Jan Vergauwe || ''Ode aan Eddy Wally'' | | 12 juni 1976 || Jan Vergauwe || ''Ode aan Eddy Wally'' | ||
Regel 982: | Regel 882: | ||
|- | |- | ||
| 6 april 1974<ref name="uitzending19740412-16">{{citation|title=Mike Moorkens - Mike Moorkens show|date=12 april 1974|time=16:00-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 19 juli 2021</ref> || Elvis Presley || ''Hound Dog'' | | 6 april 1974<ref name="uitzending19740412-16">{{citation|title=Mike Moorkens - Mike Moorkens show|date=12 april 1974|time=16:00-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 19 juli 2021</ref> || Elvis Presley || ''Hound Dog'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || James Lloyd || ''Lolita Lolo'' | | 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || James Lloyd || ''Lolita Lolo'' | ||
Regel 998: | Regel 894: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | | 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | | 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | ||
Regel 1.022: | Regel 916: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Renate & Werner Leismann || ''Guten Morgen Liebe Sonne'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Renate & Werner Leismann || ''Guten Morgen Liebe Sonne'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974 | | 29 juni 1974 || Elfi Graf || ''Wer auf die Liebe warten kann'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 | | 6 juli 1974 || Paul Severs || ''Près De Toi'' | ||
|- | |- | ||
| 3 augustus 1974 || Bobby Goldsboro || ''Hello Summertime'' | | 3 augustus 1974 || Bobby Goldsboro || ''Hello Summertime'' | ||
Regel 1.031: | Regel 925: | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | | 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | | 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | ||
Regel 1.047: | Regel 937: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 april 1977<ref name="uitzending19770416-12">{{citation|title=Frank van der Mast - Baken 16|date=18 april 1977|time=12:30-13:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 16 april 2016</ref> || Elvis Presley || ''Kiss Me Quick'' | |||
|- | |||
| 25 maart 1977 || Riny van der Lee || ''Willy Wortel'' | | 25 maart 1977 || Riny van der Lee || ''Willy Wortel'' | ||
|- | |- | ||
| 9 april 1977<ref name="uitzending19770411-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=11 april 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2020</ref> || Silvio || ''Poetry in Motion'' | | 9 april 1977<ref name="uitzending19770411-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=11 april 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2020</ref> || Silvio || ''Poetry in Motion'' | ||
|- | |- | ||
| 23 juni 1977 || The Jacksons || ''Show You The Way To Go'' | | 23 juni 1977 || The Jacksons || ''Show You The Way To Go'' | ||
Regel 1.070: | Regel 958: | ||
|- | |- | ||
| 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | | 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | | 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | ||
Regel 1.142: | Regel 1.028: | ||
| 30 maart 1974<ref name="uitzending19740412-16"/> || Clovis || Suzanne | | 30 maart 1974<ref name="uitzending19740412-16"/> || Clovis || Suzanne | ||
|- | |- | ||
| 6 april 1974<ref name="uitzending19740411- | | 6 april 1974<ref name="uitzending19740411-187">{{citation|title=Peter van Dam - Met Peter gaat het beter|date=11 april 1974|time=18:00-18:55 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 18 juli 2021</ref> || Neil Diamond || ''Skybird'' | ||
|- | |- | ||
| 13 april 1974 | | 13 april 1974 || Trammps || ''Love Epidemic'' | ||
|- | |- | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || André van Duin || ''De tamme boerenzoon'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || André van Duin || ''De tamme boerenzoon'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974 | | 22 juni 1974 || Dan Lacksman || ''Corrida '74'' | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | | 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 januari 1975 || Pilot || ''Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | | 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 mei 1975 || Peter Frampton || ''Show Me the Way'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | ||
Regel 1.184: | Regel 1.050: | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Four Tops || ''Seven Lonely Nights'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | | 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | ||
Regel 1.317: | Regel 1.171: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | | 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | ||
Regel 1.329: | Regel 1.181: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 1 maart 1975 || B.J. Thomas || ''(Hey Won’t You Play) Another Somebody Done Somebody Wrong Song'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | | 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 juli 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || Albert Hammond || ''Half a Million Miles from Home'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noah || ''Time to Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie Louise'' | |||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie | |||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || The Jelly Beans || ''You Don't Mean Me No Good'' | | 18 oktober 1975 || The Jelly Beans || ''You Don't Mean Me No Good'' | ||
Regel 1.364: | Regel 1.200: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | ||
|- | |- | ||
Regel 1.405: | Regel 1.239: | ||
| 12 juni 1976 || Roek's Family || ''Get Yourself a Ticket'' | | 12 juni 1976 || Roek's Family || ''Get Yourself a Ticket'' | ||
|- | |- | ||
| 19 juni 1976 || The Brothers || ''Voce | | 19 juni 1976 || The Brothers || ''Voce Abousou'' | ||
|- | |- | ||
| 3 juli 1976 || Rossa Nova || ''Copacabana'' | | 3 juli 1976 || Rossa Nova || ''Copacabana'' | ||
Regel 1.465: | Regel 1.299: | ||
| 17 december 1977<ref name="uitzending19771220-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=20 december 1977|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd 30 december 2019</ref> || Eddy || ''Oh Mi Amigo'' | | 17 december 1977<ref name="uitzending19771220-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=20 december 1977|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd 30 december 2019</ref> || Eddy || ''Oh Mi Amigo'' | ||
|- | |- | ||
| 4 januari 1978 | | 4 januari 1978 || C. Jérôme || ''Rétro c’est trop'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending19780207-18-"/> || Dream Express || ''Like Mozart Said'' | | 4 februari 1978<ref name="uitzending19780207-18-"/> || Dream Express || ''Like Mozart Said'' |