Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 7: | Regel 7: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 maart 1974 || Alvin Stardust || ''Jealous Mind'' | | 30 maart 1974 || Alvin Stardust || ''Jealous Mind'' | ||
|- | |- | ||
Regel 23: | Regel 21: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 april 1976 || Rogue || ''Dedication'' | | 24 april 1976 || Rogue || ''Dedication'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juni 1976 || Hello || ''Tell Him'' | | 12 juni 1976 || Hello || ''Tell Him'' | ||
Regel 50: | Regel 46: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Gerard Hoeben || ''Maar wie holt van mekaar! (en Adam sleug Eva)'' | | 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Gerard Hoeben || ''Maar wie holt van mekaar! (en Adam sleug Eva)'' | ||
|- | |- | ||
| 13 april 1974 || Gigliola Cinquetti ||'' Si'' | | 13 april 1974 || Gigliola Cinquetti ||'' Si'' | ||
Regel 62: | Regel 54: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Johan Verminnen || ''Daar gaat ze'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Johan Verminnen || ''Daar gaat ze'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 juni 1974 || Lynsey de Paul || ''Ooh I Do'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 | | 6 juli 1974 || Peter en zijn Rockets || ''Robbie'' | ||
|- | |- | ||
| 17 augustus 1974 || Lobo || ''I'd Love You To Want Me'' | | 17 augustus 1974 || Lobo || ''I'd Love You To Want Me'' | ||
Regel 73: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | | 21 december 1974 || Bee Gees || ''Fanny'' | ||
|- | |- | ||
| 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | | 22 februari 1975 || Electric Light Orchestra || ''Can't Get It Out of My Head'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 april 1975 || 10cc || ''Life Is a Minestrone'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | | 20 april 1975 || Eric Clapton || ''Swing Low Sweet Chariot'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Barry White || ''I'll Do for You Anything You Want Me To'' | ||
Regel 115: | Regel 79: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Van McCoy || ''The Hustle'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | | 26 juli 1975 || Octopus || ''Sarah'' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | | 20 september 1975 || Carpenters || ''Solitaire'' | ||
Regel 147: | Regel 105: | ||
| 5 februari 1978 || Blondie || ''Denis'' | | 5 februari 1978 || Blondie || ''Denis'' | ||
|- | |- | ||
| 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || | | 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || Gary Rafferty || ''City to City'' | ||
|- | |- | ||
| 4 maart 1978<ref name="Uitzending19780304-16">{{citation|title=Alles nieuw|date=4 maart 1978|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 februari 2015</ref> || Titia Dekker || ''On the Isle of Capri'' | | 4 maart 1978<ref name="Uitzending19780304-16">{{citation|title=Alles nieuw|date=4 maart 1978|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 februari 2015</ref> || Titia Dekker || ''On the Isle of Capri'' | ||
Regel 205: | Regel 163: | ||
| 21 januari 1978 || Shabby Tiger || ''Lovely Lady'' | | 21 januari 1978 || Shabby Tiger || ''Lovely Lady'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending19780206-12" | | 4 februari 1978<ref name="uitzending19780206-12"/> || Manfred Mann’s Earth Band || ''California'' | ||
|- | |- | ||
| 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || Nicolas Peyrac || ''Le vin me saoule'' | | 11 februari 1978<ref name="uitzending19780311-17"/> || Nicolas Peyrac || ''Le vin me saoule'' | ||
Regel 256: | Regel 214: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12"/> || Frankie Valli || ''Live and Breath'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | | 24 september 1977 || Alan O'Day || ''Undercover Angel'' | ||
Regel 280: | Regel 236: | ||
| 30 maart 1974 || Chi Coltrane || ''Hallelujah'' | | 30 maart 1974 || Chi Coltrane || ''Hallelujah'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 april 1974 || The Classics || ''Gimme That Horse'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 mei 1974<ref name="uitzending19740505-14-"/> || Danny Fabri || '''k Heb mij in jou vergist'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Freddie Breck || ''Die Sonne geht auf'' | ||
|- | |- | ||
| | | 22 juni 1974 || Astrid Norma en het Benelux Kwintet || ''De zon, de zomer en de zee'' | ||
|- | |- | ||
| | | 29 juni 1974 || Jimmy Frey || ''Pappie nummer twee'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 juli 1974 || Cees & Marjan || ''Jij bent 't voor mij'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974 | | 29 juni 1974 || Tom Ross || ''Goodbye Linda Jane'' | ||
|- | |- | ||
| 3 augustus 1974 || MFSB || ''Love Is the Message'' | | 3 augustus 1974 || MFSB || ''Love Is the Message'' | ||
Regel 307: | Regel 259: | ||
|- | |- | ||
| 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | | 29 december 1974 || Ellie || ''Tip of My Tongue'' | ||
|} | |} | ||
Regel 319: | Regel 269: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15">{{citation|title=Toffe Tiental|date=16 juni 1974|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2014</ref> || Sheila || ''Tu es le soleil'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15">{{citation|title=Toffe Tiental|date=16 juni 1974|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2014</ref> || Sheila || ''Tu es le soleil'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974 | | 22 juni 1974 || Franck Latour || ''Pour l'amour de Barbara'' | ||
|- | |- | ||
| 27 juli 1974 || Cindy & Bert || ''Aber am Abend, da spielt der Zigeuner'' | | 27 juli 1974 || Cindy & Bert || ''Aber am Abend, da spielt der Zigeuner'' | ||
Regel 331: | Regel 279: | ||
| 10 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || Sylvie Vartan || ''Petit raimbow'' | | 10 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || Sylvie Vartan || ''Petit raimbow'' | ||
|- | |- | ||
| 17 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || | | 17 december 1977<ref name="uitzending19771219-10"/> || PP Band ||''Piccolo'' | ||
|- | |- | ||
| 7 januari 1978 || Marc Aryan || ''J'aime (les petites femmes)'' | | 7 januari 1978 || Marc Aryan || ''J'aime (les petites femmes)'' | ||
Regel 350: | Regel 298: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | | 1 oktober 1977 || Jean-Claude Oki || ''Soleil'' | ||
|- | |- | ||
| 19 november 1977 || Rob de Nijs || ''In de winter'' | | 19 november 1977 || Rob de Nijs || ''In de winter'' | ||
|- | |- | ||
| 26 november 1977 | | 26 november 1977 || Arjan Brass || ''Samuel'' | ||
|- | |- | ||
| 3 december 1977 || Kamahl || ''Love Is a Beautiful Song'' | | 3 december 1977 || Kamahl || ''Love Is a Beautiful Song'' | ||
|- | |- | ||
| 10 december 1977 || Crown Heights Affair || '' | | 10 december 1977 || Crown Heights Affair || ''Dancin''' | ||
|- | |- | ||
| 17 december 1977 || Rita Coolidge || ''(Your Love Has Lifted Me) Higher and Higher'' | | 17 december 1977 || Rita Coolidge || ''(Your Love Has Lifted Me) Higher and Higher'' | ||
|- | |- | ||
| 31 december 1977 || Greg | | 31 december 1977 || Greg Khin || ''For You'' | ||
|- | |- | ||
| 28 januari | | 28 januari 1978<ref name="uitzending19780206-12">{{citation|title=Herman de Graaf - Baken 16|date=6 februari 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 december 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending1978310-16">{{citation|title=Johan Visser - Stuurboord|date=10 maart 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 oktober 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | | 4 februari 1978<ref name="uitzending1978310-16">{{citation|title=Johan Visser - Stuurboord|date=10 maart 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 oktober 2019</ref> || Peter Frampton || ''Tried to Love'' | ||
Regel 471: | Regel 417: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | | 19 augustus 1978<ref name="uitzending19780821-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=21 augustus 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 9 april 2019</ref> || Jacques van Eijck || ''Doing the Bop'' | ||
|- | |- | ||
| 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | | 9 september 1978<ref name="Uitzending19780911-14">{{citation|title=Johan Visser - Tussen Baken en Schipper|date=11 september 1978|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 6 mei 2019</ref> || Leo Sayer || ''I Can't Stop Loving You'' | ||
Regel 494: | Regel 438: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Carpenters || ''Jambalaya'' | | 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Carpenters || ''Jambalaya'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || Albert West || ''Just One of Life's Little Tragedies'' | | 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || Albert West || ''Just One of Life's Little Tragedies'' | ||
Regel 509: | Regel 445: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Les Baroques || ''Without Feeling, Without Mind'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Les Baroques || ''Without Feeling, Without Mind'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974 | | 29 juni 1974 || Don Goodwin || ''Time To Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 || Charlie Rich || ''The Most Beautiful Girl'' | | 6 juli 1974 || Charlie Rich || ''The Most Beautiful Girl'' | ||
Regel 519: | Regel 455: | ||
| 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | | 24 augustus 1974 || Teach In || ''In the Summernight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 januari 1975 || Peggy Lee || ''Let’s Love'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 20 april 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 juni 1975 || Columbus || ''Milky Ways'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Magic || ''Disco Kids'' | ||
Regel 559: | Regel 475: | ||
| 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | | 26 juli 1975 || Captain & Tennille || ''Love Will Keep Us Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 augustus 1975 || Silver Convention || ''Always Another Girl'' | ||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | | 18 oktober 1975 || Roger Daltrey || ''Walking the Dog'' | ||
Regel 568: | Regel 482: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Johnny Nash || ''Let's Be Friends'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-">{{citation|title=Joop Verhoof - Joop Verhoof show|date=19 januari 1976|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 24 januari 2014</ref> || The Buffoons || ''Silver Queen'' | ||
|- | |- | ||
Regel 654: | Regel 566: | ||
| 1 juli 1978<ref name="uitzending19780701-17">{{citation|title=Rob Hudson - Alles nieuw|date=1 juli 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 januari 2019</ref> || The Surfers || ''Windsurfin''' | | 1 juli 1978<ref name="uitzending19780701-17">{{citation|title=Rob Hudson - Alles nieuw|date=1 juli 1978|time=17:00-17:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 januari 2019</ref> || The Surfers || ''Windsurfin''' | ||
|- | |- | ||
| 8 juli 1978<ref name="uitzending19780708-17"/> || Heatwave || '' | | 8 juli 1978<ref name="uitzending19780708-17"/> || Heatwave || ''Groove Line'' | ||
|- | |- | ||
| 15 juli 1978<ref name="uitzending19780715-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=15 juli 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013</ref> || Abdul Hassan and His Orchestra || ''Arabian Affair'' | | 15 juli 1978<ref name="uitzending19780715-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=15 juli 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013</ref> || Abdul Hassan and His Orchestra || ''Arabian Affair'' | ||
Regel 665: | Regel 577: | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | | 19 augustus 1979<ref name="uitzending19780821-16">{{citation|title=Ferry Eden - Stuurboord|date=21 augustus 1978|time=16:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2019</ref> || A Taste of Honey || ''Boogie Oogie Oogie'' | ||
|- | |- | ||
| 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | | 2 september 1978<ref name="uitzending19780908-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=8 september 1978|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 5 mei 2019</ref> || Detroit Emeralds || ''What’s the Deal'' | ||
Regel 737: | Regel 647: | ||
|- | |- | ||
| 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | | 2 oktober 1976<ref name="uitzending19761005-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 oktober 1976|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Tina Charles || ''Dance Little Lady Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | | 1 oktober 1977 || Peter Koelewijn || ''Je wordt ouder papa'' | ||
Regel 779: | Regel 685: | ||
| 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | | 22 maart 1975 || Art Sullivan || Viens près de moi | ||
|- | |- | ||
| | | 19 april 1975 || The Mighty Clouds of Joy || ''Mighty Clouds of Joy'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Roger Baeten || ''Oh Marjolijntje'' | ||
Regel 800: | Regel 694: | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Grand Jojo || ''Le disc jocky'' | ||
|- | |- | ||
| 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | | 26 juli 1975 || Marva || ''Oempalapapero'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | | 16 augustus 1975 || Rijk de Gooyer || ''Johanna'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | | 13 december 1975 || Will Tura || ''Alle dagen Kerstmis'' | ||
|- | |- | ||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || Kees Schilperoort en Jacques van Kollenburg || ''Tine, waar is de halverine'' | ||
Regel 849: | Regel 737: | ||
| 29 mei 1976 || Lux Lane || ''Een droom bij de rivier'' | | 29 mei 1976 || Lux Lane || ''Een droom bij de rivier'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juni 1976 || Johnny Hoes || '' | | 5 juni 1976 || Johnny Hoes || ''Hey hey ik ben zo blij'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juni 1976 || Jan Vergauwe || ''Ode aan Eddy Wally'' | | 12 juni 1976 || Jan Vergauwe || ''Ode aan Eddy Wally'' | ||
Regel 883: | Regel 771: | ||
| 24 december 1977<ref name="uitzending19771220-10"/> || Joe Harris || ''Jingles Bells'' | | 24 december 1977<ref name="uitzending19771220-10"/> || Joe Harris || ''Jingles Bells'' | ||
|- | |- | ||
| 14 januari 1978<ref name="uitzending19780119-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=19 1978|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 december 2019</ref> || Barbara | | 14 januari 1978<ref name="uitzending19780119-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=19 1978|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 december 2019</ref> || Barbara Nielen || ''De grote versierder'' | ||
|- | |- | ||
| 25 februari 1978<ref name="uitzending19780227-11">{{citation|title=Ton Schipper - Keukenpret|date=27 februari 1978|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2014</ref> || Claire || ''Zondag zonder zorgen'' | | 25 februari 1978<ref name="uitzending19780227-11">{{citation|title=Ton Schipper - Keukenpret|date=27 februari 1978|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 20 februari 2014</ref> || Claire || ''Zondag zonder zorgen'' | ||
Regel 980: | Regel 868: | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-">{{citation|title=Ad Petersen - Toffe tiental, Joepie Top 50|date=3 februari 1974|time=12:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 14 januari 2014</ref> || Mud || ''Dynamite'' | | 2 februari 1974<ref name="uitzending19740203-">{{citation|title=Ad Petersen - Toffe tiental, Joepie Top 50|date=3 februari 1974|time=12:00-15:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 14 januari 2014</ref> || Mud || ''Dynamite'' | ||
|- | |- | ||
| 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || James Lloyd || ''Lolita Lolo'' | | 27 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-"/> || James Lloyd || ''Lolita Lolo'' | ||
Regel 995: | Regel 877: | ||
| 29 juni 1974 || Nick MacKenzie || ''In Old Mexico'' | | 29 juni 1974 || Nick MacKenzie || ''In Old Mexico'' | ||
|- | |- | ||
| 3 augustus 1974 || Circus || ''Beer | | 3 augustus 1974 || Circus || ''Beer Of Sangria'' | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | | 24 augustus 1974 || Mieke || ''Een kind zonder moeder'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | | 2 februari 1975 || Danny Fabry || ''Mamma mia'' | ||
Regel 1.012: | Regel 892: | ||
| 12 januari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Jack Jersey || ''Don't Break This Heart'' | | 12 januari 1974<ref name="uitzending19740203-"/> || Jack Jersey || ''Don't Break This Heart'' | ||
|- | |- | ||
| 6 april 1974 | | 6 april 1974 || Cindy || ''Ik ben zo verliefd'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-">{{citation|title=Frans van der Drift|date=29 april 1974|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 maart 2014</ref> || Mungo Jerry || ''Gonna Bop Till I Drop'' | | 20 april 1974<ref name="uitzending19740429-12-">{{citation|title=Frans van der Drift|date=29 april 1974|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 17 maart 2014</ref> || Mungo Jerry || ''Gonna Bop Till I Drop'' | ||
Regel 1.022: | Regel 902: | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Renate & Werner Leismann || ''Guten Morgen Liebe Sonne'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || Renate & Werner Leismann || ''Guten Morgen Liebe Sonne'' | ||
|- | |- | ||
| 29 juni 1974 | | 29 juni 1974 || Elfi Graf || ''Wer auf die Liebe warten kann'' | ||
|- | |- | ||
| 6 juli 1974 | | 6 juli 1974 || Paul Severs || ''Près De Toi'' | ||
|- | |- | ||
| 3 augustus 1974 || Bobby Goldsboro || ''Hello Summertime'' | | 3 augustus 1974 || Bobby Goldsboro || ''Hello Summertime'' | ||
|- | |- | ||
| 17 augustus 1974 || Anarchic System || ''Pussycat | | 17 augustus 1974 || Anarchic System || ''Pussycat es asi'' | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | | 24 augustus 1974 || Hanny & De Rekels || ''Oh wat een nacht'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | | 26 januari 1975 || Peter Shelley || ''Bye, Bye'' | ||
Regel 1.047: | Regel 923: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 april 1977<ref name="uitzending19770416-12">{{citation|title=Frank van der Mast - Baken 16|date=18 april 1977|time=12:30-13:30 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 16 april 2016</ref> || Elvis Presley || ''Kiss Me Quick'' | |||
|- | |||
| 25 maart 1977 || Riny van der Lee || ''Willy Wortel'' | | 25 maart 1977 || Riny van der Lee || ''Willy Wortel'' | ||
|- | |- | ||
| 9 april 1977<ref name="uitzending19770411-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=11 april 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2020</ref> || Silvio || ''Poetry in Motion'' | | 9 april 1977<ref name="uitzending19770411-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=11 april 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 10 april 2020</ref> || Silvio || ''Poetry in Motion'' | ||
|- | |- | ||
| 23 juni 1977 || The Jacksons || ''Show You The Way To Go'' | | 23 juni 1977 || The Jacksons || ''Show You The Way To Go'' | ||
Regel 1.066: | Regel 940: | ||
|- | |- | ||
| 22 augustus 1977<ref name="uitzending19770822-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=22 augustus 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 30 september 2020</ref> || Yvonne Elliman || ''I Can't Get You Out of My Mind'' | | 22 augustus 1977<ref name="uitzending19770822-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=22 augustus 1977|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 30 september 2020</ref> || Yvonne Elliman || ''I Can't Get You Out of My Mind'' | ||
|- | |- | ||
| 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | | 10 september 1977<ref name="uitzending19771123-13">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=16 september 1977|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 maart 2015</ref> || Stevie Wonder || ''Another Star'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | | 24 september 1977<ref name="uitzending19771006-12"/> || Mud || ''Just Try (A Little Tenderness)'' | ||
Regel 1.140: | Regel 1.010: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 maart 1974 | | 30 maart 1974 || Clovis || Suzanne | ||
|- | |- | ||
| | | 13 april 1974 || Trammps || ''Love Epidemic'' | ||
|- | |- | ||
| 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || André van Duin || ''De tamme boerenzoon'' | | 15 juni 1974<ref name="uitzending19740616-15"/> || André van Duin || ''De tamme boerenzoon'' | ||
|- | |- | ||
| 22 juni 1974 | | 22 juni 1974 || Dan Lacksman || ''Corrida '74'' | ||
|- | |- | ||
| 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | | 24 augustus 1974 || Stephanie De Sykes || ''Born With a Smile on My Face'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 januari 1975 || Pilot || ''Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | | 2 februari 1975 || Carol Douglas || ''Doctors Orders'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 mei 1975 || Peter Frampton || ''Show Me the Way'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18:80 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 7 april 2018</ref> || Kayak || ''We Are Not Amused'' | |||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17">{{citation|title=Bert Bennett|date=14 juni 1975|time=17:30-18: | |||
|- | |- | ||
| 28 juni 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || America || ''Sister Golden Hair'' | | 28 juni 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || America || ''Sister Golden Hair'' | ||
Regel 1.184: | Regel 1.032: | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-"/> || Retta Young || ''(Sending Out an) S.O.S.'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Four Tops || ''Seven Lonely Nights'' | ||
|- | |- | ||
| 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | | 13 december 1975 || The O’Jays || ''Christmas Ain't Christmas, New Years Ain't New Years'' | ||
|- | |- | ||
| 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | | 17 januari 1976<ref name="uitzending19760119-08-"/> || Cindy || ''À la bonheur'' | ||
Regel 1.317: | Regel 1.153: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | | 31 maart 1975 || Peter Petrel || ''Let Me Be Your Entertainer'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | | 20 april 1975 || The Garnets || ''Hold on the Fire'' | ||
Regel 1.329: | Regel 1.163: | ||
! Titel | ! Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 1 maart 1975 || B.J. Thomas || ''(Hey Won’t You Play) Another Somebody Done Somebody Wrong Song'' | ||
|- | |- | ||
| 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | | 20 april 1975 || Barrabas || ''Hi-Jack'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | | 14 juni 1975<ref name="uitzending19750614-17"/> || Earth, Wind & Fire || ''Shining Star'' | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 juli 1975<ref name="uitzending19750628-17"/> || Albert Hammond || ''Half a Million Miles from Home'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || | | 5 juli 1975<ref name="uitzending1975705-17-/> || Noah || ''Time to Cry'' | ||
|- | |- | ||
| 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | | 12 juli 1975<ref name="uitzending19750712-17"/> || Adamo || ''C'est ma vie'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie Louise'' | |||
| 16 augustus 1975 || Dennie Christian || ''Marie | |||
|- | |- | ||
| 18 oktober 1975 || The Jelly Beans || ''You Don't Mean Me No Good'' | | 18 oktober 1975 || The Jelly Beans || ''You Don't Mean Me No Good'' | ||
Regel 1.364: | Regel 1.182: | ||
|- | |- | ||
| 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | | 20 december 1975<ref name="uitzending19751224-08"/> || Shawn Phillips || ''A Christmas Song'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | | 31 januari 1976<ref name="MaHp31011976"/> || The Walker Brothers || ''No Regrets'' | ||
|- | |- | ||
Regel 1.405: | Regel 1.221: | ||
| 12 juni 1976 || Roek's Family || ''Get Yourself a Ticket'' | | 12 juni 1976 || Roek's Family || ''Get Yourself a Ticket'' | ||
|- | |- | ||
| 19 juni 1976 || The Brothers || ''Voce | | 19 juni 1976 || The Brothers || ''Voce Abousou'' | ||
|- | |- | ||
| 3 juli 1976 || Rossa Nova || ''Copacabana'' | | 3 juli 1976 || Rossa Nova || ''Copacabana'' | ||
Regel 1.465: | Regel 1.281: | ||
| 17 december 1977<ref name="uitzending19771220-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=20 december 1977|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd 30 december 2019</ref> || Eddy || ''Oh Mi Amigo'' | | 17 december 1977<ref name="uitzending19771220-10">{{citation|title=Haike Debois - Koffie|date=20 december 1977|time=10:00-11:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd 30 december 2019</ref> || Eddy || ''Oh Mi Amigo'' | ||
|- | |- | ||
| 4 januari 1978 | | 4 januari 1978 || C. Jérôme || ''Rétro c’est trop'' | ||
|- | |- | ||
| 4 februari 1978<ref name="uitzending19780207-18-"/> || Dream Express || ''Like Mozart Said'' | | 4 februari 1978<ref name="uitzending19780207-18-"/> || Dream Express || ''Like Mozart Said'' |